Marek Dedecjus, chirurg Łódź

Marek Dedecjus

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11

Adresy

 • 7 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny fachowiec, wspaniały człowiek, przyjazny, kulturalny. Pewna ręka, z pełną premedytacją polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2013

  Ocena: Słaby

  Bardzo chciałam, żeby to właśnie dr Dedecjus mnie operował ze względu na dobre o nim opinie. Po pierwszej wizycie prywatnej rzeczywiście byłam zadowolona. Rozmawiał ze mną w miły a zarazem konkretny sposób, wykonał również USG tarczycy. Za wizytę zapłaciłam 150 zł. Przemiła pani umawiająca wizytę wyjaśniła mi, że ten dość wysoki koszt spowodowany jest właśnie owym badaniem USG. Moje zdziwienie było więc ogromne gdy za drugą wizytę, która trwała niecałe 5 minut i polegała tylko na wyznaczeniu terminu operacji zapłaciłam dokładnie tę samą sumę. W szpitalu spędziłam dwa dni. Pan doktor pojawił się dosłownie parę minut przed zabiegiem wręczając zgodę na wykonanie operacji. Niczego nie wyjaśnił, nie rozmawiał i co gorsza okazało się, że nie zapoznał się z wynikami ostatnich badań. Kilka godzin czekałam na ostateczną decyzję co do operacji żeby w końcu usłyszeć "Będziemy musieli się pożegnać". Może jest dobrym chirurgiem, ale ja przez brak profesjonalizmu pana doktora nie miałam okazji się o tym przekonać.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Marek Dedecjus operował moją mamę - wycięcie lewego płata i częścio środkowej części tarczycy. Profesjonalista, udzielił wyczerpujących informacji odnośnie zmian w tarczycy, planowanej operacji oraz ewentualnych powikłań (zawsze są możliwe). Zmiany okazały się łagodne i doktor wytłumaczył dokładnie wskazania za wycięciem decyzję zostawiając pacjentowi. Po operacji okazał duże zainteresowanie pacjentem. Dzięki takiemu podejściu do mojej mamy - mama się uspokoiła, a i ja odczułam mniejszy stres. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 31 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz z powołaniem. Podczas wizyty rozwiał wszystkie wątpliwości, bez zniecierpliwienia i patrzenia na zegarek odpowiadał na pytania. Wyjaśniał w sposób zrozumiały, nie zakładając że powinnam znać profesjonalne terminy medyczne. Rozmowa toczyła się w miłej i serdecznej atmosferze czemu sprzyja poczucie humoru Pana Doktora. Lekarz ze zdecydowanie ludzkim podejściem do pacjenta. Operacja tarczycy przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Doktor, zmęczony po całym dniu zabiegów, już udając się do domu udzielił wyczerpującej informacji rodzicom o moim stanie. Wszystkie pielęgniarki, które później widziały ranę po zabiegu podziwiały, że jest tak mała. Pytały nawet czy operację wykonywał sam Ordynator Oddziału - Profesor. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Ok dwóch tygodni temu miałam operowaną tarczycę wykonaną przez Pana doktora .Operacja tarczycy przebiegła sprawnie, bez jakichkolwiek powikłań. Cięcie niewielkie i rana goi się ładnie. Żadnej chrypki ani zmian w głosie. Przy pierwszym naszym spotkaniu sam z siebie udzielił bardzo wielu informacji o mojej chorobie, praktycznie poinformował mnie o tym co mnie czeka.Dzięki życzliwości i profesjonalizmowi bez większych obaw poddałam się operacji. Nadmienię że wcześniej odwołałam operację w innym szpitalu na którą czekałam ponad 2 miesiące właśnie przez mało profesjonalne podejście poprzedniego lekarza. Bardzo polecam i dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  5 dni po usunięciu tarczycy Bardzo zadowolona Szczerze polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja operacja i pobyt w szpitalu zupełnie bezproblemowe. Personel rzeczywiście bardzo miły i profesjonalny. Doktor (chyba docent)lubi żartować ale nie moge powiedziec żeby kontakt był przez to gorszy a nawet przeciwnie. No a juz napewno nie "głowa w sufit". Ogólnie jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki przed jak i po operacji. Razem ze mną były jeszczetrzy pacjentki od tego doktora i wszystkie miałyśmy podobne odczucia. Ogolnie baardzo polecam

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor spokojny, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na pytania, wyznaczył termin, zoperował... Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2010

  Ocena: Słaby

  Odradzam leczenie u tego Pana Doktora.Operował mnie jakiś czas temu w ICZMP.Pomimo swego wdzięku i prostej postawy (głowa w sufit)nie jest lekarzam któremu można zaufać.Po zabiegu miałam ogromnego siniaka na szyi.Chrypa pozostała mi do dnia dzisiejszego,że nie wspomnę już o drętwieniu rąk jeszcze w szpitalu i długo po wyjściu.Pan Doktor nie wytłumaczył mi nic,a jego żarty wcale nie ułatwiają kontaktu z pacjentem.Jedyne co wspominam dobrze z pobytu w szpitalu,to profesjonalizm i miła atmosfera udzielająca się od pielęgniarek.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście, a jednocześnie ludzkie... Operacja tarczycy przebiegła sprawnie, bez jakichkolwiek powikłań. Poprzedzona długą rozmową, wyjaśnieniem wątpliwości - wszystko w życzliwej i serdecznedj atmosferze. Po operacji, jeszcze podczas pobytu na oddziale - duże zainteresowanie pacjentem (całkiem inaczej niż inni lekarze). Gorąco polecam i bardzo dziękuję!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami