lek.

Marek Sarzyński

Ginekolog, Położna, położnik

Poproś o włączenie kalendarza

Wykształcenie: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie: 1990 Specjalizacje: I i II stopień położnictwa i ginekologii European Uni... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Wykształcenie: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie: 1990

Specjalizacje: I i II stopień położnictwa i ginekologii
European University Diploma Of Gynaecological Operative Endoscopy.
Francja. Clermont-Ferrand 2001.

Praca:
Oddział Ginekologiczny Szpitala w Stalowej Woli: 1990-2006
Oddział Pomocy Doraźnej w Stalowej Woli: 1990-1999
Prywatny Gabinet Lekarski w Stalowej Woli: od 1996 - nadal
Poradnia dla Kobiet ZRYWPOL w Stalowej Woli: 2004-2008
CM-LIM / LUXMED Warszawa: 2009-2012
Oddział Ginekologiczny Szpitala w Nisku: 2012-nadal
Poradnia dla Kobiet w Nisku: 2012-nadal

Prace naukowe oraz publikacje:

Praca do I stopnia specjalizacji: Cytologia.
Praca do II stopnia specjalizacji: IUGR - Hipotrofia płodu.
IUGR - Hipotrofia płodu – sesja plakatowa na Zjeździe Perinatologii w Poznaniu + publikacja.
„ABC KTG dla lekarzy i studentów”.
Prace nad siatką centylową noworodków dla rejonu Stalowej Woli.

Zainteresowania pozamedyczne: tango argentyńskie, sztuka, turystyka, sport, pianino, gitara.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania jestem zmuszona szukać innego i wiem, że ciężko będzie go zastąpić. Bardzo sympatyczny człowiek, poświęca dużo uwagi pacjentowi, niezależnie czy w prywatnym gabinecie czy w przychodni. W tym zawodzie jest to ważne, tym bardziej jeśli pierwszy raz idzie się do ginekologa. Poza tym merytoryczne podejście do problemów oceniam pozytywnie. Zawsze miałam nakreślony pełny obraz leczenia i możliwych sposobów. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Warszawie i mam szczerą nadzieję, że to się jeszcze zmieni :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, cudowny , ciepły człowiek. Podejście niesamowite...Polecam zdecydowanie .Pozdrawiam doktorze :)

 • bardzo dobry

  To jest najbardziej ludzki lekarz jakiego miałam okazję spotkać w życiu. Podchodzi do pacjenta z troską, dokładnością i traktuje organizm jako całość. Zawsze skrupulatnie zapisuje wszystko w karcie pacjenta dzięki czemu przy kolejnych wizytach nic Mu nigdy nie umknie. Potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę dzięki czemu kobieta czuje się bardzo swobodnie. Chodzę do Niego ja i moja Mama i polecam każdemu.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam pana doktora! Jego podejście, trafną diagonozę -pan Doktor zdiagnozował przewlekłe zapalenie przydatków z którym kilka lat biegałam do innych lekarzy. Sama wizyta jest przyjemna i profesjonalna. Czujesz się zaopiekowana.

 • bardzo dobry

  Do Pana dr. Sarzyńskiego poszłam na pierwsza wizytę tego typu i wspominam ja bardzo dobrze. Dr. wiedział ze to moja pierwsza wizyta u ginekologa i starał się mnie nie krępować, tłumaczył wszystko co robił i co powinnam wiedzieć. Szczerze polecam!!!

 • dobry

  Jestem pacjentkom Pana doktora i uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Dolegliwości jakie mi towarzyszyły zostały wyleczone przez Pana doktora w dość szybkim czasie. To bardzo miły i profesjonalny lekarz, widać że lubi to co robi. Minusem jest to, że nie ma USG w gabinecie oraz to, że bardzo ciężko się dostać do niego na NFZ d przychodni w Nisku. Próbowałam już kilka razy (po namowie Pana doktora) i za każdym razem panie w recepcji mówią, że nie przyjmują zapisów bo nie ma miejsca. Nie wiem jak to jest i dlaczego tak jest.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz;) niesamowicie przyjemny pierwszy raz spotkałam takiego wspanialaego lekarza;) wizyta u niego to sama przyjemnosc;))) polecam jak najbardziej!!!;))

 • bardzo dobry

  Byłam u bardzo wielu ginekologów, ale po raz pierwszy w życiu poczułam że jestem u właściwego człowieka na właściwym miejscu. Leczyłam sie ponad rok i dopiero Doktor Sarzyński znalazł przyczyne, nawracających zapaleń.Wspaniele że na miejscu robi biocenoze pochwy i bada ph, dlatego od razu wiadomo co stanowi przyczyne zapalenia.Bardzo rzeczowy, dokładny i doświadczony lekarz a w dodatku przemiły człowiek. Polecam.

 • bardzo dobry

  JEST NAJLEPSZYM GINEKOLOGIEM NA SWIECIE! ;) Z cała odpowiedzialnoscia polecam Pana Doktora!!!Jest to Lekarz jakich juz niema, nie dosc ze w pełni profesjonalny to przemiły i strasznie zeczliwy człowiek ;) Ma duzo cierpliwosci a przedewszystkim potrafi słuchac i rzeczowo odpowiada na zadane pytania(nawet te bardzo trudne) Niczego nie lekceważy(wiem bo byłam juz u nie jednego Lekarza zanim trafiłam do Pana Doktora) i o każda pacjentke dba na najwyzszym poziomie! Prowadził moja druga ciaze i jestem teraz szczesliwa mama cudownego Synka a wszystko dzieki Panu Doktorowi...;) Polecam z całego serca ;) (...i rozumiem co czuja i pisza te pacjetki ktorych juz Pan Doktor nie moze prowadzic...bo naprawde jest czego zadroscic miec tak Cudownego Lekarza!)

 • bardzo dobry

  Tak jak już napisały niektóre pacjentki, Pan doktor uciekł nam z Warszawy :/ Trafiłam do niego w 21 tyg. ciąży i postanowiłam, że to on zostanie moim lekarzem prowadzącym. Dla niego nie był to porblem, że kto inny ją prowadził. Zawsze wszystko dokładnie tlumaczył, nie poganiał był po porstu taki, jaki powinien byc lekarz z powołania. Jesli widział jakiekolwiek zagrożenie ciaży, od razu kierował mnie do szpitala i w moim przypadku, jego wątpliwości sie potwierdzały. Dzięki niemu donosiłam ciąże i urodziłam zdrową córeczkę. Dodatkowo, pomimo, ze już nie jestem jego pacjentką, zdarzylo mi się, ze kilka razy do niego dzwoniłam, bo miałam kilka wątpliwości z antykoncepcją. Mógł mnie przecież zbyc, a jednak wszystko mi na spokojnie tlumczył i uspokoił. Jeszcze raz dziękuję za tak fachową pomoc :)`

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją