dr n. med.

Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Niestety nie polecam. Podobnie jak i u mojej poprzedniczki tak i u mnie - nie zwrócił uwagę na wysokie miano przeciwciał przeciwtarczycowych i zbagatelizował chorobę autoimmunologiczną (która została potwierdzona przez innego lekarza oraz w badaniu USG). Pan doktor zbadał mi palpacyjnie puls i stwierdził, że tak przyspieszone tętno jest skutkiem nerwicy. Podczas wizyty kilkukrotnie powtarzałam, że byłam u psychiatry który wykluczył podłoże psychogenne mojego złego samopoczucia. Jednak pan Słomian zakwestionował wiedzę innego lekarza w tej dziedzinie i dalej obstawał przy swoim. Pan Słomian mimo skoków hormonów (TSH w ciągu miesiąca podskoczyło z 0,3 do 3,8), wysokich przeciwciał anty-TG (400, norma do 113) oraz objawów typowych dla chorób tarczycy zaproponował mi kolejną wizytę u psychiatry. Stwierdził, że hormonalnie jest wszystko ok. Dodam tylko, że jestem młodą kobietą i przy TSH 3,8 ciężko byłoby mi zajść w ciąże, już nie wspomnę o tym, że wysokie anty-TG często uniemożliwiają donoszenie ciąży. O USG tarczycy musiałam sama dopytać. Na pytanie czy powtórzyć badanie hormonów dostałam odpowiedź "Jak panią na to stać". Jestem bardzo rozczarowana. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącą postawą lekarza. A co gorsze - z tak skandalicznym brakiem wiedzy. Zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  bardz dobry specjalista,wizyta u Pana doktora pomimo choroby jest ulgą w cierpieniu.Polecam,oby takich lekarzy było więcej.Danuta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest przesympatyczny. Wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Jeśli natomiast chodzi o efekty to trudno mi powiedzieć bo jestem po pierwszej wizycie. Jestem natomiast dobrej myśli i na pewno umówię się na następną.

 • bardzo dobry

  Byłam w szoku tak przeprowadzona wizyta jak w filmie super podejście do pacjenta.Pan doktor jest genialny :)

 • bardzo dobry

  Dr.Słomian jest w pełni profesjonalista,potrafi po ludzku rozmawiać z człowiekiem,rozumie pacjeta i ze stanowczością pomaga ludziom.Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmowy i przebiegu wizyty.Wielu lekarzy powinno sie uczyc od pana doktora.Polecam wizyty u dr.Słomiana ja z pewnoscia jeszcze nie raz skorzystam.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie miłym zaskoczeniem już samo podejście do pacjenta wzbudza ogromne zaufanie. Jest to bardzo serdeczny człowiek, niezwykle uprzejmy i kulturalny. Dokłada wielkich starań by pomóc pacjentowi. Przyznam iż wahałam się nad wizytą ale z ręką na sercu teraz już mogę śmiało polecić PANA DOKTORA. Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie przebiegać w równie miłej atmosferze i z pozytywnym zakończeniem leczenia.

 • bardzo dobry

  Dr. Michał Słomian jest prawdziwym lekarzem. Zainteresowany pacjentem. Nie patrzy na zegarek. Z wielką wiedzą. Miły, uprzejmy. Oby takich więcej. Serdecznie go polecam wszystkim tarczycowcom. Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość i wspaniałą, podnoszącą na duchu wizytę. Iza Amaral-Ferenc

 • bardzo dobry

  Dr Michał Słomian jest zdecydowanie godnym polecenia specjalistą. Profesjonalny lekarz. Podchodzący bardzo poważnie do pacjenta i jego choroby. Dba o pozytywne nastawienie pacjenta do procesu i rezultatów leczenia.

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista.Poważnie i z pełną profesją podchodzi do pacjenta.Do doktora Słomiana idzie się jak do prawdziwego lekarza.Stara szkoła,więcej takich specjalistów.Wielu innych lekarzy może brać przykład.Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam. Bardzo przyjemna wizyta, porada super fachowa. Zgadzam się z poprzednimi wpisami, a więc się nie rozpisuje.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Gąsiorek - endokrynolog, Agnieszka Sawicka - endokrynolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę