Małgorzata Kicińska, okulista Konin
Okulista lek.

Małgorzata Kicińska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego lekarza. Świetna specjalistka, a przy tym bardzo sympatyczna kobieta. Korzystałam z jej konsultacji, ponieważ jakiś inny lekarz nastraszył mnie, że mój synek ma zeza. Pani doktor bardzo mnie uspokoiła, fachowo wszystko wyjaśniając i odpowiadając na wszystkie pytania. Kontrolowałyśmy rozwój oczek mojego dziecka, dziś jest bardzo przystojnym chłopcem. A wizyta u pani doktor to sama przyjemność, nawet dla dwulatków, którzy z natury boją się białych fartuchów - wspaniałe podejście do dzieci.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, szczera i rzeczowa.Moja mama jest pod opieką okulistyczną dr Kicińskiej wiele lat i nigdy nas nie zawiodła. Przy tym bardzo miła w kontaktach z pacjentami

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  zgadzam się z moją poprzedniczką takich lekarzy jak doktor Kicińska jest mało. Gdyby nie ona nie tylko straciłbym wzrok ale i oko. Oprócz niesamowitych kompetencji posiada również niespotykane podejście do pacjentów. Jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Kicińska jest specjalistką w tym co robi mało tego jest aniołem.Takiego lekarza jeszcze nie znałam.Wizyty są bardzo miłe.Wspaniałe podejście do pacjentów.Do takiego lekarza aż chce sie chodzic co w dzisiejszych czasach jest niespotykane.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami