Michał Wątróbski, laryngolog Warszawa

Michał Wątróbski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

41

Adresy

 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dzieci trochę traktowały wizyty jak odwiedziny w parku rozrywki, mimo, ze badanie np. Krtani nie wydaje sie specjalnie zabawne. Pan doktor Watrobski potrafi z dziećmi rozmawiac i skutecznie je leczyć a doskonała aparatura w klinice to ułatwia . Bardzo dobre efekty leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Super lekarz !!! Moja pięciolatka ze strachem zawsze szła do laryngologa ... Az do czasu kiedy trafilysmy do doktora. Super podejście do dzieci, uśmiech, żart, delikatne badanie ... Dziecko nie wychodzi zestresowane. No i co niezmiernie ważne rodzic jest dokładnie doinformowany a najważniejsze ... leczenie trafione !!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz na 6 + jeśli chodzi zarówno o wiedzę, podejście do pacjenta i przede wszystkim trafną diagnozę. Jak dla mnie lekarza lepszego w tej specjalizacji trudno będzie znaleźć...., Jeszcze raz lekarz na 6+ !!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Fantastyczny człowiek i lekarz. Ciepły, uśmiechnięty, lubiący swoją prace - bo to widac oraz dzieci. Kontaktowy, porozmawia z małym pacjentem, pożartuje i juz po badaniu. Jesteśmy szalenie zadowoleni z obsługi w Krajmedzie i chodzę do tego lekarza z przyjemnością.

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Nasz syn jest pacjentem doktora od ok. roku. Świetny lekarz, z dużą intuicją, wiedzą i doświadczeniem, wspaniałym podejściem do dziecka. Zawsze trafione diagnozy i skuteczne leczenie. Bardzo polecamy wizyty oraz - w razie konieczności - zabieg u Pana doktora (syn miał również wycinany migdał i zakładane dreny do uszu - bardzo sprawnie i bez powikłań). Jeśli już dzieci muszą chorować, to życzymy sobie tylko takich lekarzy - profesjonalistów którzy pozostają ludźmi. Bardzo dziękujemy Panie doktorze i życzymy wszystkiego najlepszego.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: neutralny

  Mam 35 lat. U doktora Michała Watróbskiego wyciełam migdałki boczne z powodu częstych angin. Nie rozwiązało to jednak mojego problemu bo nadal jestem nosicielem paciorkowca. Paciorkowiec bytuje w węzłach chłonnych i 3 miesiące po operacji po zapaleniu gardła zaczęły mnie bardzo boleć węzły chłonne szyjne. Zapalenie gardła po antybiotyku minęło a uciążliwy bół węzłów utrzymywał się jeszcze miesiąc. Odwiedziłam doktora Wątróbskiego, który stwierdził, że bolą mnie mięśnie szyi i przepisał maść Fastum do smarowania szyi. Omijał temat bólu węzłów bo po badaniu skupił się na tym że mam krzywą przegrodę nosową i jak zacznę chorować na zapalenie płuc (bo nie mam już ochronnych migdałków) to powinnam pomyśleć o zoperowaniu przegrody nosowej. Byłam oburzona namawianiem mnie do operacji która nie jest mi potrzebna, bo moja krzywa przegroda nosowa w niczym mi nie przeszkadza. Nawet kataru wtedy nie miałam, a doktor przepisał mi steryd do nosa. Gdy wróciłam do tematu z jakim przyszłam dostałam zlecenie na usg szyi i kolejny antybiotyk. Ból minął po inhalacjach z kory dębu bez użycia antybiotyku.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz najlepszy na świecie! Super podejscie do pacjenta, zrobił wywiad przebadał dokładnie i postawił diagnoze. Takich lekarzy z pasją ze świecą szukać. Ma ogromną wiedzę, poczucie humoru i nie czujesz się u niego jakby śpieszył sie do nastepnego pacjenta. Zrozumiale i szczegółowo wytłumaczył co mi dolega a przy okazji przebadał uszy nos i gardło i dzieki temu wiem ze jestem zdrowa.

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  najlepszy doktor pod słońcem. delikatny i z podejściem do dziecka. Synowi ratował migdał przez dwa lata. zawsze odpowiada na kontakt telefoniczny i udziela porady. suuuuuuuper

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały lekarz, ze świetnym podejściem do dzieci i dorosłych. Daje radę 'ogarnąć' moją wściekłą córkę i komunikuje się z nią doskonale, nawet w kwestiach trudnych typu grzebanie w uchu lub badanie krtani. Tłumaczy spokojnie i nawet najbardziej zatwardziali pacjenci, do których Jagoda należy - pozwalają koniec końców bez protestów się zbadać. Do mamusi podejście równie dobre. Zdecydowanie polecam, zajefajny gość i świetny specjalista.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dla mnie doktor Wątróbski jest poprostu genialny, ma ogromną wiedzę, doświadczenie oraz wyczucie. Śmiało mogę powiedzieć, że ten człowiek mnie uratował, bo gdybym do niego nie trafiła, to moja historia z uchem źle by się dla mnie skończyła, niestety inni lekarze nie potrafili mi pomóc. Poza tym doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie wyjaśniając, jest bardzo oddany swojej pracy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online