Maria Kaźmierczak, ginekolog Bydgoszcz

Maria Kaźmierczak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

36
 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  jestem STRASZNIE niezadowolona z tej lekarki nie słucha co się do niej mówi, nie zleca badań, przez 4 lata leczyła mnie na coś innego, a niedoczynności tarczycy nie wykryła obraziła się na mnie, że byłam u innego lekarza, ponadto jest mega nie miła!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobrze wspominam kontatk, wizyty i diagnostykę Pani doktor. Ponieważ sprawa moja była pilna, nie raz, nie dwa, przyspieszała moje badania, przyjmowała poza kolejnością, bo zależało jej na tym by uporać się z problemem, widać zależało jej na pacjencie. Jako jedyny lekarz ginekolog ( a przed Nią odwiedziałam dziesiątki specjalistów i nikt nie potrafił mi pomóc) zdiagnozowała problem, zlecając również szereg badań, a nie "na oko", dobrała leki, pozostawałam pod jej stałą kontrolą, dziś mój problem nie istnieje, dzięki Pani doktor. Gdyby nie ona mogłoby się to skończyć bardziej lub mniej tragicznie. Poza tym była bardzo miła i dzięki życzliwej atmosferze nie czułam odczuwałam żadnego dyskomfortu. Pozostaję Jej wdzięczna i polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr jest miłą i ciepłą osobą. Badanie przeprowadziła bardzo delikatnie i z wyczuciem, przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła badania. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2013

  Ocena: Słaby

  Nie jestem zadowolona z tego lekarza., więcej się u tej Pani nie pojawię , nie słucha tego co się mówi. Przyszłam po pomoc a gdybym dalej korzystała z tej pomocy to wylądowałabym w szpitalu. Przepisała mi tabletki antykoncepcyjne gdzie informowałam ją że nie chce stosować antykoncepcji , powiedziała ze w moim przypadku nie da się inaczej. Mam bolesne miesiączkowanie , skrzepy - nic na to nie pomaga bo ból jest tak ogromny jakby urywał mi jajniki i jakby rozpychał się balon w brzuchu:(krew po prostu nie wypływa mi normalnie podczas okresu tylko się blokuje być może blokują ją skrzepy jeszcze tego nie wiem ponieważ żaden lekarz jak na razie nie jeszcze mi nie pomógł. Po stosowaniu tejże antykoncepcji Qlaira - miałam co jakiś czas problemy z oddychaniem , wahania nastrojów i obrzęk kolan , gdzie w ogóle nie mogłam siadać na nogach bo czułam ze rozerwą mi się kolana . Opisałam na kolejnej wizycie to co się dzieje a Pani Maria mnie wyśmiała , i przepisała dalej te same tabletki. Udałąm się z tym do lekarza internisty w swojej miejscowości - skierował mnie na wyniki krwi i zakazał brać Qlairę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor po prostu wie co robi - jest wybitną specjalistką w swoich dziedzinach i ma mocne wsparcie dla rzetelnej,,przemyślanej oceny wręcz ogólnego stanu zdrowia, rzutującego na potrzebę i sposób procesu leczenia. Moje doznania są jak najlepsze i maja głębokie uzasadnienie w zasłyszanych opiniach. Serdecznie polecam sumienną Panią doktor Maciejewską - Kaźmierczak, którą w razie potrzeby miałam do dyspozycji kiedy było potrzeba to i w wydłużonym czasie pracy. Nigdy nie patrzyła na zegar a jeśli potrzeba było mogłam wejść do gabinetu jeszcze przed oficjalną godziną rozpoczęcia pracy. Ona już analizowała moją sytuację zanim tam dotarłam, bowiem Pani doktor będąc jednocześnie pedagogiem, wie, że do zajęć należy się starannie przygotować i bywa, ze to jest najważniejsze. Pani doktor ma jednocześnie bardzo ludzkie podejście, bez wględu na to kto kim jest i skąd przychodzi. Ma doskonały kontakt z pacjentkami a pracuje się na to latami i takie właśnie doświadczenie ma Pani doktor. Nigdy nie odczułam tego, że obecnie jestem ze wsi ani tego, ze byłam w życiu na różnych pozycjach. Nie musiałam dokumentować się ani tym, ze rękoma wybieram ziemniaki z pola ani tym, ze byłam nauczycielem akademickim. Jej uśmiech był po prostu dla mnie jako człowieka i za to Jej dziękuję bo i to było częścią medycznego sukcesu.

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od 10 lat jestem pacyjętką,zawsze trafne diagnozy,bardzo miła i sympatyczna, oraz konkretna nigdy nie miałam odczucia że się wizyta odbywa w pośpiechu.B A R D Z O P O L E C A M

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor Kaźmierczak prawie doprowadziła mnie do poronienia! Dzięki tej nieprzyjemnej Pani doktor o mało nie straciłam dziecka. Po jej badaniu na początku ciąży wylądowałam w szpitalu i leżałam tam długie miesiące. Jak stwierdził później ordynator, przyczyną prawdopodobnie było zbyt mocne badanie, które doprowadziło do pewnych uszkodzeń. Pani doktor ma ciężką rękę, jest nieprzyjemna a jeszcze gorsze są pielęgniarki w przychodni na dworcowej. Zarówno ona jak i pielęgniarki wyśmiewają pacjentkę i jej pytania. Przestrzegam przed tą lekarką szczególnie kobiety w ciąży!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  wielokrotnie mi pomogla,wspanialy czlowiek Iza Fratczak z solca kujawskiego

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  byłam u tej pani na jednej wizycie,przepisała mi tabletki na grzybice,poszłam z receptą do apteki wykupiłam 8 opakowań to się chyba nazywało Climatrozum czy jakoś tak,i codziennie jedna tabletkę do pochwy miałam wkładać,bolało strasznie mnie ale walczyłam dzielnie,przeczytałam ulotkę,że tą tabletkę trzeba tylko jednorazowo wziąść !!!!!! koszmar !!! brzuch bolał mnie jeszcze długo po tym,przez ta panią nabawiłam się kąplikacji !!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 lutego 2010

  Ocena: Dobry

  Byłam pierwszy raz u P.doktor i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.Od razu przeprowadziła wywiad:co mi dolega,z czym przychodzę.Zapoznała się z moją sytuacją,gdyż jestem po hysterektomii i od niedawna mam problem z piersiami.Zapytała o moją córeczkę,gdyż zabieg miałam robiony zaraz po porodzie.Wytłumaczyła mi jak będzie wyglądała moja sytuacja na najbliższe kilkanaście lat,gdyż bedąc już u tylu lekarzy po porodzie żaden nie powiedział mi tyle co P.doktor.Bardzo kompetentna osoba.Przy badaniu dokładna i delikatna.Jak ktoś wspomniał powyżej gabinet na Dworcowej fatalny ale ja widziałam gorszy.Polecam P.doktor gorąco..

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online