Monika Borkowska, stomatolog Warszawa
Stomatolog lek. dent.

Monika Borkowska

Poproś o włączenie kalendarza
12

Adresy

 • 24 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Monika Borkowska to bardzo kompetentna osoba, zawsze informuje o przebiegu leczenia, ceny umiarkowane, są zniżki dla studentów. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomity stomatolog. Delikatna a jednocześnie pewna ręka.W tym gabinecie o bólu się po prostu zapomina, a zęby jak nowe.Pani doktor i personel bardzo życzliwi, atmosfera niemalże rodzinna.W mojej opinii ceny niskie w stosunku do najwyższego poziomu świadczonych usług Zdecydowanie polecam panią doktor Monikę Borkowską. Leszek Puchta

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pierwszy raz prawie usnęłam na fotelu....dentystycznym w dodatku:) wizyty u dr Borkowskiej to wielka przyjemność. Dokładnie informuje pacjenta o sposobie leczenia, jest bardzo delikatna i działa cuda:) a do tego przemiła atmosfera sprawia, że chętnie umawiam się na kolejne wizyty....

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Z zębami bywa różnie,cieszę się ,że moje są pod opieką Pani Moniki Borkowskiej.Od 2 lat nie mam z nimi żadnego problemu,czego i Państwu życzę.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, chętnie i szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia. Ma cierpliwość dla nadwrażliwych pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Dzięki Pani Doktor przestałam się bać stomatologa. Pani Doktor przekonuje swoją delikatnością, wyrozumiałością do przewrażliwionych pacjentów oraz kompetencją. Każdy ząb po wizycie jest nie tylko dobrze wyleczony, ale też mistrzowsko wykończony pod względem estetycznym. Ważne jest dla mnie również, iż jestem szczegółowo informowana, jak będę leczona i co w danym momencie będzie robione. Jestem pod opieką Pani Doktor od paru lat i nie zamierzam tego zmieniać. Polecam wszystkim gorąco tego stomatologa.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Monika Borkowska przyjmuje obecnie w gabinecie przy ulicy Wiśniowej 40b, lokal P7. Podaję numer telefonu: 602 212 855. Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, chętnie i szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia. Ma cierpliwość dla nadwrażliwych pacjentów. Niestety nie mogę się dowiedzieć gdzie przyjmuje (poprzednio pani doktór przyjmowała na ul. Wyzwolenia).

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniała specjalistka,z opanowanym i cierpliwym podejściem do pacjenta.Super kompetentna na swój młody wiek.Zawsze będę Jej wierna ,bowiem obdarzam Ją wielkim zaufaniem.Polecam p.doktór wszystkim moim znajomym. z poważaniem pucek

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobra w swoim fachu,cierpliwa,opanowana,używa do leczenia doskonałych materiałów i środków

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja