Małgorzata Kiełczewska

Endokrynolog, Internista

Umów wizytę 589 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n. med. Martę Torosiewicz, a następnie dr n. med. Jerzego Pacholskiego.
Podczas pracy w tym odziale uzyskałam I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych w 1987 roku, w 1991 roku- II stopień z chorób wewnętrznych, a w 1995 roku specjalizację z endokrynologii pod kierownictwem Prof. Andrzeja Milewicza.
Od 1991 roku przyjmowałam pacjentów w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu,  a w latach 2003-2005  w Poradni Endorynologicznej Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
Przez wiele lat konsultowałam pacjentów w Wałbrzychu, Świdnicy, Oławie, Nowej Soli, Zielonej Górze i w Rawiczu.
Od ponad 15 lat wykonuję badania usg tarczycy i biopsje tarczycy ( około 200 biopsji rocznie).

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  NAJLEPSZA PANI DOKTOR JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM! Słucha uważnie, rozmawia, nie ignoruje nawet dziwnych objawów. Polecam! Naprawdę warto, bo to lekarz, którzy interesuje się pacjentem jako człowiekiem, a nie kolejnym przypadkiem.

 • bardzo dobry

  Leczę się u dr.Kiełczewskiej już około12 lat...pierw na NFZ teraz prywatnie...dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy dziś mogę się cieszyć tym iż jestem MAMĄ..Polecam.

 • bardzo dobry

  Poszukiwałam kompetentnego lekarza, który pomoże mi z moim złym samopoczuciem i złym stanem zdrowia. Znalazłam panią dr Kiełczewską. Jestem zachwycona, miła, kompetentna, wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia, zbadała, zadawała bardzo dużo pytań. Okazało się, że poprzedni lekarz leczył mnie na niedoczynność choć tak naprawdę jej nie miałam. Postawiła diagnozę i skierowała do kolejnego lekarza, a przede wszystkim uspokoiła, że to nic strasznego. Kazała porobić dodatkowe badania, zapisała kilka leków i już widzę i przede wszystkim czuję poprawę. Fantastyczny lekarz, życzę wszystkim by tylko na takich trafiali. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Małgorzatę Kiełczewską. Moja tarczyca teraz pracuje jak trzeba! Czułam się bardzo źle a teraz funkcjonuję jak nowo narodzona! Pani doktor Dobrała mi odpowiednie leki i skierowała na potrzebne badania. Z pewnością Pani doktor jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Posiada ogromną wiedzę oraz ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest to kobieta z wielką wiedzą i z pewnością równie dużym doświadczeniem, w 100% wie co robi. W razie jakichkolwiek problemów można skonsultować się telefonicznie, pacjent zawsze może liczyć na pomoc.

 • bardzo dobry

  Po przeczytaniu tych opinii z dusza na ramieniu poszłam kilka miesięcy temu do Pani doktor Kiełczewskiej. Od pierwszej chwili w gabinecie wiedziałam, że będe z tej decyzji zadowolona. Pani Doktor rzeczowa, uprzejma i życzliwa. Wysłuchała mnie cierpliwie choć mialam długa historię. Na milion pytań odpowiadała wyczerpująco i z zaangażowaniem. Pokierowała moim leczeniem tak, że po dwóch miesiącach naszej znajomości zaszłam w ciążę o którą staraliśmy się z mężem od 5 lat!! Więc słowa nie dam złego powiedziec na tą kobietę! Polecam każdemu i proponuję się zastanowić czy nie ma wpływu na zachowanie drugiego człowieka nasze zachowanie... :)

 • neutralny

  Pani doktor taka sobie !Właściwie to nie rozmawia z pacjentem.Wpatrzona w komputer coś tam mówi pod nosem i koniecznie trzeba sie umawiać odrazu na następną wizytę !!Ani nie jest miła ani nie miła !taka bez osobowosci !Co do kompetencji to sam nie wiem nie może trafić u mnie z dawką skacze mi ta tarczyca w różne strony!Doktor nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego tak jest !!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Kiełczewska ( 10 lipca 2012)

  Pacjent może umówić się na następna wizytę , ale to nie musi - to tylko propozycja. Wahania funkcji tarczycy nie zaleza od lekarza- czasem taki jest przebieg choroby. Pacjent nie zawsze chce to przyjać do wiadomości.

 • dobry

  Kilka dni temu bylam na prywatnej wizycie u p.dr Kiełczewskiej bałam się tej wizyty po przeczytaniu tych negatywnych komentarzy ale jestem bardzo miło zaskoczona. Pani dr b. miła wyłuchała mnie odpowiadała na wszystkie pytania sprawdziła wszystkie wyniki ustaliła leczenie....jestem naprawde zadowolona.

 • neutralny

  NO to CZYTAJCIE :12 lat temu trafiłam do poradni endokrynologicznej w szpitalu PKP na ul. Wiśniowej z nadczynnością tarczycy i tu trafiłam na Panią Kiełczewską no i zaczęło się leczenie . Pani Kiełczewska wyrównała mi na tyle hormon TSH że można było operować , następnie po operacji kilka wizyt i DZIęKUję do tej pory czuję się dobrze nie narzekam . DZIĘKUJĘ

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra lekarka. Posiada dużą wiedzę i doskonale kojarzy objawy z chorobą. Oprócz wiedzy ma "intuicję" lekarską. Polecam Panią Kiełczewską. Bardzo mi pomogła.Dziękuję.:)

 • dobry

  Generalnie - polecam Panią doktor. Ale: - beznadziejna rejestracja - tzn. nie szanują czasu swojego i pacjentek. Umawiają na konkretne godziny z różnicami między pacjentami 15 minut (w tym czasie to chyba tylko płaszcz się zdejmie i powie dzień dobry Pani za biurkiem przed gabinetem). - Panią doktor należałoby wysłać na kurs minimalnej uprzejmości dla pacjentów. - trudno uzyskać jakiekolwiek informacje, chyba, że wiesz o co pytasz. W sumie nie stoję na stanowisku, że lekarz to informacja, lekarz może rozwiać ewentualne wątpliwości, więc mi to obojętne. Na konkretne zapytania doradzi, podpowie. Na duży plus: Potrafi zasugerować nieszablonowe rozwiązania. Standardowo zważy, zmierzy (ile lekarzy o tym zapomina!), zapyta o kilka podstawowych spraw, historię leczenia, etc. Spojrzeć na wyniki nie tylko z dotychczasowego kierunku, sugerowanego przez innego lekarza i coś doradzić. W sumie byłam u doktor na konsultacji i jestem z efektu wizyty naprawdę zadowolona. Nie wiem, jak traktuje "stałe pacjentki".

Najbliższe terminy:

 • poniedziałek, 9.11: 09:00
 • wtorek, 10.11: 09:00
 • poniedziałek, 16.11: 09:00
kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę