EndokrynologInternista dr n. med.

Michał Słomian

31

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa
 • 23 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardz dobry specjalista,wizyta u Pana doktora pomimo choroby jest ulgą w cierpieniu.Polecam,oby takich lekarzy było więcej.Danuta.

  zgłoś nadużycie
 • 11 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest przesympatyczny. Wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Jeśli natomiast chodzi o efekty to trudno mi powiedzieć bo jestem po pierwszej wizycie. Jestem natomiast dobrej myśli i na pewno umówię się na następną.

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam w szoku tak przeprowadzona wizyta jak w filmie super podejście do pacjenta.Pan doktor jest genialny :)

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr.Słomian jest w pełni profesjonalista,potrafi po ludzku rozmawiać z człowiekiem,rozumie pacjeta i ze stanowczością pomaga ludziom.Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmowy i przebiegu wizyty.Wielu lekarzy powinno sie uczyc od pana doktora.Polecam wizyty u dr.Słomiana ja z pewnoscia jeszcze nie raz skorzystam.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie miłym zaskoczeniem już samo podejście do pacjenta wzbudza ogromne zaufanie. Jest to bardzo serdeczny człowiek, niezwykle uprzejmy i kulturalny. Dokłada wielkich starań by pomóc pacjentowi. Przyznam iż wahałam się nad wizytą ale z ręką na sercu teraz już mogę śmiało polecić PANA DOKTORA. Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie przebiegać w równie miłej atmosferze i z pozytywnym zakończeniem leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Michał Słomian jest prawdziwym lekarzem. Zainteresowany pacjentem. Nie patrzy na zegarek. Z wielką wiedzą. Miły, uprzejmy. Oby takich więcej. Serdecznie go polecam wszystkim tarczycowcom. Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość i wspaniałą, podnoszącą na duchu wizytę. Iza Amaral-Ferenc

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Michał Słomian jest zdecydowanie godnym polecenia specjalistą. Profesjonalny lekarz. Podchodzący bardzo poważnie do pacjenta i jego choroby. Dba o pozytywne nastawienie pacjenta do procesu i rezultatów leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały specjalista.Poważnie i z pełną profesją podchodzi do pacjenta.Do doktora Słomiana idzie się jak do prawdziwego lekarza.Stara szkoła,więcej takich specjalistów.Wielu innych lekarzy może brać przykład.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Bardzo przyjemna wizyta, porada super fachowa. Zgadzam się z poprzednimi wpisami, a więc się nie rozpisuje.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem, Pan doktor zrobił na mnie ogromne wrażenie, wysłuchał moich problemów i doradził jak człowiek człowiekowi . Jestem zadowolona z tej wizyty i powiem szczerze, że to lekarz godny zaufania, miły, uśmiechnięty nie odprawia pacjenta z niczym tylko w sposób prosty i zrozumiały dla zwykłego śmiertelnika objaśnia to co jest niezrozumiałe.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja