dr n. med.

Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

39 opinii +dodaj

Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z tak przyjaznym lekarzem . Ma czas dla pacjenta i cierpliwość do wyjaśniania wszystkich wątpliwości jakie ma pacjent.Myślałam , że takich lekarzy można zobaczyć tylko w filmie a tu proszę super lekarz w Zamościu. Gorąco polecam doktora Michała.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, do tej pory żaden z lekarzy nie podał mi ręki na przywitanie. Jednak powiedział mi to co sama wiedzialam. Jednak wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam

 • bardzo dobry

  Podejście doktora do pacjenta biję na głowę wszystkich lekarzy jakich znam, u dr Michała Słomiana byłam 3 razy i już wszystko jest ok teraz tylko kontrolna wizyta za pół roku , polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta zgodnie z ustalonym terminem, nie trzeba czekać w kolejce. Polecam dr. Słomiana wszystkim osobom z problemami z tarczycą.

 • bardzo dobry

  To jest lekarz który się przedstawił i podał mi rękę na dzień dobry i na pożegnanie. Niech inni lekarze biorą z Niego przykład jak powinna wyglądać wizyta u lekarza. Okazał zainteresowanie pacjentem. Nie patrzy na zegarek. Z wielką wiedzą udziela wyczerpujących porad. Miły, uprzejmy. Oby takich więcej. Serdecznie go polecam wszystkim tarczycowcom. Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość i wspaniałą, podnoszącą na duchu wizytę.

 • bardzo dobry

  Żylibyśmy w zupełnie innej rzeczywistości, gdyby inni lekarze brali przykład z doktora Słomiana. Wizyta w gabinecie tego człowieka to czysta przyjemność. Pacjentką była moja mama. Stwierdziła że z taką uprzejmością i chęcią pomocy nie spotkała się w całym swoim 80-cio letnim życiu u żadnego innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pierwszy lekarz który się przedstawił i podał mi rękę na wizycie. Niech inni lekarze biorą z Niego przykład jak powinna wyglądać wizyta u lekarza.

 • bardzo słaby

  Niestety nie polecam. Podobnie jak i u mojej poprzedniczki tak i u mnie - nie zwrócił uwagę na wysokie miano przeciwciał przeciwtarczycowych i zbagatelizował chorobę autoimmunologiczną (która została potwierdzona przez innego lekarza oraz w badaniu USG). Pan doktor zbadał mi palpacyjnie puls i stwierdził, że tak przyspieszone tętno jest skutkiem nerwicy. Podczas wizyty kilkukrotnie powtarzałam, że byłam u psychiatry który wykluczył podłoże psychogenne mojego złego samopoczucia. Jednak pan Słomian zakwestionował wiedzę innego lekarza w tej dziedzinie i dalej obstawał przy swoim. Pan Słomian mimo skoków hormonów (TSH w ciągu miesiąca podskoczyło z 0,3 do 3,8), wysokich przeciwciał anty-TG (400, norma do 113) oraz objawów typowych dla chorób tarczycy zaproponował mi kolejną wizytę u psychiatry. Stwierdził, że hormonalnie jest wszystko ok. Dodam tylko, że jestem młodą kobietą i przy TSH 3,8 ciężko byłoby mi zajść w ciąże, już nie wspomnę o tym, że wysokie anty-TG często uniemożliwiają donoszenie ciąży. O USG tarczycy musiałam sama dopytać. Na pytanie czy powtórzyć badanie hormonów dostałam odpowiedź "Jak panią na to stać". Jestem bardzo rozczarowana. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącą postawą lekarza. A co gorsze - z tak skandalicznym brakiem wiedzy. Zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  bardz dobry specjalista,wizyta u Pana doktora pomimo choroby jest ulgą w cierpieniu.Polecam,oby takich lekarzy było więcej.Danuta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest przesympatyczny. Wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Jeśli natomiast chodzi o efekty to trudno mi powiedzieć bo jestem po pierwszej wizycie. Jestem natomiast dobrej myśli i na pewno umówię się na następną.

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Gąsiorek - endokrynolog