dr n. med.

Marek Włodarczyk

Weterynarz

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

 • Przychodnia Weterynaryjna KUMAK

  Głogowska 2-4
  53-621, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  185
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Przychodnia Weterynaryjna Legwan

  al. Wiśniowa 33
  53-621, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Kilka miesięcy temu Doktor Włodarczyk sterylizował moją kotkę. Odniosłam wrażenie, że podejście doktora zarówno do kota, jak i właścicieli było rzeczowe i rutynowe. Doktor nie udzielił właścicielom absolutnie żadnych informacji na temat samego zabiegu, nie mówiąc już o tym, co może się dziać po zabiegu i jak postępować z pacjentem (np. po zabiegu kotka dużo wymiotowała, co jest normalne, ale lekarz o tym nie poinformował). Na jakiekolwiek pytania doktor odpowiadał zdawkowo, jakby sam nie był pewien swoich odpowiedzi. W poczekalni było kilka osób i myślę, że doktor się po prostu śpieszył. Po zabiegu kotka otrzymała kaftan, który na pierwszy rzut oka był o rozmiar za mały, ale doktor stwierdził, że jest akurat. I tym oto sposobem, kotka przez 7 dni męczyła się w za małym kaftanie. Po 7 dniach nadszedł czas kontroli, której dokonała, w gabinecie dr Włodarczyka Pani weterynarz . Kaftanik został zdjęty i miało być wszystko dobrze, ale zaraz po powrocie do domu (!) puścił szef. Pojechaliśmy z kotką do innego weterynarza, który opanował sytuację poprzez założenie nowego szwu i znowu trzeba było założyć kaftanik, tym razem na 10 dni. Dodam, że kotka dostała nowy kaftanik na prośbę właścicieli, a weterynarz jak zobaczył stary to był w szoku. Mam świadomość, że w przypadku takich zabiegów, jak sterylizacja, różne komplikacje pooperacyjne mogą się wydarzyć, ale niedopuszczalne jest niepoinformowanie właścicieli zwierzaka o takich komplikacjach czy następstwach przed zabiegiem, nie wspominając o niepoważnym zabezpieczeniu rany pooperacyjnej poprzez założenie kaftanu wżynającego się w ciało zwierzaka i znacznie upośledzającego jego ruchy. Osobiście nie skorzystam, więcej z usług p. doktora.

 • bardzo dobry

  Polecam każdemu kto kocha swojego zwierzaka!!! Niekonwencjonalne podejście(oczywiście w dobrym sensie tego znaczenia) do każdego problemu, dwa razy uratował moją Tinę (wielkie dzięki panie doktorze ;) ).

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, ma podejście do zwierzaków. Kastrował moją szynszylkę (po 30 minutach dostałam już wybudzającego się zwierzaczka, żadnych komplikacji, po tygodniu nie było śladu po zabiegu) i leczył drugą, zwierzaki nawet nie zdążyły się zorientować, że coś się dzieje. Polecam.

 • bardzo dobry

  Znam dr M.Włodarczyka jak i pozostałych lekarzy pracujących w LEGWANIE. Uważam że dr Włodarczyk to prawdziwy fachowiec z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do zwierząt. Co najważniejsze ma serce dla zwierzaków! Oczywiście pewnie każdy ma prawo do własnych odczuć ale ja z racji tego ze jestem wolontariuszką i korzystam z usług w/w lecznicy mam naprawdę ogromne kilkuletnie doświadczenie w różnych - najczęściej niestety bardzo trudnych przypadkach. W tej lecznicy koty leczy się do końca, szuka się wszelkich możliwych sposobów aby zwierzęta ratować. Dr Włodarczyk nie raz uratował kota którego inni lekarze we Wrocławiu skazywali już na eutanazję! Bardzo polecam dr Włodarczyka i lecznicę LEGWAN! Agnieszka N.

 • bardzo dobry

  Doktor naprawdę godny polecenia. Leczył moją suczkę Shar-pei, która miała mocznicę. Doktor wykonuje wszystkie badania w swojej lecznicy na al. wiśniowej. Skutecznie zdiagnozował mojego psa i wprowadził takie leczenie, że udało się psa utrzymać przy życiu długie miesiące mimo, że nerki były zupełnie uszkodzone. Stosował dializę otrzewnową, której nikt we Wrocławiu nie robi, poza lekarzami z Legwana. Oni tam mają cały sprzęt potrzebny do leczenia psów. Wszystko robią na miejscu. Dziękuję Panie Doktorze. Wdzięczna Ginger.

 • bardzo dobry

  Polecam Pan doktora Włodarczyka baardzo!!!! Młody, inteligentny, kompetentny, wykształcony. Ponad godzinę spędziłam w gabinecie - zrobił szczegółowy wywiad, przez tą godzię dowiezdziałam się wiecej niż przez dwa lata. Doktor zrobił usg jamy brzusznej oraz dokładnie obejrzał pieska. Doktor w swoim gabinecie posiada dobry sprzęt, wykonuje wszystkie badania. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Trafiłam poraz pierwszy do Pana dr Włodarcyka z moim terierem szkotem.Ponad rok leczyłam go w innej pzrychodni niestety bez rezultatu. Po dwutygodniowej kuracji zauważyłam bardzo duże zmiany na lepsze. Dzisiaj idziemy znowu do kontroli. Bardzo miła i fachowa obsługa. Napewno pozostaniemy u Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Dr. Marek Włodarczyk bardzo dobry lekarz polecam gorąco. Sympatyczny , super podejście do zwierząt, cierpliwy, uśmiechnięty. Posiada dużą wiedzę , udziela konkretych porad, stawia trafne diagnozy. Mam do doktora Marka Włodarczyka pełne zaufanie , wiem że idąc z moim psiaczkiem napewno otrzymamy konkretną pomoc i mój Yorczek szybko wyzdrowieje.

 • bardzo dobry

  Pan doktor ma przede wszystkim bardzo dobre podejście do właściciela zwierzaka, a od tego powinno się zaczynać ;-) Nie wiem, czy mimo młodego wieku, czy właśnie dzięki niemu, łatwo się z nim dogadać, nie wyśmiewa rozhisteryzowanych, nadopiekuńczych właścicieli czworonogów. Kompetentnie informuje o wszystkich dostępnych opcjach leczenia, także o cenach. Widać, że zna się na tym, co robi, do tego musi lubić zwierzaki. Ma zawsze bardzo profesjonalne podejście i nasza sunia pozwala mu ze sobą robić (prawie) wszystko :-) Nie można tego niestety powiedzieć jeszcze o asystentkach pana doktora, miłych, ale jednak jeszcze brakuje im doświadczenia i wyczucia, przez co najprostsze badania mojej suni zmieniają się niekiedy w przeżycia dla niej dość traumatyczne.

 • bardzo dobry

  Wpaniały, rzeczowy i profesjonalny lekarz, a przy tym niezwykle serdeczny i miły człowiek nie tylko dla swoich pacjentów, ale i ich właścicieli ;) To lekarz z powołania, który nie naciąga na kosztowne leczenie, tylko do każdego przypadku podchodzi fachowo i z sercem. Mój pies go uwielbia, a mimo że ma dysplazję bioder, po udanej operacji przeprowadzonej przez doktora Włodarczyka, biega (wręcz galopuje ;) i nie odczuwa bólu w stawach biodrowych. Kto kocha swojego pupila i dba o jego zdrowie, polecam dra Włodarczyka!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją