Mariusz Smolik, ortopeda Wisła

Mariusz Smolik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Piotr Zemła, fizjoterapeuta Oświęcim
 • 5 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda jakiego znam! Fachowiec w pełnym zakresie! A do tego bardzo miły człowiek. Profesjonalne podejście do problemu. Jedynie problem tkwi w tym, że zabiegi wykonuje w bardzo drogiej Sport-Klinice w Żorach (artroskopia stawu kolanowego - polegająca na usunięciu odłamka kości - 6300zł lub ponad dwa lata oczekiwania na refundację - gdzie inny ortopeda powiedział, że jest to zabieg na 5 minut roboty!) Mimo wszystko ocenę wystawiam lekarzowi, a nie klinice dlatego gdyby było 10 gwiazdek to dostałby ode mnie 10 gwiazdek!

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Też uważam,że to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, 28.04.2012r remontował moje zdruzgotane kolano.Jak co jakiś czas oglądam DVD z operacji to za każdym razem jestem pod co raz większym wrażeniem Jego profesjonalizmu,kolano jeszcze pobolewa ,ale ćwiczę uparcie i liczę że jeszcze stanę na nartach.

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam własnie do tego lekarza. Mam problemy z kolanem od 3 lat, byłam u wielu lekarzy, jednak u żadnego nie uzyskałam konkretów ani przyczyny bólów ani nic. A u pana doktora Smolika po pierwszej wizycie znałam przyczyne bólu, miałam zalecenia co do kolana, dostałam skierowanie odpowiednie. Po drugiej wizycie juz byłam wpisana na operacje. Doktor Smolik jest bardzo mily, kompetentny, dokonale umie wytłumaczyć. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod wrazeniem pana doktora,raz pomogl mojemu synowi a teraz mnie! Przystojny ma piekny usmiech!

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz.Operował mojej córce kolano.Teraz córka chodzi i zapomniała o całej sprawie.Poza tym bardzo sympatyczny i miły człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, rewelacyjny operator. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy. Bardzo kulturalny. Miałam robioną przez niego operację kłykcia bocznego kości (złamanie wgnieceniowo-rozszczepienne)piszczelowej 5 m-cy temu. Miałam zespolenie kości płytką i 5 wkrętami. Coś tam podniesiono,uzupełniono ubytki. Dzisiaj, kiedy lekarze, czy rehabilitanci oglądaja zdjęcia pooperacyjne wszyscy zachwycają się, tym jak to technicznie zostało zrobione. Ja już praktycznie zapomniałam, że miałam tak poważną operację. Normalnie pracuję, chodzę, pływam, jeżdżę na rowerze. W zimie mam zamiar wrócić do nart.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jakieś 10 lat temu dr Smolik prowadził mój przypadek przy złamaniu ręki po torbieli kości ramienia, potem operacje wypełniania jej syntetycznymi wiórami. Od początku do końca był rewelacyjny, reka w porządku, od tamtej pory nie mam z nią problemów. Przy okazji bardzo sympatyczny i skrupulatny. Tak właśnie wygląda lekarz z powołania!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Super Lekarz.W moim przypadku inny lekarz prawie wpędził mnie w jeszcze gorszy stan łokcia.Dr.Smolik po przeprowadzonej rozmowie! postawił trafną diagnozę. Później był bark i druga operacja,przyspieszona z uwagi podejrzeń nowotworu.Mimo czekania w kolejce NFZ bardzo przyspieszona przez Doktora. - Klinika też super.

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Super Profesjonalista !! Byłem u specjalistów w Zielonej Górze, Kamiennej Górze, Wrocławiu i mimo 2 artroskopii nikt nie umiał mi pomóc i podać przyczyn moich problemów z kolanami. Doktor Smolik na I wizycie wiedział co mi jest, wykonał 2 operacje i wszystko było ok. Przez swoją głupotę (wyjazd na narty) ponownie zerwałem więzadło zrekonstruowane przez doktora kilka lat temu. Teraz jestem po kolejnej operacji i czeka mnie jeszcze jedna. Atmosfera w klinice (Sport Klinika Żory) jest doskonała i cały personel bardzo profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki. Mimo dużej odległości chętnie jadę na wizyty, bo wiem że warto. POLECAM !

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz szybka diagnoza, szybkie leczenie. Pełny profesjonalizm.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Mariusz Smolik - ortopeda