dr n. med.

Michał Szuber

Ginekolog, Endokrynolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mialam poznac p.Michała w kościanie. szlam do przyjecia... bardzo rowny gosc... przypadl mi do gustu!!:*:* gdybym zdecydowala sie na dzieciatko to z pewnoscia wybiore p.Michała;p;p pozdrowiania dla doktorka;p;p;p

 • dobry

  Doktor bardzo dobrze prowadził moją ciążę, pomocny ciepły i można z nim pośmiać się ze specyficznych sytuacji-polecam...choć rzeczywiście humorki ma, ale diagnostą jest ok

 • słaby

  Nie polecam. Podejście do pacjentki w zależności od humoru - jeśli trafimy na gorszy dzień wizyta nie należy do przyjemnych, natomiast pełna jest zbędnych uwag i komentarzy. Lekarz ma skłonność do straszenie poważnymi chorobami na podstawie samych objawów. Jako endokrynolog nie potrafił prawidłowo odczytać obrazu USG tarczycy wynajdując liczne guzy, których w ogóle nie było (+oczywiście sugestia o możliwym raku). Dużym plusem jest dociekliwość doktora i robienie kompleksowych badań w szpitalu. Niestety w moim przypadku szukał przyczyny w złym kierunku, odrzucając zdecydowanie schorzenie na które faktycznie cierpię (potwierdzone przez dwóch lekarzy do których później trafiłam).

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie Pan Doktor Rewelacja!!!Na pierwszej wizycie otrzymałam skierowanie do szpitala i miałam zrobiony komplet gdzie do tej pory każdy lekarz bagatelizował moje problemy ze zdrowiem.Jeśli mam wątpliwości i pytania do dr Michała dzwonie i bez problemu uzyskuję odpowiedz na nurtujące mnie pytania.A co do poczucia humoru doktora to bardzo je lubię bo sama je posiadam:-)POLECAM!!!!!!

 • słaby

  Diagnosta kiepski. W moim przypadku pomylił się i to bardzo, wysłał na operację, jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie. Teraz jest jeszcze gorzej. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz o świetnym podejściu do pacjentki. Po dwóch latach bezskutecznego leczenia problemów hormonalnych w innej placówce wybrałam się na konsultację do dra Szubera, który już po pierwszym spojrzeniu w moje wyniki znalazł błędy w diagnozie. W tej chwili dzięki niemu w końcu mogę leczyć to, co rzeczywiście jest problemem i nie niszczę już sobie organizmu niepotrzebnymi lekami :) a dr Szuber pozostał moim ginekologiem, którego odwiedzam regularnie, gdyż jest chyba najlepszym lekarzem, jakiego w życiu spotkałam. A przynajmniej z pewnością jest lekarzem o najlepszym podejściu i o świetnym poczuciu humoru. Polecam! :)

 • bardzo słaby

  Niestety zmieniłam opinię o panu doktorze....Chyba stracił serce do pacjentek albo ma za dużo na głowie i nie ogarnia wszystkiego. Jestem w ciąży i właśnie zmieniłam lekarza. Dr. Szuber wciąż odwoływał wizyty. Jego uwagi podczas wizyt są niestosowne i niesmaczne.Może pan doktor powinien zająć się pracą z dokumentami zamiast przyjmować pacjentki i je ignorować. SZCZERZE ODRADZAM

 • bardzo słaby

  Lekarz nieprzyjemny i nietaktowny. To raczej nie jest "specyficzne poczucie humoru". Zamiast profesjonalnie zbadać i zrobić rzetelny wywiad medyczny robi jakieś głupie uwagi. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  To fakt, że Pan Michał ma specyficzne poczucie humoru, nie każdemu może to odpowiadać, czasami miałam wrażenie, że przekracza pewne granice smaku, ale z drugiej strony starałam się nie brać tego wszystkiego tak do siebie i skupić się na jego zaletach. otóż w moim odczuciu jest lekarzem bardzo wnikliwym, interesuje się pacjentem, nie zbywa go z byle jaką receptą .. analizuje, dyskutuje itd. Mimo, iż niestety Pan Doktor nie wyleczył mojej przypadłości, to jednak okazał się osobom, która jako jedyna starała się mi tak naprawdę pomóc. Obecnie z powodu niepowodzeń w leczeniu zaprzestałam leczyć się dalej, ale jestem przekonana, że wrócę do Pana Michała niebawem, gdyż wiem, że podejmie dalsze działania.

 • słaby

  3 razy byłam na USG u dr Szubera i za każdym razem był inny. Pierwszy raz gburowaty i nie przyjemny, drugi raz (byłam z mężem) wesołek i żartowniś, za trzecim razem zaczął opowiadać historie że teraz każdy mąż zdradza i mój pewnie też zrobi skok w bok- ręce opadają. Co do jego kwalifikacji to nie mam zastrzeżeń, oprócz tego, że wyniki za każdym razem kazał konsultować w lekarzem prowadzącym- sam szczególnie nie tłumaczył nic. Wiem, że przy kolejnym dziecku nie odwiedzę jego gabinetu. Moja ocena wynika z tego, że oczekuję od lekarza (każdego) konkretnej i rzetelnej informacji na temat mojego stanu, a nie oceniania czy mój mąż mnie zdradzi.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Robert Jankowski - ginekolog, Kornelia Tomaszewska - ginekolog, Jakub Kornacki - ginekolog, Leonard Małecki - ginekolog, Anna Jędrzejczak - ginekolog, Maciej Hassan-Bartz - ginekolog, Jacek Koźlik - ginekolog, Aleksandra Szczęśniak - Chmielecka - ginekolog, Marcin Michalak - ginekolog, Marek Pelesz - ginekolog, Bernadeta Banasiuk - ginekolog, Andrzej Wojciechowski - ginekolog, Małgorzata Korytowska - ginekolog, Ewa Wejman - ginekolog, Wojciech Pieńkowski - ginekolog, Mirosława Bednarek-Plewińska - ginekolog, Ewa Biegańska - ginekolog, Beata Kubiaczyk-Paluch - ginekolog, Michał Małek - ginekolog, Małgorzata Szczepańska - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online