lek.

Małgorzata Kicińska

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłam pod koniec października w tym roku u pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Po Nowym Roku zamierzam zabrać do niej swoje trzyletnie córeczki!

 • bardzo dobry

  Na początku marca mąż miał operację zaćmy . Pani dr, Kicinska osobiście przeprowadziła zabieg . Mąż zaraz po operacji widział bardzo dobrze ,,,polecam . Bardzo miła i sympatyczna kobieta . Pani doktor przed operacją wszystko dokładnie wytłumaczy, że nie ma mowy o strachu -oby wszyscy tacy byli . Bardzo dziekujemy pani dr. i życzymy zdrowia .....

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza. Świetna specjalistka, a przy tym bardzo sympatyczna kobieta. Korzystałam z jej konsultacji, ponieważ jakiś inny lekarz nastraszył mnie, że mój synek ma zeza. Pani doktor bardzo mnie uspokoiła, fachowo wszystko wyjaśniając i odpowiadając na wszystkie pytania. Kontrolowałyśmy rozwój oczek mojego dziecka, dziś jest bardzo przystojnym chłopcem. A wizyta u pani doktor to sama przyjemność, nawet dla dwulatków, którzy z natury boją się białych fartuchów - wspaniałe podejście do dzieci.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, szczera i rzeczowa.Moja mama jest pod opieką okulistyczną dr Kicińskiej wiele lat i nigdy nas nie zawiodła. Przy tym bardzo miła w kontaktach z pacjentami

 • bardzo dobry

  zgadzam się z moją poprzedniczką takich lekarzy jak doktor Kicińska jest mało. Gdyby nie ona nie tylko straciłbym wzrok ale i oko. Oprócz niesamowitych kompetencji posiada również niespotykane podejście do pacjentów. Jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą.

 • bardzo dobry

  Pani doktor Kicińska jest specjalistką w tym co robi mało tego jest aniołem.Takiego lekarza jeszcze nie znałam.Wizyty są bardzo miłe.Wspaniałe podejście do pacjentów.Do takiego lekarza aż chce sie chodzic co w dzisiejszych czasach jest niespotykane.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją