Mariusz Zimmer, ginekolog Wrocław
ginekologpołożna, położnik

Mariusz Zimmer

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

86
 • 9 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Bardzo zawiodłam się na Prof. Jeśli chodzi o mnie to Profesor bardzo słaby, nie zna się na plastyce, którą mi robił w szpitalu na Borowskiej. teraz żaden lekarz we Wrocławiu nie jest w stanie podjąć się poprawy. Każdy u którego byłam pyta mnie kto mi tak to zepsuł ( delikatnie mówiąc). Polecał mi laser, każdy zabieg po 2,5 tys razy 3. Nowy nabytek swojego prywatnego gabinetu, tylko po to żeby naciągnąć na kolejne koszty, które w moim przypadku nie dadzą żadnego pozytywnego efektu( opinia innych ginekologów). Ostrzegam wszystkie kobiety żeby szukały normalnych lekarzy a nie Prof. od siedmiu boleści nastawionych tylko na robienie kasy. Jadwiga B.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja jestem z prof bardzo zadowolona. Od 7 lat choruję na toczeń układowy i żaden lekarz nie chciał prowadzić mojej ciąży;-( Najpierw chodziłam do poradni na ul Borowską, ale na szczęście trafiłam do prof. Pierwsza wizyta trwała prawie godzinę, Dokładnie wypytał o przebieg choroby, przeglądał wypisy ze szpitali itp. Gdy widzi problem od razu reaguje, ufam mu całkowicie. A te negatywy, że jest drogi i przyjmuje kilka minut to moim zdaniem są nie na miejscu, bo idąc do prof zdajesz sobie sprawę jaki jest koszt wizyty i albo cię stać albo nie, a wy od razu negatyw. I z własnego przypadku wiem, że jak pojawia się problem to nie trzyma 5 min tylko jak wspomniałam wcześniej ile trzeba (mnie godz) JA SERDECZNIE POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm. Jestem po 2 operacjach ginekologicznych przeprowadzonych przez profesora Zimmera i za każdym razem czułam się po prostu - bezpiecznie. Od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie i pewność, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję Bogu, że trafiłam właśnie do pana profesora. Gorąco polecam. ROMA

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowe podejście do Pacjenta. Bardzo wnikliwie analizuje przypadek. Nigdy nie poczułam na wizycie zeby Profesor nie poświęcił mi odpowiednio dużo czasu. Fakt czasami są opóźnienia, ale jeżeli jest się tak świetnym fachowcem to nie powinno to nikogo dziwić. Czasami pacjentka zajmuje np 40 min i wtedy występują takie sytuacje. Osobiście bardzo polecam, Profesor prowadzi moją ciążę i czuję, że jestem pod świetną opieką.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Że jest doskonałym fachowcem - to jedno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, który znajduje czas nie tylko dla pacjenta, ale i dla jego bliskich, nawet zmęczony po operacji, kiedy kilka godzin pracował przy stole operacyjnym. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie boi się trudnych sytuacji. Odniosłam wrażenie, że właśnie takie są dla pana profesora wyzwaniem. Wielkie podziękowania dla Pana. Matka pacjentki.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Prowadził moją ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo się cieszę, że trafiłam do prof. Zimmera. Dzięki niemu mam dzisiaj cudownego synka. Na każdej wizycie poświęcał mi sporo czasu. Z jego gabinetu wychodziłam przeważnie po 40 minutach i nie wierzę w to co piszą niektóre osoby, że niby wychodziły z gabinetu profesora po 5 minutach. Wytrwale odpowiadał na wszystkie moje pytania, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo sympatyczny i co najważniejsze kompetentny lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesor to doskonały specjalista. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem i co najważniejsze z ogromną wiedzą. Prowadził moją ciąże i współpraca między mną a profesorem przyniosła 9-miesięczny wspaniały rezultat w postaci mojej córki. Dzięki niemu przez okres ciąży czułam się bardzo bezpiecznie a psychiczny komfort, że jestem pod opieką takiego specjalisty - bezcenny!!! Warto wspomnieć o paniach, które współpracują z profesorem (na recepcji) - są bardzo miłe, życzliwe i co najważniejsze pomocne.

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz o dużej kulturze osobistej, najlepszy w swojej dziedzinie. Chodzą do niego wszystkie moje koleżanki i zawsze są bardzo zadowolone. Wizyty są drogie ale za tak fachową poradę mogę tyle płacić. W sytuacjach kryzysowych jestem przyjmowana bez kolejki, tak powinno być. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2012

  Ocena: Słaby

  Bardzo zawiodłam się na Panu profesorze. Przez 3 lata raz do roku byłam u niego na kontrolnych wizytach, za każdym razem wizyta droższa. Teraz dobiło do 300zł! za co? nie mam pojęcia. Przyszłam do doktora, zapytał czy na kontrolę czy co innego. Mówię że wsumie kontrola ale kilka dni temu wyszedł pozytywny test ciążowy. Lekarz zbadał w 30 sekund, stwierdził, że jeszcze nic nie widzi i zainkasował 300zł. Nie zbadał piersi, nie zrobił cytologii, poprostu nic! Kazał przyjść za 2 tygodnia i poinformował, że jeśli ciąża się potwierdzi to co miesiąc wizyta też 300zł... nie mówić o tym, że jak dla mnie doktor jest niedelikatny a w kolejce kiedyś czekałam do 23.20... przykro i żal, bo po to chodziłam do profesora żeby właśnie w chwili ciąży dobrze ją prowadził... ale niestety za tyle pieniędzy to niemożliwe.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Dr Zimmera jak i szpital na Borowskiej-najlepsze miejsce do rodzenia (sale - pokoje 2/3osobowe z komfortowym wyposazeniem, codzienne wizyty specjalistow na oddziale, super opieka ). Doktor ,mimo pelnienia obowiazkow szefa oddzialu, poswieca czas pacjentom i chetnie sluzy rada i pomoica. Bylam dwa razy na Borowskiej i polecam kazdej przyszlej mamie!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online