Marek Ociepka, laryngolog Katowice

Marek Ociepka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

23

Adresy i cenniki

 • 25 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Córka miała tydzień temu wycięcie trzeciego migdałka i podcięcie bocznych :/ Byłam przerażona i zdenerwowana. Niepotrzebnie :) Zabieg, który wykonywał dr Ociepka przebiegł szybko, bez żadnych komplikacji, dziecko po 2 h było jak nowonarodzone, nawet nie skarżyło się na ból. Doktor podczas konsultacji, po zabiegu i na kontroli był uprzejmy, ciepły, ma niesamowite podejście do dzieci i jest rewelacyjnym profesjonalistą. Nie żałuje wykonania zabiegu, ponieważ dziecko oddycha świetnie (miała bezdechy) i z całym przekonaniem mogę polecić doktora! p.s. Jeśli chodzi o szpital i personel szpitala Mavit to w skali 10/10 zdecydowanie zasługuje na 10! Pan doktor, pielęgniarki i salowe- super extra! :) NAPRAWDE POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, polecam, polecam..... Bardzo dobry specjalista, zastanawia się, nie wydaje diagnozy pochopnie, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wysoka kultura osobista, ma bardzo dobry kontakt z małym pacjentem. U naszego syna Pan doktor usuwał trzeci migdał i podcinał boczne, zabieg był przeprowadzony szybko, sprawnie bez żadnych komplikacji w szpitalu w Katowicach. Dziękujemy całemu personelowi za profesjonalną opiekę.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Syn w styczniu tego roku miał podcinane migdały podniebienne i wycinany trzeci. Doktor Ociepka przeprowadził zabieg, po nim dokładnie objasnił co może sie zadzić w najbliższych dniach. Jest to lekarz z powołania, który w pełni rozumie nerwy rodziców i potrafi rozmawiać z dziećmi. W szpitalu MAVIT obsługa jest na miarę XXI wieku, aż byliśmy bardzo pozytywnie zdziwieni. BARDZO POLECAMY.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam serdecznie dr Ociepkę. Ma super kontakt z dzieciakami i z rodzicami :) kilka miesięcy temu wycinał 3 migdał i podcinał boczne mojemu synowi. Efekt był już pierwszej nocy - cisza, brak chrapania. A w dalszej perspektywie mogę powiedzieć że Mały rzadziej łapie infekcje gardłowe, jeśli coś złapie to zazwyczaj katar. Anginy to już rzadkość. A był czas że raz na miesiąc był antybiotyk z powodu anginy... TERAZ SUPER :)))

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Mogę z czystym sumieniem go wszystkim polecić, choć Pan doktor leczy głównie dzieci... Byłem u Pana doktora jako mały smyk. Z relacji rodziców wyleczył chore zatoki i alergie lekkimi metodami, tj. bez antybiotyków. Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, posiada dużą wiedzę i empatię (co wśród lekarzy nie jest zbyt częste). Mimo zapracowania potrafi doradzić i powiedzieć, co należy robić w awaryjnych sytuacjach... ;) Bardzo dobry lekarz ! :))

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Wycinaliśmy u Pana Doktora synusiowi trzeciego migdała i zakładaliśmy dreny. Doktor Ociepka okazał się bardzo cierpliwym, miłym i rzeczowym człowiekiem. Przede wszystkim jednak, okazał się prawdziwym profesjonalistą. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować laryngologa - z pewnością nie będę szukać nikogo innego. Dziękuję i pozdrawiam. Aldona G-R, mama Nikuńczyka

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Cieszę się, że po 1,5 roku bezskutecznego leczenia córki u innych lekarzy trafiłam na Niego. Od razu na pierwszej wizycie podjął decyzję o usunięciu migdałka gardłowego i podcięciu bocznych. Córka ciągle łapała infekcje (dlatego zabieg musiał być przekładany) i chrapała jak "stary niedźwiedź". Dzisiaj jest po wizycie kontrolnej po zabiegu.Wszystko ładnie się zagoiło i wreszcie córka przesypia noce. Śpi tak, że jej nie słychać, nie męczy się a ja nie stresuję się jej bezdechami. Nie jest anemiczna i ospała jak wcześniej tylko pełną energii 4,5 latką. Niepotrzebnie stresowałam się zabiegiem, narkozą etc. W Mavicie pracują profesjonaliści, jest przyjemnie, czysto i ładnie. W tym miejscu dziękuję nie tylko Doktorowi, ale i Paniom Pielęgniarkom za to, że w nawale pracy potrafią się uśmiechać i podnosić na duchu zestresowanych rodziców i przestraszone dziecko. Szkoda, że tak długo moja córka męczyła się a ja tułałam się od lekarza do lekarza, zanim trafiłam do Doktora. Nasz laryngolog to obecnie tylko Doktor Ociepka i polecam Go innym.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2014

  Ocena: Słaby

  Mój synek miał u pana doktora zabieg 2 lata temu. Nie powiem zabieg było wykonany profesjonalnie co do tego to nie mogę mieć zastrzeżeń. Jeśli chodzi o samą osobę pana doktora - podchodejście zdawkowe, na płatną wizytę musieliśmy czekać po 3 godz!. Za 2 minutową konultację dość dużo bierze. Poza tym stwierdził po 6 miesiącach od wypadnięcia drenów, że synek znów je musi mieć. Bo znów zbiera mu się płyn w uszach. Nie zaproponował żadnego leczenia nawet farmakologicznego. Szkoda tylko, że nie powiadomił nas także, że jeśli po drenach powstaną zrosty, to synek będzie głuchy! Zmieniłam lekarza, synek dostał tylko syrop i krople do nosa i słuch mu się poprawił bez żadnego dodatkowego drenażu.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Ociepke! Posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Ma bardzo fajne podejście do dzieci.Nie robi nic na siłę, ma duuuużo cierpliwości. Rudzicą wszystko skrupulatnie wytłumaczy, skieruje do odpowiednich specjalistów. Na prawdę lekarz z powołaniem !

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek będzie potrzebował kontaktu z laryngologiem, to z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Świetny specjalista, cierpliwy, zaangażowany i wyczerpujący temat, a do tego bardzo ciepły człowiek :) Ma wspaniałe podejście do dzieci i zjednuje sobie nawet najbardziej wystraszonego malucha. Doskonale komunikujący się z rodzicem. Doktor najpierw wiele lat prowadził moją córkę - teraz 16-latkę, a w ubiegłym miesiącu przeprowadzał zabieg mojemu 4,5 letniemu synowi i od tego czasu wiemy, że żyjemy - komfort życia naszego syna poprawił się stokroć. Moja córka do dzisiaj miło Pana Doktora wspomina, a syn stwierdził, że też chce być "takim doktorem, jak będzie duży" :)))) Dziękuję z całego serca Panu Doktorowi i życzę wielu powodów do uśmiechu! Mama Patrycji i Maciusia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online