Stomatolog lek. dent.

Małgorzata Urbaniak

15

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • STOMATOLOG PRZYJAZNY DZIECIOM I DOROSŁYM.
  Lekarz dentysta z wykształceniem psychologicznym i pedagogicznym. Język migowy.
  Łódź i Pabianice.
  Leczenie zębów OZONEM!!!

  Od LUTEGO:ŚWIĄTECZNA POMOC STOMATOLOGICZNA DLA DZIECI!!!! niedziele i święta: 10.00-20.00 rezerwacja wizyt telefonicznie.

  DODATKOWE TERMINY WIZYT MOŻNA UMAWIAĆ TELEFONICZNIE.
  www.przyjaznastomatologia.cba.pl ZAPRASZAMY!!! www.facebook.com/stomatologicznespa

  Kameralny, nastrojowy gabinet. Świece. Przyjemny, relaksujący zapach. Wygodny fotel. Miła, profesjonalna obsługa. Wszystko to zapewni Tobie i Twojemu dziecku poczucie komfortu, rozluźnienia i bezpieczeństwa. SPA dla Twoich zębów.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo pozytywnie.Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczna i profesjonalna.Jedyne czego żałuję to to ,że do Pani Doktor nie trafiłam wcześniej.POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Małgorzata leczy dokładnie, delikatnie i bezboleśnie. W gabinecie panuje bardzo sympatyczna atmosfera. Wszystkie etapy leczenia są omawiane. Polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  po prostu rewelacja - bardzo humanitarne podjeście do pacjenta. Bezbolesne borowanie. Ponadto dowiedziałam się, że problem moich krwawiących dziąsel wynika z nieodpowiedniego mycia zębów. Przeszłam więc kurs szczotkowanie i nitkowania na figurce sztucznej szczęki znajdujacej się w gabinecie. Szkoda, że nikt wcześniej nie poświęcił mi chwili, żeby skorygować moje błędy. Gdybym poszła do tej dentystki wcześniej, przez lata nie rozkrwawiałabym sobie sama dziąseł... Dlatego serdecznie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor leczy całą moją rodzinę i mogę Ją z czystym sumieniem polecić.Podejście do dzieci (do dorosłych zresztą również) na najwyższym poziomie. Nic na siłę, delikatnie i z uśmiechem na ustach :) Pani Małogosia jest bardzo miła i życzliwa oraz ogromnie cierpliwa. Zawsze możemy liczyć na konsultację, nawet poza godzinami pracy. Leczenie jest bezbolesne. Panią doktor serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia, bo stomatologa na pewno nie zmienimy :D

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła, delikatna i profesjonalna Pani Stomatolog! Potrafi pacjenta podtrzymać na duchu. Leczenie zębów u Niej jest bezbolesne. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Małgorzata jest przede wszystkim miła,życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Profesjonalista w każdym calu. Leczenie jest bezbolesne!!! Daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Gorąco Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz Dentysta który bardzo dobrze tłumaczy a jednocześnie leczy zęby , Houston, mamy problem - Niestety Takich lekarzy jak Pani Małgorzata Urbaniak brakuję w Polsce olaboga- świetnie że jest Pani Lekarz Dentysta Małgorzata Urbaniak . Znajomość migowego niesamowita , języka obcego bombowa . Zwroty stomatologiczne świetnie przetłumaczone na język pacjenta - zrozumiale , zwięźle i na temat. Do każdego pacjenta podejście spokojne z szerokim , pięknym i szczerym uśmiechem. DZIĘKUJĘ .

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo przyjazna, miła i sympatyczna!!!!!Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za to że moje dziecko przestało bać się dentysty a przede wszystkim za profesjonalizm.Z całego serca bardzo dziękujemy.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniała leczy 2 moich dzieci które u innych lekarzy zawsze przechodziły traumę, a tu siedzą uśmiechnięte na fotelu i to jest dla mnie najważniejsze, oprócz tego razem z mężem również leczy nasze ząbki, jesteśmy zadowoleni, pełen profesjonalizm, polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo przyjazna, miła i sympatyczna Pani Doktor. Potrafi pacjenta podtrzymać na duchu. Leczenie zębów u niej jest bezbolesne. Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie abym mogła iść do innego stomatologa.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?