dr n. med.

Marek Elias

Ginekolog

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu gdzie pracuję do chwili obecnej na stanowisku adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta /badanie,cytologia,usg,badanie piersi/ Wrocław 180 zł
Prowadzenie ciąży Świebodzice 150 zł
Konsultacja laktacyjna /badanie+usg piersi/ 100 zł
KTG - bezpłatnie
Wizyta /badanie,cytologia,usg,badanie piersi/ Świebodzice 150 zł
Kontrola owulacji / 2 do 5 wizyt w cyklu / 200 zł
Drobny zabieg ginekologiczny z badaniem hist.-pat. 350 - 500 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu gdzie pracuję do chwili obecnej na stanowisku adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologii Położnictwa we Wrocławiu. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku.

Od 1994 roku prowadzę dwa prywatne gabinety ginekologiczno-położnicze we Wrocławiu i w Świebodzicach. W 2001 roku utworzyłem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotne „E-Med”. Pełniąc rolę kierownika, zatrudniam czterech lekarzy przyjmujących pacjentki zgodnie z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od 2008 roku współpracuję z Ośrodkiem Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej „ Klinika na Rajskiej” gdzie wykonuję komercyjnie zabiegi laparoskopowe.Od 2001 roku współpracuję z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Karmienia Piersią Lakta-Med konsultując pacjentki z problemami laktacyjnymi.Od 2007 jestem członkiem rady Fundacji Kobieta i Natura współorganizując szkolenia i sympozja dla lekarzy i położnych. W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno-położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności i kompleksowych położniczych badań ultrasonograficznych /+ USG 3/4 D/. Wykonuję inseminacje domaciczne i przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro. Każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akaemia Medyczna we Wrocławiu, 1986 r.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Bardzo dobry lekarz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, jest empatyczny. Wyraźnie zależy mu na tym, by pacjentki czuły się u niego bezpiecznie.

 • dobry

  Do dr. Eliasa trafiłam z polecenia i sądze że był to strzał w dziesiatkę ciążę miałam prowadzoną idealnie wszystkie moje niepewności i wątpliwości mijały po każdej wizycie . Ginekolog z powołania i niesamowity znawca i specjalista w swojej dziedzinie. Polecam Barbara Nowakowska

 • bardzo dobry

  Witam Was dziewczyny, Jestem pacetka dr juz bardzo dlugo, gdy staralismy sie o dzidziusia z mezem to przez dwa lata jezdzilismy po roznych lekarzach nie tylko w naszym miescie ale i we wroclawiu. Gdy trafilismy do dr Eliasa po ponad roku zaszlam w ciaze- choc inni lekarze stwierdzali ze w miom przypadku to nie mozliwe. Od tamtej pory jestem pod jego opieka Kubus ma juz prawie 3 latka a za 4 miesiace urodzi mu sie rodzenstwo- dzieki dobremu dobraniu lekow przez dr, i kontroli owulacji bedziemy miec kolejnego babelka w domku. DZIEKUJE PANIE DR.

 • bardzo dobry

  Bardo kompetentny i rzeczowy lekarz z dobrym podejściem do pacjentki. Miły i delikatny, wie jak pomóc. Gabinet elegancki i świetnie wyposażony. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Byłam dzisiaj na wizycie u dr Eliasa. Nie była to moja pierwsza wizyta, ponieważ w 2006 r. trafiłam do tego lekarza z bolesnym miesiączkowaniem. W tamtym czasie miałam wrażenie że już nikt i nic mi nie pomoże. Lekarze albo mnie ignorowali albo ewentualnie się śmiali. Dopiero Pan dr wykazał zainteresowanie moim problemem i rzeczywiście ból podczas miesiączek się zmniejszył do tego stopnia że mogłam normalnie funkcjonować. Dzisiaj potrzebowałam konsultacji ponieważ mam niezłośliwy nowotwór jajnika i w związku z tym przebyłam zabieg laparoskopii w celu usunięcia zmiany. W szpitalu w którym miałam wykonany zabieg (Łódź) stwierdzono ze już jestem zdrowa, z kolei ginekolog z przychodni robiąc kontrolne USG powiedział że po operacji jest tak samo jak i przed. Zmiana w jajniku nadal jest. W związku z tym chciałam skonsultować te dwie sprzeczne diagnozy i trafiłam znowu do dr Eliasa. Pan doktor cierpliwie wysłuchał naszych obaw ( na wizycie byłam z mężem) odpowiedział na każde pytanie poświęcając nam dużo czasu. Wyjaśnił co zrobiono w Łodzi źle (wszystko zrobili źle) i wytłumaczył dalsze etapy postępowania w tym przypadku. Bardzo dziękuję Panie doktorze :-)

 • bardzo słaby

  Przyszłam do dr z bardzo silnymi bólami jajników. Na pierwszej wizycie dr nie stwierdził nieprawidłowości i mimo oporów przepisał mi leki antykoncepcyjne. Poszłam po raz drugi bo przez cały miesiąc krwawilam. Tym razem dr sięgnął po jakąś wydrukowaną kartkę i powiedział że nie wie co robić i może to pomoże. Wykupiłam leki i usiadła z wrażenia. Dostałam m.in leki na grzybice. Skąd? Jak to? Czemu? Dodatkowo pozostałe leki mogą nasilić objawy astmy, o której dr wiedział. Szukam innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny, rzeczowy lekarz. Rozumie potrzeby pacjenta. Świetnie wyposażony, komfortowy gabinet. Polecam.

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie dr Eliasa uwazam, ze to lekarz godny polecenia. Mila atmosfera, duzy komfort, bezstresowo i delikatnie wykonane badania. Zdecydowanie wszystko na plus.Bardzo zaangażowany,doradza, potrafi wysłuchać i pomóc, polecam!

 • bardzo dobry

  Dr. Marek Elias jest bardzo dobrym lekarzem, wizyta nigdy nie jest stresująca, przebiega pozytywnie w neutralnej oraz miłej atmosferze. Nigdy nie ma żadnych problemów z wizytą. Każda pacjentka traktowana jest z uwagą i dokładnością. Możliwość recept na długi czas jest bardzo wygodna, tak jak wizyty umawiane przez internet czy wyniki badań przychodzące na skrzynkę mailową. Jestem bardzo zadowolona.

 • bardzo słaby

  Stanowczo odradzam! Do dr. Eliasa chodziłam praktycznie od samego początku ciąży. Z początku wydawał się być niezwykłym profesjonalistą, ciepłym i miłym lekarzem bardzo dbającym o swoje pacjentki. Niezwykle miło się zaskoczyłam, kiedy dr Elias podał swój numer telefonu, na który można było dzwonić o każdej porze jeśliby coś się działo. Z czasem przekonywałam się, że jest trochę inaczej - o niektóre badadnia (skierowania) musiałam pytać, wizyty stawały się coraz krótsze, nie uzyskiwałam odpowiedzi na pewne pytania, a w zasadzie nie zawsze pytałam bo nie wiedziałam nawet, że warto to wiedzieć, a Pan Marek sam z siebie nie mówił (np. długość czyjki macicy). Na dwóch wizytach pod koniec nawet nie miałam USG. Jednak nie to jest najgorsze. W okolicach 7 miesiąca mąż zauważył u mnie pewną brodawkę w okolicach pochwy, jak się okazało była to kłykcina - na tyle spora, że podczas badania dr Elias powinien był ją zauważyć. Po zapytaniu o to na jednej z wizyt (jeszcze w listopadzie bazując jedynie na informacjach wyczytanych z internetu) dr powiedział, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa dla dziecka podczas porodu naturalnego. Czas mijał, dziecko rosło, byłam w 39 tygodniu ciąży i pojawiły się u mnie plamki krwi. Więc telefon w dłoń i do dr. Eliasa (na ten niby dostępny non stop). Oczywiście poza zasięgiem, bądź nie odbierał i nawet nie oddzwonił. Udało mi się umówić do innego lekarza na szybko w ten sam dzień i okazało się, że nie ma niebezpieczeństwa z tytułu plamek (to normalne), natomiast jest duże z tytułu kłykcin i to jest podstawa do cesarskiego cięcia. Na kolejnej wizycie u dr. Eliasa te same pytania o kłykciny i mówi, że nie ma niebezpieczeństwa, że gdybyśmy zauważyli w listpadzie to może można by co z tym zrobić (a niby kiedy mu to zgłaszałam), a teraz się nie martwić, to był 40 tydzień ciąży. Zapomniałam dodać, że z każdą wizytą Pan Marek podawał mi inny termin porodu w rozstrzale 2-3tyg. Po zapytaniu go na jaki mam patrzeć jak maluszek nie będzie chciał się urodzić, on "uśrednił" i powiedział czego się trzymać. Więc nastał 41 tydzien wg terminu Pana Marka, to ja się pytam kiedy do szpitala. Dostałam skierowanie na 43 tydzień. Przestraszona ponownie do innego lekarza, gdzie dowiedziałam się ponownie, jak to kłykciny są niebezpieczne, że to cesarka musi być i natychmiast do szpitala. W szpitalu powiedziano mi, że dr Elias pomylił się o ok tydzień, i cesarka musi być szybka. A w trakcie cesarki dowiedziałam się, że wody płodowe już były prawie zielone, że dziecko owiniete było pępowiną, a łożysko również zaczęło się starzeć. Ale wg Pana Marka mogłam sobie jeszcze posiedzieć w domu i poczekać, tylko na co? Reasumując mogę powiedzieć, że jedyne do czego ten Pan się nadawał to wypisywanie skierowań na badania (jak wspomniałam, o niektóre upominałam się sama oraz wypisywanie zwolnień. To chyba jednak za mało za pieniądze, które brał za jednorazową wizytę. Jeśli chcesz się martwić - to polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni