Maciej Mazur, gastrolog Poznań
Gastrolog lek.

Maciej Mazur

Poproś o włączenie kalendarza
29

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Badania i konsultacje w zakresie chorób wewnętrznych. Zabiegi endoskopowe.
  www.mazur.poznan.pl

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma szeroką wiedzę, potrafi ją przekazać pacjentowi, nie spieszy się, ma czas dla pacjenta. Dąży do znalezienia przyczyny choroby, nie leczy tylko samych jej skutków. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt, profesjonalny sprzęt i szybka diagnoza. Lekarz bardzo rozmowny, badania przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalizm, dobry sprzęt endoskopowy, praktyczna wiedza, duże doświadczenie. W moim przypadku Pan Doktor bardzo mi pomógł. Trafnie postawił diagnozę i właściwie pokierował leczeniem. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjątkowo życzliwy lekarz, poświęca dużo czsu pacjentowi i uważnie go słucha. W jasny i zrozumiały sposób opisuje problem i dokładnie wyjaśnia zasady proponowanego leczenia. Czytelnie i dokładnie.rozpisuje czas i dawki zalecanych leków. Jest otwarty na wszelkie nowości w swojej dziedzinie. Nie ma skostniałego i rutynowego podejścia do wykonywanej pracy. Serdecznie polecam

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, trafiłam do dr Macieja Mazura dzięki tej platformie. Długo próbowałam znaleźć przyczynę mojego złego samopoczucia, ale byłam zbywana lub źle diagnozowana przez innych lekarzy. W narastających problemach zdrowotnych postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobiłam badania krwi , które w połączeniu z objawami zaniepokoiły mnie na tyle, że pozwoliłam sobie na pierwszy telefon do dr Mazura ok godz. 20:00. Byłam mile zaskoczona: spokojna rozmowa o tychże wynikach, moim samopoczuciu oraz zaleceniach na dalsze badania sprawiła, iż poczułam, że trafiłam w dobre ręce. Dr przeprowadzał u mnie w znieczuleniu kolonoskopię ( polecam- nie ma się czego bać), trafnie postawił diagnozę Leśniowskiego -Crohna. Od tego czasu w razie jakiejkolwiek pytań dzwonię do dr i odbywam BEZPŁATNĄ konsultację telefoniczną. Kiedy dr nie ma czasu odebrać potrafi oddzwonić nawet po 22:00.Dzwoniłam kiedy miałam przeprowadzoną ekstrakcję zęba i nie wiedziałam czy przepisany przez stomatologa antybiotyk mi nie zaszkodzi, dzwoniłam nawet kiedy zrobiłam sobie gastroskopię na NFZ ( nie u dr Mazura) i też chętnie porozmawiał ze mną na temat tego badania.Takie przykłady mogłabym tutaj mnożyć. Dla mnie to wspaniały człowiek, lekarz z powołania, na pewno nie materialista. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i empatię:). Polecam na 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Tylko dzięki dr Mazurowi od lat nie muszę się męczyć z brzuchem. Szkoda tylko, że takich lekarzy jak on jest tak mało. Zadowolona pacjentka

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Muszę powiedzieć, że był to mój najlepszy kontakt od lat z przedstawicielami tego zawodu. Organizacja pracy świetna, personel miły, wszyscy tam pracujący począwszy od pani w recepcji, a skończywszy na Panu Doktorze byli świetni. Czułam się otoczona troską i bezpiecznie, co jest raczej niespotykane w naszym kraju. Samo badanie ( w moim przypadku gastroskopia) było zupełnie bezstresowe i bezbolesne ponieważ miałam możliwość wykonać je pod narkozą, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Dostałam też płytę ze zdięciami własnego żołądka i przełyku (teraz mogę zobaczyć jak bogate jest moje życie wewnętrzne :) , opis choroby, diagnozę i receptę. Ten zespół naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  witam, chciałabym dodać negatywną opinie Panu dr Mazurowi. Poszedłem do niego z problemem bólu jelit niestety Pan dr potraktował mnie źle,Wywiadu zero, badania (chociażby palpacyjnego) zero, o usg ,kolonoskopii czy innych nie wspomnę.Wizyta była prywatna płaciłem 150 zł.nie otrzymałem żadnej pomocy poza zapisanymi tabletkami na gazy jelitowe.które nie niwelują moich objawów. jestem zniesmaczony podejściem tym bardziej że wizyta była droga ,prywatna.Poza tym dziwi mnie fakt dopisywania oświadczenia na ewentualna gastroskopie przed wejściem do gabinetu która podsuwa rejestratorka zanim lekarz w ogóle zobaczy pacjenta.Pan dr żartobliwie na koniec krótkiej wizyty zapytał czy ''chcę gastroskopie'' na co ja pytam czy jest taka potrzeba...odp była :no raczej nie trzeba. Szedłem po pomoc do dr bo ponoć wspaniały specjalista. Okazało się, że zwykły (niezwykły ) internista zdiagnozował mnie trafnie,Nigdy więcej do dr Mazura nie pójdę .PACJENT

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Od 2 miesięcy mam problemy z przełykiem, ucisk w gardle, uczucie suchości, wstrętna zgaga. Pan doktor na wstępie stwierdził, że to nie ma nic wspólnego z układem pokarmowym, że to z nerwów, sugerując, że wiele osób mając powyższe objawy cierpi na choroby psychiczne, w tym schizofrenię! Gastroskopię wykonał dobrze, nie mogę powiedzieć. Natomiast to by było na tyle. Nic nie powiedział. Nie wiem, czy mam dalej brać leki, jakie leki, co mam zrobić, aby przestała mnie dopadać zgaga, co jeść a czego nie. Być może spodziewałem się za wiele, ale po takich dobrych opiniach w internecie to chyba normalne. W końcu poszedłem do gastrologa, a nie do wróżki. Na końcu Pan doktor stwierdził, że jest zmęczony, bo wykonuje naście gastroskopii dziennie - no cóż, każda po 150 zł,.. faktycznie można być zmęczonym! Nadal szukam dobrego gastrologa, który podejdzie do pacjenta w sposób całościowy.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny specjalista lekarz-gastrolog, posiadający odpowiednią wiedzę mędyczną, umiejętności i doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia. Uprzejmy, życzliwy i zawsze wykazuje zrozumienie dla pacjenta. Pracuje także w EUROMEDzie, gdzie cieszy się szacunkiem i uznaniem pacjentów i kierownictwa. Leczy członków mojej rodziny.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami