Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Dermatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza już od dłuższego czasu z usług Pani Doktor korzysta cała rodzina , zawsze skuteczna i przy tym bardzo miła. Mateusz

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentna i skuteczna , a przy tym miła i komunikatywna. Polecam w 100% tego lekarza. Krzysztof

 • bardzo dobry

  Kompetentna i przede wszystkim skuteczna. Od kilku lat moja rodzina leczy się u Pani Doktor. Pierwszy raz trafiłam do gabinetu Doktor Olejarczyk z moją kilkumiesięczną córeczką. Dolegliwość, na którą cierpiała przez kilka tygodni bezskutecznie leczyli inni lekarze. Leki zaordynowane przez Panią Doktor pomogły praktycznie natychmiast. Wiedza i doświadczenie umożliwiły postawienie prawidłowej diagnozy i podanie właściwych leków. Polecam Panią Doktor szczególnie w przypadku kłopotów zdrowotnych naszych dzieci.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Uśmiechnięta, pogodna osoba. Obejrzy, wysłucha, doradzi i najważniejsze wyleczy. polecam.

 • bardzo słaby

  po zrobionym przez Panią dr zabiegu z kwasem zostały mi na twarzy brązowe plamy ! w kolejce czekałam 2 godziny. nie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor doskonale wie co to znaczy być lekarzem. Ma wyśmienite przygotowanie zawodowe, potrafi bezbłędnie zdiagnozować chorobę, jest przy tym niezwykle uprzejma, skromna i ciepła w kontaktach z pacjentami. Koszt wizyty prywatnej nie jest wygórowany. Choroby skórne wymagają niejednokrotnie długoterminowego leczenia a to związane jest z cierpliwością i wiarą w to, że wybrana metoda leczenia jest właściwa. Pani Doktor potrafi w rozmowie z pacjentem zaszczepić mu tę wiarę i podnieść na duchu. W moim konkretnym przypadku Pani Doktor wyleczyła mnie w ciągu dwóch tygodni z poważnej dolegliwości skórnej, która dokuczała mi z mniejszą lub większą intensywnością przez dziesięciolecia. Diagnozy innych lekarzy, do których w tym czasie chodziłem były mylne. Dopiero Pani Doktor postawiła trafną i zaleciła właściwe leczenie. Polecam wszystkim mającym problemy skórne.

 • bardzo dobry

  Pani dr wyleczyła u mnie trądzik różowaty dość szybko i skutecznie. Leczenie u innego lekarza nie przynosiło żadnych rezultatów. Polecono mi dr Olejarczyk i cieszę się, ze do niej trafiłam. Dr rzeczowa, kompetentna i co ciekawe, wizyta kosztuje dużo taniej, niż płaciłam u innego lekarza. To też nie jest przecież bez znaczenia. Dziś poleciłam panią dr następnej osobie z problemami skórnymi. Na pewno wyjdzie od dr wyleczona i zadowolona.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Po wielomiesiecznym leczeniu syna z problemami skórnymi o podlou alergicznym wreszcie udalo sie doprowadzic skóre głowy do"porzadku". Gorąco polecam .

 • dobry

  jest naprawdę świetna!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Doskonały lekarz miła ,bardzo komunikatywna ,a co najważniejsze skuteczna bardzo szybko dzięki Pani Doktor pozbyłem się problemów skórnych , szczerze Polecam .

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marta Szajewska-Kruk - dermatolog, Maria Magdalena Kowalska - dermatolog, Grażyna Sławeta - dermatolog, Mieczysław Kisiel - dermatolog, Barbara Grabowska - dermatolog, Tomasz Rostalski - dermatolog, Wanda Mączka - dermatolog, Zofia Heciak - dermatolog, Elżbieta Chirowska-Jankowska - dermatolog, Dorota Tyrka - dermatolog, Bogusław Kupis - dermatolog, Tomasz Roztalski - dermatolog, Joanna Dyduch-Niziorska - dermatolog, Paweł Domon - dermatolog, Halina Brodecka - dermatolog, Anna Klonowska - dermatolog, Elżbieta Kłujszo - dermatolog, Małgorzata Słowik-Rylska - dermatolog, Halina Sielska - dermatolog, Ewa Rokicka-Kwiecień - dermatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online