Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Poproś o włączenie kalendarza
51

Adresy

 • Vitaderm

  Kielce, ul. żeromskiego 23

  505 181 ... (zobacz więcej)

 • Vitaderm Gabinet Dermatologiczny

  Kielce, Żeromskiego 23

  41 368 ... (zobacz więcej)

 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam tego lekarza już od dłuższego czasu z usług Pani Doktor korzysta cała rodzina , zawsze skuteczna i przy tym bardzo miła. Mateusz

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Niezwykle kompetentna i skuteczna , a przy tym miła i komunikatywna. Polecam w 100% tego lekarza. Krzysztof

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Kompetentna i przede wszystkim skuteczna. Od kilku lat moja rodzina leczy się u Pani Doktor. Pierwszy raz trafiłam do gabinetu Doktor Olejarczyk z moją kilkumiesięczną córeczką. Dolegliwość, na którą cierpiała przez kilka tygodni bezskutecznie leczyli inni lekarze. Leki zaordynowane przez Panią Doktor pomogły praktycznie natychmiast. Wiedza i doświadczenie umożliwiły postawienie prawidłowej diagnozy i podanie właściwych leków. Polecam Panią Doktor szczególnie w przypadku kłopotów zdrowotnych naszych dzieci.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Uśmiechnięta, pogodna osoba. Obejrzy, wysłucha, doradzi i najważniejsze wyleczy. polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2014

  Ocena: bardzo słaby

  po zrobionym przez Panią dr zabiegu z kwasem zostały mi na twarzy brązowe plamy ! w kolejce czekałam 2 godziny. nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor doskonale wie co to znaczy być lekarzem. Ma wyśmienite przygotowanie zawodowe, potrafi bezbłędnie zdiagnozować chorobę, jest przy tym niezwykle uprzejma, skromna i ciepła w kontaktach z pacjentami. Koszt wizyty prywatnej nie jest wygórowany. Choroby skórne wymagają niejednokrotnie długoterminowego leczenia a to związane jest z cierpliwością i wiarą w to, że wybrana metoda leczenia jest właściwa. Pani Doktor potrafi w rozmowie z pacjentem zaszczepić mu tę wiarę i podnieść na duchu. W moim konkretnym przypadku Pani Doktor wyleczyła mnie w ciągu dwóch tygodni z poważnej dolegliwości skórnej, która dokuczała mi z mniejszą lub większą intensywnością przez dziesięciolecia. Diagnozy innych lekarzy, do których w tym czasie chodziłem były mylne. Dopiero Pani Doktor postawiła trafną i zaleciła właściwe leczenie. Polecam wszystkim mającym problemy skórne.

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani dr wyleczyła u mnie trądzik różowaty dość szybko i skutecznie. Leczenie u innego lekarza nie przynosiło żadnych rezultatów. Polecono mi dr Olejarczyk i cieszę się, ze do niej trafiłam. Dr rzeczowa, kompetentna i co ciekawe, wizyta kosztuje dużo taniej, niż płaciłam u innego lekarza. To też nie jest przecież bez znaczenia. Dziś poleciłam panią dr następnej osobie z problemami skórnymi. Na pewno wyjdzie od dr wyleczona i zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Po wielomiesiecznym leczeniu syna z problemami skórnymi o podlou alergicznym wreszcie udalo sie doprowadzic skóre głowy do"porzadku". Gorąco polecam .

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2012

  Ocena: dobry

  jest naprawdę świetna!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały lekarz miła ,bardzo komunikatywna ,a co najważniejsze skuteczna bardzo szybko dzięki Pani Doktor pozbyłem się problemów skórnych , szczerze Polecam .

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online