Psychiatra dr n. med.

Marta Cholewicka

46

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
  W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
  Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

  www.martacholewicka.pl

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 20 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Marta przywróciła mi wiarę w służbę zdrowia. Jest miła, ciepła, serdeczna, otworzyłam się przed nią, co bardzo mi pomogło.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła pani doktor. Wysłucha, zrozumie, pocieszy, dobrze lek dobierze. Dziala szybko i sprawnie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ciepło, wsparcie, rozmowa na luzie brak bariery lekarz- pacjent . nareszcie światełko w tunelu na pozbycie się nerwicy. polecam serdecznie

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2014

  Ocena: Dobry

  Pani Doktor jest miła i sympatyczna, uważnie słucha, cierpliwie odpowiada na pytania, zachęca do kontaktu telefonicznego w razie problemów. Jest kompetentnym lekarzem z dużą, aktualną wiedzą z zakresu psychiatrii i psychologii. Gwiazdka w dół za duże poślizgi czasowe. Ostatnio np. zdarzyło się, że dwie osoby były umówione na tę samą godzinę.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniala Pani doktor. Bogate doswiadczenie i indywidualne podejscie do pacjenta pozwala czuc sie komfortowo pod opieka Pani doktor. Dziekuje i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor to super osoba! :) Wysłucha doradzi a przede wszystkim zaczyna leczyć,po samej rozmowie lepiej się poczułem! Była to moja pierwsza wizyta 100 % zadowolenia polecam wszystkim Panią Doktor! Zadowolony pacjent Patryk:) Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor oprócz empatycznego podejścia dysponuje też szeroką - i co ważne - aktualną wiedzą na temat zaburzeń (np. zna aktualne wyniki badań dot. działania leków, sposobów leczenia itp). Nie szarżuje z lekami, stara się uwzglęniać wszystkie aktualne potrzeby życiowe pacjentów i do nich dopasować leczenie. Plusem jest też możliwość konsultacji telefonicznej. Jestem bardzo mile zaskoczony.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo miła i konkretna Pani doktor, przyjazna atmosfera, cieszę się , że wreszcie mogłam powiedzieć o swoich problemach i ktoś mnie wreszcie wysłuchał, polecam

  zgłoś nadużycie
 • 26 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak najbardzie pięć gwiazdek dla pani doktor. Mnie pomogła samą rozmową. Godna polecenia. Dziękuję Pani doktor... :)

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo przyjazna, stwarza taką atmosferę na wizycie, że chce się otworzyć (a to rzadkość). Leki od razu trafione. Ma również niezwykłe wyczucie intuicyjne, potrafi uspokoić i racjonalnie wytłumaczyć niepokojące kwestie. Bardzo polecam wszystkim Panią Martę, wszystkim, którzy wahają się do kogo pójść.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia