lek. dent.

Marzena Mazgaj

Stomatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Absolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Studia ukończyła w 1998 roku. Od tego czasu zawodowo związana jest jedynie z praktykami stomatologicznymi gwarantującymi jakość i pr... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Studia ukończyła w 1998 roku. Od tego czasu zawodowo związana jest jedynie z praktykami stomatologicznymi gwarantującymi jakość i profesjonalną opiekę nad pacjentem. Współpracowała m.in. z Centrum Periodontologiczno – Endodontycznym GLOBUS pod kierownictwem dr n.med. Witolda Jurczyńskiego. Stale doskonali swe umiejętności poprzez udział w szkoleniach, wykładach, kursach praktycznych.

W centrum jej zainteresowania jest pacjent – dzięki empatii, dobrej komunikacji i właściwemu rozpoznaniu oczekiwań pacjentów przygotowuje i realizuje indywidualne, optymalne plany leczenia.
Opiekuje się pacjentami wykonując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Pracę z dziećmi, czyli szczególnie wymagającymi pacjentami traktuje jako osobiste wyzwanie, sukcesy na tym polu – uśmiech najmłodszych za najlepszą nagrodę.
Za niezbędne cechy lekarza stomatologa uważa dokładność i cierpliwość. Prowadzą one do celu - precyzyjnych, trwałych efektów pracy, które gwarantują zadowolenie pacjentów.

Prywatnie - mama 7 letniego Bartka i 3 letniej Sylwii. W wolnym czasie starają się z mężem zapewnić dzieciom aktywny i twórczy wypoczynek. Lubi wycieczki rowerowe, pływanie i zabawy z dziećmi w małe studio artystyczne, gdzie króluje... ciasto solne.
Indywidualny relaks daje jej dobra książka i wymyślanie a czasem nawet zapisywanie bajek dla dzieci. Literacki sukces to zajęcie w 2011 roku I miejsca w konkursie „Problemy Pani Ziemi” za bajkę ekologiczną.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Panią Marzenę poleciła mi znajoma, która leczy się u niej od samego jej przejścia do CZU. Jako, że od dłuższego już czasu nie odwiedzałam żadnych stomatologów, toteż nie miałam rozeznania, więc zaufałam siłą rzeczy przyjaciółce. Nie zawiodłam sie na jej opinii. Pani doktor bardzo profesjonalnie wykonała plombowania, przy czym za bardzo nawet nie odczułam bólu (komputerowe znieczulenie). Obecnie wybieram się na kolejną wizytę w celu leczenia kolejnego zęba. To już w przyszłym tygodniu. Polecam panią Marzenkę, przede wszystkim za jej spokój i opanowanie, oraz życzliwość w stosunku do pacjenta.

 • dobry

  Centrum Zdrowego Uśmiechu to dobra klinika stomatologiczna. Pani doktor Mazgaj zaś to wyjątkowy specjalista. Leczenie zębów przebiegło wyjątkowo sprawnie i szybko, zaś wykonane przez panią doktor plomby są praktycznie niezauważalne z zewnątrz, choć wykonane były na trójce i czwórce, częściowo z przodu. Podczas zabiegu nie odczuwałem żadenego nieprzyjemnego bólu ani nic z tych rzeczy. Przystępna cena, i profesjonalna obsługa, to zalety na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku klinik stomatologicznych. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor to wyjątkowo dobry specjalista jeśli chodzi o podstawowe leczenie. Wykonywane przez panią Marzenę plomby są wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim estetyczne. Można nawet powiedzieć, iż są zupełnie nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Serdecznie polecam plombowanie zębów u pani doktor Marzeny z Centrum Zdrowego Usmiechu na Ruczaju. Jest to jedna z tańszych klinik dentystycznych, w jakich miałem okazję być a przy tym całkowicie godna zaufania.

 • bardzo dobry

  W pełni profesjonalna obsługa. Protezy wykonane tak, że jeszcze lepszych nie zdarzyło mi się widzieć. Mogę nawet powiedzieć, iż są praktycznie nie do odróżnienia od moich naturalnych zębów. Gorąco polecam całą klinikę a przede wszystkim panią doktor Marzenę.

 • bardzo dobry

  Do pani doktor wybrałam sie ostatnio przez wzgląd na urlop mojego stałego lekarza, aczkolwiek z góry byłam pewna, że mogę tutaj liczyć na profesjonalną obsługę, jak to ma miejsce w przypadku całej kliniki, gdzie leczę zęby juz od dłuższego czasu. Pani doktor Marzena, to świetny specjalista w zakresie leczenia zachowawczego. Wykonywane przez nią leczenie wraz z plombowaniem to pełen profesjonalizm, a przede wszystkim brak jakichkolwiek niemiłych doznań. Do tego dochodzi jeszcze całkiem przyzwoita jak na dzisiejsze czasy cena, przez co mogę tutaj z czystym sumieniem polecić leczenie w CZU każdemu z najbliższych okolic krakowskiego Ruczaju.

 • bardzo dobry

  Ostatnio byłam u Pani Doktor Marzeny,aby sprawdzić czy moje zęby są wporządku.Okazało się,że niestety mam pruchnicę i potrzebuje pomocy.Od razu Pani Marzena zabrała się do roboty, i zrobiła mi dwa zęby na pierwszej wizycie.Pani Doktor to dobry lekarz, a ponadto, jest uśmiechnięta, i miła, cieszę się że właśnie do niej trafiłam.Dziękuje za wizytę i do zobaczenia na kolejnej :)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor, jest dobrym lekarzem pierwszego kontaktu.Mam bardzo, wstyd sie przyznać, zaniedbane zęby.Ale już się tak o to nie martwię, ponieważ Pani Marzena zaplanowała leczenie ich.Te, które dało sie odratować, już ładnie wyczyściła i zaplombowała, za co jestem dozgonnie wdzięczny.Późno pomyślałem o moich zębach, ale mam nadzieje, że jednak coś z nich będzie, a z czego widzę, już jest.Dziękuje za wizyty, teraz będę odwiedzał tą klinikę częściej.A jeżeli coś mogę powiedzieć o Pani Doktor, to na pewno to, że szybko pracuje, i jest bardzo miłą osobą.Cieszę się, że trafiłem na takiego lekarza.Dziękuje, i do następnego.

 • bardzo dobry

  Do kliniki Centrum Zdrowego Uśmiechu trafiłam, ponieważ znajomi bardzo polecali ją, i lekarzy, którzy są profesjonalistami.I ja także musze sie dobrze wyrazić na temat tej kliniki.Jest świetna, dobre podejście do pacjentów, ja jestem zadowolona, i moi bliscy też.Do Pani Doktor Marzeny trafiłam, ponieważ okazało się, że mam poważny ubytek w jednym z moich zębów, i potrzebuje plomby.Wizytę u Pani Doktor dobrze wspominam, leczenie nie było koszmarem, a ja trochę boje sie dentystów.A sama Pani Marzena jest uśmiechnięta, rzeczowa, i bardzo szybko pracuje.Cieszę sie, że trafiłam właśnie tutaj.Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Marzena, to dobry doktor pierwszego kontaktu jeśli chodzi o stomatologie, ale robi także plomby.Dla mnie zrobienie dobrej plomby jest bardzo ważne, często trafiałem na stomatologów którzy zrobili mi plombe, a potem ona wypadła, nie miałem już zaufania, i byłem sceptycznie nastawiony do każdej plomby która miała mi być zrobiona, do teraz.Pani Doktor zrobiła świetną plombe, najlepszą jaką miałem, i dlatego będę odwiedzał Panią Doktor, i całą klinikę CZU (która jest najlepsza w Krakowie) częściej, dziękuje za wszystko !

 • bardzo dobry

  Duży plus dla Pani Marzenki ! Ostatnio, miałam bóle zęba, potrzebowałam plomby, a bardzo boje się wizyt u lekarza. A Pani Marzena to bardzo uśmiechnięty lekarz, ma podejście do pacjenta, dziękuje za to. Plomba bardzo dobra, nic nie boli, a ja pozbyłam się moich lęków przed wizytą :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Iwona Reguła - stomatolog, Magdalena Beata Ciaputa - stomatolog, Barbara Kęsek - stomatolog, Małgorzata Anna Macheta - stomatolog, Monika Żołnierz - stomatolog, Ewa Milc-Paciorek - stomatolog, Małgorzata Jarosława Pasternak - stomatolog, Krzysztof Zdanowski - stomatolog, Grzegorz Wentrych - stomatolog, Agata Banaś-Zacharzewska - stomatolog, Teresa Walasek - stomatolog, Wanda Rutkowska - stomatolog, Marcin Jan Czajka - stomatolog, Jan Antoni Zapała - stomatolog, Joanna Bała - stomatolog, Aleksandra Szewczyk - stomatolog, Katarzyna Podobińska - stomatolog, Iwona Adamowska - stomatolog, Halina Bielawska - stomatolog, Elżbieta Lubas - stomatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online