Ortopeda dr n. med.

Mariusz Śmigiel

Poproś o włączenie kalendarza
13

Adresy

O mnie

 • Specjalizuję się w przeprowadzaniu zabiegów małoinwazyjnych kręgosłupa, zwłaszcza odcinka lędźwiowego – endoskopia, nukleoplastyka. Wykonuję pełny zakres operacji kręgosłupa u dorosłych; od nukleoplastyki i wertebroplastyki (chirurgia jednodniowa) poprzez leczenie nabytych deformacji np. kręgozmyków. Wykonuję również operacje naprawcze w przypadku niepowodzeń po wcześniejszych zabiegach.

Usługi

 • Disc FX
 • Nukleoplastyka
 • Endoskopowe usunięcie dysku
 • DIAM
 • Operacje z użyciem implantów kręgosłupowych
 • Nukleotomia
 • Nukleotomia szyjna z użyciem implantów

Choroby

 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: Słaby

  Niestety również nie mam dobrych doświadczeń jeśli chodzi o Pana doktora. Wizyta przebiegła błyskawicznie, bez wsłuchiwania się w słowa pacjenta. Diagnoza pobieżna, głównie oparta o opinie poprzednich lekarzy oraz komentarze załączone do wyników badań. Za drzwiami gabinetu czekający kolega, do którego doktor rzuca - "zaraz kończę". Trudno było odczuć prawdziwe zaangażowanie, chęć pomocy i zainteresowanie dalszym losem pacjenta. Pan doktor niewątpliwie musi nauczyć się jeszcze empatii bo to jedna z najważniejszych cech Człowieka-Lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jeden z dwoch najlepszych lekarzy jakich w zyciu spotkalam.Zdiagnozowal u mnie naczyniaka na kregoslupie, przeprowadzil 3 operacje i dzieki Niemu chodze.Niczego nie zalatwialam pieniadzmi czy prezentami.Cudowny lekarz, cudowny czlowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Śmigiel. Jest bardzo dobrym fachowcem, ale oprócz tego, że zna się na schorzeniach kręgosłupa jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam każdemu, komu doskwiera ból i schorzenie kręgosłupa. Oby więcej tak profesjonalnych specjalistow na mojej drodze..

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowiec w każdym calu. Prawidłowa diagnoza, sprawnie przeprowadzony zabieg. Jestem po TED dysku L5/S1. Ból, który wcześniej był nie do zniesienia ustąpił zaraz po zabiegu. A sam zabieg jest nieco mniej przyjemny od wyrywania zęba. Po 3-ch godzinach byłem już na własnych nogach.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny. Moze w kontakcie z pacjentem nie ma naturalnego daru swobodnej rozmowy ale bardzo rzeczowy, przed postawieniem diagnozy bardzo dociekliwy. Potrafi wytlumaczyc i przekonac do konkretnej linii leczenia, widac ze decyzje opiera na wiedzy i doswiadczeniu. Operacja wykonana dwa lata temu, odcinek ledzwiowy kregoslupa bez komplikacji i z pozytywnym efektem do dzisiaj, Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor to lekarz idealny,kompetentny, miły, wszystko wyjaśnia na każde pytanie odpowie, jestem świeżo po usunięciu przepukliny odcina L4/L5 , operacja idealnie przeprowadzona, 3 godziny po zabiegu wstałam, z małym plasterkiem na plecach, w drugiej dobie po zabiegu przestałam przyjmować leki przeciwbólowe, świeżo po operacji lepiej się czułam niż przed zabiegiem, Pan doktor codziennie odwiedzał mnie w sali i wyczerpująco udzielał odpowiedzi na moje pytania, lepiej trafić nie mogłam, jedyne co... to żałuję że tak późno zgłosiłam się do Pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2013

  Ocena: Słaby

  Nie kwestionując wiedzy i ilości zdobytych dyplomów - na wizycie pan doktor bardzo powierzchownie i oględnie zbadał problem, a jego diagnoza była bardzo lakoniczna i niechętnie udzielał odpowiedzi na zadawane pytania dążąc do jak najszybszego zakończenia wizyty. Sprawiał wrażenie specjalisty nastawionego głównie na robienie swoją osobą dobrego wrażenia na pacjentach i inkasowania od nich pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Po kolejnych wizytach w gabinetach lekarskich traciłam już nadzieję, że ktoś się zajmie moją kością ogonową... Ale Pan doktor potrafił - świetny fachowiec; konkretny i bardzo cierpliwy. Ponadto jest zawsze uśmiechniętym, bardzo pogodnym człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec,cudowny lekarz!!!!!!!!!Fachowo podchodzi do pacjenta!Moim skromnym zdaniem-to GENIUSZ w swojej branży!Polecam!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec!Dwukrotnie operował mój kręgosłup.Polecam wszystkim cierpiącym tego lekarza!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online