dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  DR. Szymański jest tym lekarzem godnym ZAUFANIA! oby wszyscy tak podchodzili do swojej profesji!!! Polecam wszystkim ktorzy maja problemy!!! Mowiac krotko jego motto powinno brzmiec tak: RZECZY NIE MOZLIWE ROBI OD REKI ,A CUDA TROCHĘ POZNIEJ!!!

 • bardzo dobry

  oprocz fachowej porady i dokladnego badania lekarz jest zartobliwy, dowcipny. Przyjemna wizyta !!! Polecam.

 • bardzo dobry

  Niezwykle mądry i doświadczony lekarz. Doskonale zna się na tym, czym się zajmuje. Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pana doktora. Zdecydowanie polecam Pana doktora, wspaniały człowiek!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do Pana Marcina byłem wcześniej u kilku innych lekarzy.Już na pierwszej wizycie poczułem,że to właśnie ten lekarz którego szukam.Jest to lekarz który naprawdę widać że zna się i chce pomóc pacjentowi.Wytłumaczy wszystko od początku do końca ze szczegółami.Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Ma dobry kontakt z Pacjentem, wysłuchuje go z uwagą, dokładnie bada, trafnie diagnozuje i leczy; ma też poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny kontakt lekarza z pacjentem , nie zlekceważył żadnej skargi . Wytłumaczył każdy niuans schorzenia, przedstawił opcje leczenia . Więcej takich lekarzy i byłoby lżej chorować :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz po pierwszej wizycie wiedziałam że dobrze trafiłam,aktualnie jestem w trakcie leczenia i jest coraz lepiej. Ból w kolanie powoli ustępuje, myślę że obejdzie się bez wiercenia w kolanie.Dużo jeżdżę na rowerze to mi bardzo pomaga przy tym schorzeniu. Miałam uszkodzoną chrząstkę kolanową. Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i mojego wyboru. Dr Szymański jest kompetentny, rzeczowy, dokładny, a do tego niezwykle kuturalny. Doskonałe podejście do pacjenta. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista z dużym doświadczeniem. W przeciwieństwie do niektórych innych lekarzy ten jest komunikatywny i wszystko bardzo jasno i rzeczowo wyjaśnia. Godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Świetna wizyta! Bardzo mądry, kompetentny, życzliwy i komunikatywny lekarz. Życzyłabym sobie, żeby każdy specjalista tak wnikliwie tłumaczył i pochylał się nad problemem. Jestem pełna nadziei, że moje kolano szybko wróci do formy - wszystko wiem, łącznie z tym, jak dbać o nie w przyszłości, by sytuacja bólowa się nie powtórzyła. Polecam!