dr n. med.

Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG 90 - 100 zł
USG piersi 100 zł
Zwykła wizyta 100 zł
Biopsja tarczycy 160 zł
Zwykła wizyta
USG węzłów chłonnych 90 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Żylibyśmy w zupełnie innej rzeczywistości, gdyby inni lekarze brali przykład z doktora Słomiana. Wizyta w gabinecie tego człowieka to czysta przyjemność. Pacjentką była moja mama. Stwierdziła że z taką uprzejmością i chęcią pomocy nie spotkała się w całym swoim 80-cio letnim życiu u żadnego innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pierwszy lekarz który się przedstawił i podał mi rękę na wizycie. Niech inni lekarze biorą z Niego przykład jak powinna wyglądać wizyta u lekarza.

 • bardzo słaby

  Niestety nie polecam. Podobnie jak i u mojej poprzedniczki tak i u mnie - nie zwrócił uwagę na wysokie miano przeciwciał przeciwtarczycowych i zbagatelizował chorobę autoimmunologiczną (która została potwierdzona przez innego lekarza oraz w badaniu USG). Pan doktor zbadał mi palpacyjnie puls i stwierdził, że tak przyspieszone tętno jest skutkiem nerwicy. Podczas wizyty kilkukrotnie powtarzałam, że byłam u psychiatry który wykluczył podłoże psychogenne mojego złego samopoczucia. Jednak pan Słomian zakwestionował wiedzę innego lekarza w tej dziedzinie i dalej obstawał przy swoim. Pan Słomian mimo skoków hormonów (TSH w ciągu miesiąca podskoczyło z 0,3 do 3,8), wysokich przeciwciał anty-TG (400, norma do 113) oraz objawów typowych dla chorób tarczycy zaproponował mi kolejną wizytę u psychiatry. Stwierdził, że hormonalnie jest wszystko ok. Dodam tylko, że jestem młodą kobietą i przy TSH 3,8 ciężko byłoby mi zajść w ciąże, już nie wspomnę o tym, że wysokie anty-TG często uniemożliwiają donoszenie ciąży. O USG tarczycy musiałam sama dopytać. Na pytanie czy powtórzyć badanie hormonów dostałam odpowiedź "Jak panią na to stać". Jestem bardzo rozczarowana. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącą postawą lekarza. A co gorsze - z tak skandalicznym brakiem wiedzy. Zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  bardz dobry specjalista,wizyta u Pana doktora pomimo choroby jest ulgą w cierpieniu.Polecam,oby takich lekarzy było więcej.Danuta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest przesympatyczny. Wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Jeśli natomiast chodzi o efekty to trudno mi powiedzieć bo jestem po pierwszej wizycie. Jestem natomiast dobrej myśli i na pewno umówię się na następną.

 • bardzo dobry

  Byłam w szoku tak przeprowadzona wizyta jak w filmie super podejście do pacjenta.Pan doktor jest genialny :)

 • bardzo dobry

  Dr.Słomian jest w pełni profesjonalista,potrafi po ludzku rozmawiać z człowiekiem,rozumie pacjeta i ze stanowczością pomaga ludziom.Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmowy i przebiegu wizyty.Wielu lekarzy powinno sie uczyc od pana doktora.Polecam wizyty u dr.Słomiana ja z pewnoscia jeszcze nie raz skorzystam.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie miłym zaskoczeniem już samo podejście do pacjenta wzbudza ogromne zaufanie. Jest to bardzo serdeczny człowiek, niezwykle uprzejmy i kulturalny. Dokłada wielkich starań by pomóc pacjentowi. Przyznam iż wahałam się nad wizytą ale z ręką na sercu teraz już mogę śmiało polecić PANA DOKTORA. Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie przebiegać w równie miłej atmosferze i z pozytywnym zakończeniem leczenia.

 • bardzo dobry

  Dr. Michał Słomian jest prawdziwym lekarzem. Zainteresowany pacjentem. Nie patrzy na zegarek. Z wielką wiedzą. Miły, uprzejmy. Oby takich więcej. Serdecznie go polecam wszystkim tarczycowcom. Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość i wspaniałą, podnoszącą na duchu wizytę. Iza Amaral-Ferenc

 • bardzo dobry

  Dr Michał Słomian jest zdecydowanie godnym polecenia specjalistą. Profesjonalny lekarz. Podchodzący bardzo poważnie do pacjenta i jego choroby. Dba o pozytywne nastawienie pacjenta do procesu i rezultatów leczenia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę