Mariusz Malmur

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  świetny specjalista.polecam wszystkim! miły,delikatny,wyrozumiały.wszytko dokładnie tłumaczy. oby więcej takich osób!

 • bardzo słaby

  Doktor Malmur przyjmował mój poród. Acha na początku stwierdził ze będę rodziła najwcześniej za dwa dni, urodziłam za 3 godz. Wszystko było dobrze dzięki super położne. Niestety nie urodziłam całego łożyska o czym położna poinformowała lekarza. Doktor zrobił kontrolę jamy macicy po której zostawił mi w brzuchu bardzo duży kawałek łożyska. Po dwóch tygodniach trafiłam na oddział natychmiast zamówiono krew. temperatur mierzyli mi co pół godz. Dzięki Bogu wszystko skończyło się dobrze, Urodziłam kolejne zdrowe dziecko. Ale zagrożenie było duże. Mogłam stracić narządy a gdyby wdało się zakażenie.... strach pomyśleć. Doktor był bardzo nieprzyjemny, łyżeczkowanie i zszywanie krocza całkowicie na żywca, bo nie zaczekał aż położna spryska krocze środkiem znieczulającym, jak przyszła położna z tym środkiem to on już kończył. (a popękałam bardzo) Krzyczałam z bólu przy tym szyciu a on do mnie żebym się uciszyła bo mu przeszkadzam. Ale to dopiero początek. Po porodzie w ogóle nie mogłam współżyć bo doktor coś źle zeszył. Dopiero inny lekarz robił mi zabieg i poprawiał po tym... brak mi słów, Rozsinał od nowa i szył ( potraficie sobie to wyobrazić? ) do dziś odczuwam ból. Nie mogę już więcej pisać bo na te wspomnienia ręce mi się trzęsą. Nie wiem po co poszedł na ginekologa skoro był zły ze ktoś go budzi do porodu. Widzą ze ma dużo dobrych opinii więc może trafiłam na zły dzień doktora, dobrze ze nie przypłaciłam tego życiem. Żałuje tylko ze nie złożyłam oficjalnej skargi na ręce dyrektora ale byłam młoda i wystraszona. Może ktoś to przeczyta. Może nawet pon doktor Malmur i może zastanowi się ze czasem jego " ZŁY HUMOR"obił się na czyimś życiu

 • bardzo dobry

  aktualnie doktor przyjmuje w artimedzie. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia! Prowadzi moją pierwszą ciąże i na pewno będzie prowadził kolejną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

 • bardzo dobry

  Jestem w szoku czytając negatywną opinie. Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo dobry fachowiec który chętnie wszystko wyjaśni pacjentowi. Szkoda tylko, że tak rzadko spotyka się tak dobrych lekarzy.

 • bardzo dobry

  Zawsze będę wdzięczna za wspaniałą opiekę i pomoc przy porodzie mojego dziecka na początku marca tego roku. Miły, profesjonalny, z poczuciem humoru. Nigdy nie zapomnę tego jak bardzo pomógł mi urodzić całego i zdrowego synka. Dla mnie bardzo dobry lekarz.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam! Leczyłam się 12 lat niezbyt skutecznie u kilku ginekologów (najpierw 8 u jednego a potem 4 u różnych), szukając tego właściwego. Miałam 2 operacje i kilka zabiegów. Drugą operację lekarz próbował przeprowadzić laparoskopowo lecz się nie udało, ponieważ po pierwszej, którą też on wykonywał, powstało dużo zrostów. Po operacji stwierdził, że jeżeli ktoś, kiedyś będzie próbował wykonać u mnie trzecią, to musi być szalony a on się już tego nie podejmie. Zmieniłam lekarza na innego, niestety doczekałam się kolejnej operacji już na własne życzenie, ponieważ bardzo bolało (endometrioza i mięśniaki), więc zdecydowałam się na usunięcie macicy i jajników. Dzięki Bogu trafiłam na doktora Malmura, jeszcze pracującego na onkologii, który wraz z doktorem Miśkiem, wykonał operację, tym razem laparoskopowo. Udało się za trzecim razem to, czego nie potrafił za drugim razem Pan Profesor. Po długiej i ciężkiej operacji na drugi dzień wstałam z łóżka. Moi bliscy byli w ciężkim szoku, ponieważ pamiętali jak było po dwóch poprzednich, kiedy po czterech dniach ledwie się ruszałam i długo dochodziłam do siebie. Następnego dnia po operacji, doktor Malmur mimo że był na urlopie, przyszedł sprawdzić jak się czuję i czy mam wdrożone odpowiednie leczenie – rzadko spotykane u lekarzy, a byłam wtedy u doktora może 3 razy na wizycie. Od momentu operacji minęło 7 miesięcy czuję się rewelacyjnie, nic mnie nie boli, nie mam uderzeń mimo moich 42 lat. Pan doktor jest miłym, sympatycznym i bardzo dobrym lekarzem , któremu jeszcze nie uderzyła woda sodowa, oby tak dalej. Będę wdzięczna Panu Malmurowi i Miśkowi do końca życia. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Cecylia

 • bardzo dobry

  Według mnie Doktor Malmur jest Świetnym Lekarzem i sympatycznym człowiekiem. Przede wszystkim posiada zdolność empatii, czego niestety brakuje niektórym lekarzom. Potrafi wczuć się w daną sytuację, zrozumieć pacjętkę. Opanowany i konkretny, budzi zaufanie. Człowiek po wizycie wychodzi ze spokojem i poczuciem pewności, że jest pod dobrą opieką. W moim odbiorze negatywna opinia wydaje się być niedorzeczną, poniewarz to ten lekarz był dla mnie wybawieniem po niemiłych przejściach z poprzednią lekarką. Jeśli chodzi o kwestię bólu to Pan Doktor jest bardzo delikatny i stara się aby nie zadać pacjętce żadnego dyskomfortu. Cieszę się że trafiłam na Niego. Polecam.

 • bardzo dobry

  Wczoraj byłam pierwszy raz u doktora, miły, profesjonalny, odpowiada na każde pytanie. Badanie usg przeprowadził dokładnie, wyjaśniając mi wszystko. Jestem bardzo zadowolona, że będzie prowadził moją ciążę. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Nie mogę się powstrzymać od komentarza tego negatywu. To jakaś abstrakcja, a już na pewno nie w wykonaniu tego lekarza, i to chyba nie ta pani trafiła na zły dzień doktora tylko doktor trafił na wyjątkowo up.... pacjentkę. Urodziłam dwoje dzieci, pierwszą ciążę prowadził mi inny lekarz, na dr Malmura trafiłam mniej więcej w połowie ciąży nie mogłam już zmienić lekarza ale kiedy bym nie zadzwoniła z prośbą o wizytę czy konsultację zawsze znalazł czas, służył pomocą i dobrym słowem. Jest bardzo konkretnym i rzeczowym lekarzem, ale przy tym i bardzo ludzkim więc nie wiem skąd te wszystkie oskarżenia pod jego adresem. Znam wiele kobiet z mojego otoczenia, które leczą się właśnie u tego lekarza, jeszcze nie słyszałam żeby któraś powiedziała o nim złe słowo Może to jakaś ludzka zazdrość czy zawiść, nie pojmuję, A DR MALMURA NIE ZAMIENIŁABYM NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA.

 • bardzo dobry

  Doktor Malmur prowadził moją ciążę i jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu. Na wizytach był bardzo miły, ale zarazem konkretny i rzeczowy, wykazywał się naprawdę anielską cierpliwością tłumacząc mi wszystko i rozwiewając moje wszystkie niepewności. Podczas porodu czułam, że jestem otoczona solidną i fachowa opieką .Wiem że z drugą ciążą nie poszła bym do nikogo innego. Doktor Malmur jest wybitym specjalistą, który uprawia swój zawód z całkowitym zaangażowaniem i poświęceniem. W 100% POLECAM!!!!!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Majewska - ginekolog, Jacek Nadgrodkiewicz - ginekolog, Tomasz Ziółkowski - ginekolog, Agnieszka Wrona-Cyranowska - ginekolog, Maria Bryła - ginekolog, Barabara Balińska - ginekolog, Witold Marian Lasota - ginekolog, Andrzej Kocela - ginekolog, Krzysztof Maciejewski - ginekolog, Wojciech Rokita - ginekolog, Mieczysław Chróściel - ginekolog, Wojciech Kozik - ginekolog, Rafał Rudziński - ginekolog, Krzysztof Witek - ginekolog, Marek Wojner - ginekolog, Zofia Czarnocka-Kubara - ginekolog, Bożena Chlewicka - ginekolog, Anna Janowicz-Grelewska - ginekolog, Janusz Gutowski - ginekolog, Wiesław Kurzeja - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Marcin Lewandowski

ginekolog,  położna, położnik,  onkolog

Umów się