dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

18 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  DR. Szymański jest tym lekarzem godnym ZAUFANIA! oby wszyscy tak podchodzili do swojej profesji!!! Polecam wszystkim ktorzy maja problemy!!! Mowiac krotko jego motto powinno brzmiec tak: RZECZY NIE MOZLIWE ROBI OD REKI ,A CUDA TROCHĘ POZNIEJ!!!

 • bardzo dobry

  oprocz fachowej porady i dokladnego badania lekarz jest zartobliwy, dowcipny. Przyjemna wizyta !!! Polecam.

 • bardzo dobry

  Niezwykle mądry i doświadczony lekarz. Doskonale zna się na tym, czym się zajmuje. Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pana doktora. Zdecydowanie polecam Pana doktora, wspaniały człowiek!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do Pana Marcina byłem wcześniej u kilku innych lekarzy.Już na pierwszej wizycie poczułem,że to właśnie ten lekarz którego szukam.Jest to lekarz który naprawdę widać że zna się i chce pomóc pacjentowi.Wytłumaczy wszystko od początku do końca ze szczegółami.Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Kilka razy odwiedzałem Doktora. Po każdej wizycie miałem uczucie ulgi,że wkońcu trafiłem na odpowiednią osobę,która jest wstanie mi pomóc w 100%. Lekarz mający oogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo miła atmosfera i swobodna rozmowa .

 • bardzo dobry

  Znakomity fachowiec, życzliwy i kompetentny. Potrafi wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące problemów zdrowotnych. Ponadto ma świetny kontakt z pacjentem, co jest mało spotykane w obecnych czasach. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100 %

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Za każdym razem rzetelnie i sumiennie przeprowadził wywiad, badanie i postawił celną diagnozę. Na wizytach u Pana dr Szymańskiego w sposób szeroko pojęty dowiadywałem się, w jaki sposób radzić sobie z bolączką bólu kręgosłupa szyjnego, jak traktować swoje dolegliwości w pryzmacie dnia codziennego, jakich metod stosować w długotrwałej kuracji leczniczej, i co zrobić, by nie dopuszczać do nadwyrężeń, a to wszystko podkreślone uśmiechem, kulturalnym zachowaniem się nie tyle, co do pacjentów, ale i do personelu, a nade wszystko wiedzą, Dla mnie lekarz z powołania i godny polecenia. Dziękuję za leczenie i życzę samych sukcesów zawodowych.

 • bardzo dobry

  Dobre, fachowe podejście w kwestii leczenia shin splints (miałem dość ciężki przebieg). Po dwóch tygodniach od pierwszej wizyty mogłem już chodzić (warunkiem było ścisłe przestrzeganie zaleceń), a obecnie cieszę się już pełną sprawnością (choć powrót do pełnej mobilności potrwał jeszcze ok. 3 tygodnie). Generalnie, bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Ma dobry kontakt z Pacjentem, wysłuchuje go z uwagą, dokładnie bada, trafnie diagnozuje i leczy; ma też poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny kontakt lekarza z pacjentem , nie zlekceważył żadnej skargi . Wytłumaczył każdy niuans schorzenia, przedstawił opcje leczenia . Więcej takich lekarzy i byłoby lżej chorować :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni