lek. dent.

Marek Rybicki

Stomatolog, Chirurg szczękowy

Umów wizytę 348 odwiedzin w ciągu 30 dni

Marek Rybicki specjalista stomatolog, chirurg szczękowy więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Marek Rybicki specjalista stomatolog, chirurg szczękowy

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Doktor Marek Rybicki to genialny chirurg stomatolog. Ciężko mi było znależć dobrego implantologa, zwlaszcza że mój przypadek był złożony. Pan Doktor wykonał u nie zabieg augmentacji kości pod implanty dokonując przeszczpu z okostnej. Wszystko obyło się bez żadnych problemów i powikłań. Jestem już dwa miesiące po zabiegu i wszystko jest w porządku. Teraz czekam na moje trzecie zęby. Do tego Pan Doktor jest miły i zawsze uśmiechnięty co obniża mój stres podczas wizyt. Bardzo serdecznie polecam Pana Rybickiego.

 • bardzo dobry

  Wyjątkowe podejście i cierpliwość, nie tylko do dzieci. Mój syn, który nie dał się przedtem dotknąć nawet fryzjerowi, wytrzymał bez znieczulenia borowanie i czyszczenie. Fachowy, szybki, delikatny i skuteczny. Nie wiem jak to możliwe ale wizyta u Pana doktora to, pomimo jego profesji, sama przyjemność :). Polecam!

 • bardzo dobry

  super lekarz,jako jedyny podjął sie usunięcia ropnia u moje 2 letniej córeczki Oliwii.Specjalnie z innego szpitala przyjechał do szpitala na Litewskiej aby usunąć mojej coreczce ropień w jamie ustnej oraz ząbki, sytuacja zdrowotna dziecka była bardzo powazna, Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem, bezposrednim, z sercem i pasją oddajacym sie swojej pracy, jestem Mu niezmiernie wdzięczna. Anna

 • bardzo dobry

  Wizytę u pana doktora Marka polecam wszystkim, którzy muszą rozprawić się z kłopotliwymi ósemkami. Ja pozbyłam się u pana doktora już dwóch i z pewnością kiedy zajdzie taka potrzeba kolejne dwie też usunę właśnie tam. Cały zabieg trwał 20 minut, ze znieczuleniem jest to bezbolesny zabieg. Po powrocie do domu wystarczył jeden ibuprom i okład z lodu.

 • bardzo dobry

  Marek Rybicki to bardzo profesjonalny lekarz. Jest to młody, ale doświadczony i zdolny lekarz. Popieram opinię innych, którzy odbierają go jako osobę, która zaraża optymizmem i uśmiechem. Niestety w moim przypadku nie było możliwości wszczepienia implantów ze względu na zanik kości, co dla dr Rybickiego nie było problemem. Dwa dni temu wszczepiono mi kość z biodra. Narazie jest wszystko super, choć czeka mnie jeszcze sporo. Najważniejsze, ze trafiłam w rece profesjonalisty. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan dr. Rybick:Bez bólu, bez zwłoki, bez zbędnych kosztów , szacunek za profesjonalizm i zrozumienie dla panikarza . Wszyscy którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, moja czarna ledwie widoczna ósemka znikneła nie wiem dokładnie kiedy ale w czasie krótszym niż 2 minuty . Grzegorz P.

 • bardzo dobry

  Doktor Rybicki jest ambitny i bardzo fachowy. Pana doktora spotkałam w Gabinecie Adentis, gdzie profesjonalnie, co ważne bez bólu, usunął zęba i wkręcił implant mojemu mężowi. Absolutnie polecam mąż bardzo boi się dentysty, ale Pan dr jest bardzo delikatny.

 • dobry

  Pan dr. jest bardzo miłym lekarzem/człowiekiem. Bardzo dobrze zajmuje się pacjetami.. Zawsze ma dobry humor,który przenosi na pacjetów np; po powaznych operacjach...


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  fachowy, odważny, nie pozostawia pacjenta z jego problemami, nawet jeśli bariery stawia NFZ-owska biurokracja lub jego koledzy po fachu ;-) do tego przystojny i ładnie się uśmiecha;-) spokojnie można mu zaufać ;-)

 • bardzo dobry

  Wie co robi. Rewelacyjnie rozprawił się z nieudolnie wkręconymi implantami w miejscu moich przednich zębów, wkręconych przez innego dentyste. TERAZ MOGE SIĘ UŚMIECHAĆ. Gorąco polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni