Marzena Padzik-Moczydłowska, ginekolog Warszawa
Ginekolog lek.

Marzena Padzik-Moczydłowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

57

Adresy i cenniki

 • 21 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się z przedmówczyniami, że Pani doktor jest specyficzna, ale właśnie jej zdecydowane podejście, kategoryzm spowodowały, że teraz mogę cieszyć się zdrową córeczką :)

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam kobietom ktore poronily i dalej staraja sie o dziecko. Do doktor chodzilam przez kilka lat. Trafiłam po 1 poronieniu. Nie przeprowadzila wnikliwej diagnozy stanu mojego zdrowia. Prowadziła maja druga i trzecia ciążę i niestety obie poronilam poniewaz nie mialam włączonych odpowiednich leków zwiększających powodzenie ciazy. Po drugim poronieniu pani doktor po prostu stwierdziła ze z każdym kolejnym poronieniem zwiększa sie powodzenie kolejnej ciąży i nie ma sensu zgłębiać tego tematu. Z matematycznego punktu widzenia moze i prawdopodobieństwo rosnie ale dla kobiety ciąża to nie zadanie z matematyki! Kazda strata boli i za kazdym razem jest nadzieja ze lekarz pomoże, w moim przypadku nie otrzymalam nawet standardowych lekarstw jak w przypadku poronien nawracajacych. W 2010 zaszłam w czwarta ciążę, ktora powierzyłam innemu lekarzowi. Urodzilam zdrową córeczkę w 41tyg. Dzisiaj cieszę się nią i jeszcze moim synkiem którego urodziłam w 2013!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor Padzik uratowała mi życie w 1997r.Leżałam wówczas w szpitalu na Solcu. Leczona byłam na zapalenie przydatków.... OB 144...antybiotyki,kroplówki...przez 2tyg, OB spadło na 50... Pani Padzik wróciła z urlopu i...przeraziła się!!! Badaniem ginekologicznym zdiagnozowała guz na jajniki. Potwierdziło to usg. Operacja na cito! Gdyby nie ta osoba..... Potem zaszłam w ciążę,którą prowadziła oczywiście Pani Doktor Padzik. Mam prawie 15 letnią córkę. Gdyby nie właściwa diagnoza.....

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Późno zaczęłam chodzić do dr. Padzik. Dopiero po 26 tygodniu ciąży i naprawdę dziękuję Bogu, że do niej trafiłam. Miałam pakiet w Lux-Medzie i tam prowadzono mi ciążę, ale ponieważ tamtejszy lekarz nie wzbudzał mojego zaufania szukałam kontaktu do innego i tak trafiłam do dr Padzik. Od razu zleciała mi wszystkie badania (próby wątrobowe itp) czego nie doświadczyłam w Lux-Medzie, tam zawsze robiłam tylko podstawową morfologię. Bardzo długo wszystko było ok, ale w 8mym miesiącu zaczęły się schody- ciśnienie skoczyło mi na łeb na szyję, płytki krwi spadły a enzymy wątrobowe mocno się pogorszyły. Dr Padzik powiązała wszystkie wyniki i postawiła diagnozę. Pozostała ze mną w stałym kontakcie. Trafiłam do szpitala pod koniec 37ego tygodnia z ciśnieniem 160/100. Płytki krwi spadły mi do 50 tysięcy, skutkowało to zagrożeniem naszego życia (mojego i dziecka)- dr.Padzik w 10 minut zrobiła cesarkę i dzięki niej dziś jestem szczęśliwą mamą trzymiesięcznego synka. Tego lekarza polecę każdemu z czystym sercem. Wystarczy zobaczyć jakim szacunkiem darzą ją pracownicy szpitala i jakim jest dla nich autorytetem żeby zrozumieć fenomen jej osoby :)

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam serdecznie! Wszyscy lekarze są dobrzy, dopóki nic złego się z człowiekiem nie dzieje... Do Pani dr. chodziłam już na rutynowe badania od kilku lat, nigdy nie mając zastrzeżeń. Zaszłam w ciążę 3 lata temu, zlecała mi wszystkie badania, absolutnie nie pilnując pobrania opłaty (raz nawet zapomniałam zapłacić...), wszystko przebiegało idealnie (miałam wymioty, zgagę, anemię, ale to normalne w mojej rodzinie...), aż do ósmego miesiąca, gdzie okazało się że mam cholestazę ciężarnych. Pani Doktor przez cały czas monitorowała moje wyniki, zlecała badania, skierowała do szpitala, i cały czas powtarzała, że najważniejsze jest moje nastawienie i to, żeby udało się urodzić jak najpóźniej. Nie jest osobą która będzie płakać bez powodu nad pacjentką która powinna wziąć się w garść i myśleć o sobie i o dziecku zamiast rozpaczać, tylko konkretnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem na którego zawsze można liczyć. Urodziłam w 39tyg zdrową córeczkę, w szpitalu św. Zofii. Zawdzięczam Pani doktor Padzik bardzo dużo i ja zawsze będę tego lekarza szczerze wszystkim polecać.

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować pani Marzence. Dzięki niej mam troje cudownych dzieci.Zarówno w pierwszej ciąży, jak i w drugiej ciąży mnogiej czułam się bardzo komfortowo, mając tak kompetentną panią doktor. Wszystkim znajomym mającym jakiś problem polecam tylko ją. Chciałabym również pozdrowić panią z recepcji, dzięki niej czuło się zawsze ciepłą, domową atmosferę.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr.KONKRETNA RZECZOWA BYŁA PRZY MOIM PORODZIE DZIEKUJE PANI MARZENKO ZA WSZYSTKO ZA TEN PRZEBITY PECHERZ TEZ...ALE TO WCALE NIE BOLAŁO... POZDRAWIAM jezeli Pani to czyta Mama Oskara

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2011

  Ocena: Neutralny

  Szanowni komentujacy - publikowanie opinii takich, jakie tutaj mozna znalezc n.t. pani z recepcji grozi oskarzeniem o znieslawienie. Pani z recepcji jest osoba prywatna, nie pelni funkcji publicznej - takiej jaka pelni lekarz. Forum to sluzy do komentowania lekarza. Czy jako pacjentki doktor Padzik w Szpitalu Swietej Zofii tez bedziecie komentowac zachowanie calego pesonelu szpitala? To nie dotyczy osoby, ktorej jest poswiecony ten watek w serwisie.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja o Pani doktor to mogę w samych superlatywach.Bardzo konkretna, profesjonalna lekarka.Po poronieniu zaszłam w ciążę, była to ciąża mnoga, ze swej natury ciąża wysokiego ryzyka. Dzieci donosiłam do 38 tygodnia ciąży. Urodziłam zdrowe dziewczynki.Ciąża była trudną, z pewnymi komplikacjami, stąd szczególne podziękowanie dla Dr Padzik. Z pewnością Pani, która urodziła chore dziecko, czy przeszła przez traumę porodu z komplikacjami z dużym ładunkiem emocjonalnym obarcza lekarza i jako matka rozumiem takie zachowanie. Jednak pozostając obiektywną w tej kwestii, uważam, że czasami trudno jest kogokolwiek obarczać winą za to, że rodzi się chore dziecko. A wiadomo, że najłatwiej jest zaatakować lekarza. Andżelika

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  A ja przyjmuję z niedowierzaniem wszystkie pozytywne opinie o tej kobiecie. Dla mnie to potwór. Zgadzam się natomiast z faktem, że nastawiona jest tylko i wyłącznie na kasę. Niestety ja trafiłam do szpitala na Żelaznej z ulicy: do pani \\\" doktor \\\" przed ciążą nie chodziłam, ciąży mi nie prowadziła, nie znałyśmy się wcześniej. Poprzez zaniedbanie, rutynowe podejście, niechęć udzielenia pomocy mój synek urodził się w zamartwicy, na 4 punkty w skali Apgar i ma zdiagnozowane MPDz. Kiedy rodziłam pani doktor nawet się mną nie zainteresowała, a wystarczyło mnie zbadać i biegiem skierować na CC a nie trzymać prawie 13 godzin, wymuszać poród siłami natury kiedy okazuje się że mam DYSPROPORCJĘ PŁODOWO-MIEDNICOWĄ i nie ma możliwości żebym podołała. Co powiecie? I tu potwierdzają się też niektóre opinie: dopóki wszystko dzieje się bez powikłań to jest OK, gorzej gdy pojawia się problem. Jestem kolejnym smutnym przykładem jaka jest tak naprawdę ta kobieta. A teraz w sądzie śmieje się nam w twarz. Nie odpuszczę i będę walczyła omojego synka do końca! P.S Dodam, że moja ciąża do ostatniej chwili przebiegała prawidłowo, synek był zdrowy donoszony - co potwierdza karta ciąży i wszustkie USG jakie wykonywałam, cały dramat rozegrał się podczas porodu. Nie zgadzam się z ani jedną pozytywną opinia na jej temat!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online