lek. dent.

Michał Rawicki

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje p... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Michał Rawicki

  Aleja Powstańców Wielkopolskich 26 (Medicover)
  85-090, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami są: endodoncja mikroskopowa, mikrochirurgia endodontyczna, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.
Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną www.doktorrawicki.pl

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwerytet Medyczny w Białymstoku (2007)

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2013)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2014)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Barranquilla - Colombia 2014)
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt - Niemcy 2015)
więcej

Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bałam się strasznie stomatologa a co dopiero znieczulenia (przewodowego) i ekstrakcji zęba. Miałam problem z bolącym zębem trzonowym 7. Okazało się, że strach ma wielkie oczy... Pan Michał wytłumaczył na czym polega znieczulenie przewodowe. Nie ma się czego bać. Zero bólu podczas znieczulenia i ekstrakcji zęba. Polecam BARDZO Pana Michała.

 • bardzo dobry

  Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm! Polecam Pana doktora wszystkim a zwłaszcza tym którzy tak panicznie boją się wizyty u dentysty, tu naprawdę nic nie boli! :)

 • bardzo dobry

  Witam, wczoraj byłem u tego Pana, i jestem pozytywnie zaskoczony. Miałem wyrywanego zęba, podczas tego zabiegu nie odczuwałem bólu, kiedy Pan Michał wykonywał zabieg informował mnie o czynnościach które wykonuje, nie ukrywając boje się dentystów i bardzo się bałem, ten Pan uspokoił mnie i podczas wyrywania mojego ząbka, mówił do mnie i przez chwilę nawet miałem ochotę się uśmiechnąć. Według mnie jest Pan profesjonalistą w swoim fachu i na pewno jak będę miał problem z zębami znów zgłoszę się do Pana. DZIĘKUJĘ ZA POMOC ! Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego stomatologa znaleźliście go właśnie tutaj !!!

 • bardzo słaby

  Na myśl o tym lekarzu na usta cisną mi się dwa słowa "NIGDY WIĘCEJ". Pan dr zatruł mi ząb, w ciągu kilku następnych dni ząb bolał bardziej niż przed wizytą u dr Rawickiego więc 5 dnia walki z bólem zadzwoniłam do niego. Zęba nie chciał obejrzeć, telefonicznie zostałam poinformowana, że ból minie i mam brać tabelki przeciwbólowe. Zgłosiłam się do innego stomatologa i okazało się, że ząb jest martwy i był niepotrzebnie zatruwany, po założeniu na niego opatrunku ból minął jak ręką odjął. Reasumując wizyta u dr Rawickiego= strata pieniędzy i niepotrzebny ból.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 9 kwietnia 2015)

  Szanowna Pani Kempińska Emilio, niestety nie mogę zgodzić się z Pani komentarzem na mój temat. Jest to opinia bardzo krzywdząca i mija się w niej Pani z prawdą. Została Pani poinformowana, że po zatruciu zęba mogą występować kilkudniowe dolegliwości bólowe i, że w takim wypadku należy przyjmować leki przeciwbólowe. Nieprawdą jest, że "zęba nie chciał obejrzeć" - proszę przemyśleć swoje słowa. Inna kwestia - po kilku dniach zatruwania zęba ciężko jest aby lekarz zobaczył coś innego poza martwą miazgą zęba. Jeśli więc faktycznie padło stwierdzenie "ząb jest martwy i był niepotrzebnie zatruwany" to trochę przeczy to logice zdarzeń. Bardzo się cieszę, że ból ustał - pewnie ząb się wreszcie zatruł. Pozdrawiam serdecznie. Zdrowia życzę.

 • bardzo dobry

  Ja sie tak panicznie boje bólu zęba, bólu borowania i tych wszystkich zabiegów, że jestem w stanie uciec z fotela przy najmniejszym ukłuciu. Pan doktor mnie tak profesjonalnie znieczulił, że jedyną rzeczą, którą poczułem był uścisk dłoni na koniec przemiłej wizyty. W tym gabinecie nie istnieje słowo ból - polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 7 kwietnia 2015)

  Niezmiernie mi miło. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , polecam z pełną świadomością. Wizyta u Pana Michała jest bezbolesna jak i wesoła.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 7 kwietnia 2015)

  Dziękuję Panie Tomku za ciepłe słowa. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Świetny i przesympatyczny lekarz z powołaniem. W bezbolesny sposób leczy całą moją rodzinę. Uratował mi ząb, którzy inni "specjaliści" chcieli usunąć. Wizyty u Niego wyleczyły nas z lęku związanego z dentystą. Poza tym - co najważniejsze - ma wspaniałe podejście do dzieci, które z uśmiechem wracają na wizyty kontrolne.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 7 kwietnia 2015)

  Pozdrowienia dla całej rodzinki. Dziękuję za komentarz.

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, rzetelny, sympatyczny. Wizyta była przyjemna. Zostałem poinformowany co należy dalej zrobić.

 • bardzo dobry

  Idąc na wizytę byłam przekonana, że wyjdę bez zęba. Pan Michał podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, zrobił zdjęcie, po krótkiej wymianie zdań co będzie robił wziął się do pracy. Ząbek mam do dziś, leczenie kanałowe na jednej wizycie zaoszczędziło czasu i stresu. Każdemu polecam tak wspaniałego stomatologa.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 26 lutego 2015)

  Walczę o każdy ząb. Dziękuję za dobre słowa.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,profesjonalista od trudnych przypadków.Potrafi naprawić błędy innych stomatologów,nawet te poważne. Polecam.Bogusia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę