Maciej Mazur, gastrolog Poznań
Gastrolog lek.

Maciej Mazur

Poproś o włączenie kalendarza
23

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Badania i konsultacje w zakresie chorób wewnętrznych. Zabiegi endoskopowe.
  www.mazur.poznan.pl

Badania

 • Gastroskopia, rektoskopia, kolonoskopia (w znieczuleniu), USG jamy brzusznej

Zabiegi

 • Pobieranie wycinków do badań histopatologicznych i materiału do badań bakteriologicznych, usuwanie polipów(polipektomia, mukozektomia), leczenie krwawień do przewodu pokarmowego(techniki iniekcyjne,klipsy hemostatyczne, koagulacja argonowa-APC, sonda cieplna-HPU, opaskowanie. usuwanie ciał obcych z przewodu pokarmowego,

Choroby

 • Choroby przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita, trzustki wątroby, dróg żółciowych

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma szeroką wiedzę, potrafi ją przekazać pacjentowi, nie spieszy się, ma czas dla pacjenta. Dąży do znalezienia przyczyny choroby, nie leczy tylko samych jej skutków. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt, profesjonalny sprzęt i szybka diagnoza. Lekarz bardzo rozmowny, badania przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Od 2 miesięcy mam problemy z przełykiem, ucisk w gardle, uczucie suchości, wstrętna zgaga. Pan doktor na wstępie stwierdził, że to nie ma nic wspólnego z układem pokarmowym, że to z nerwów, sugerując, że wiele osób mając powyższe objawy cierpi na choroby psychiczne, w tym schizofrenię! Gastroskopię wykonał dobrze, nie mogę powiedzieć. Natomiast to by było na tyle. Nic nie powiedział. Nie wiem, czy mam dalej brać leki, jakie leki, co mam zrobić, aby przestała mnie dopadać zgaga, co jeść a czego nie. Być może spodziewałem się za wiele, ale po takich dobrych opiniach w internecie to chyba normalne. W końcu poszedłem do gastrologa, a nie do wróżki. Na końcu Pan doktor stwierdził, że jest zmęczony, bo wykonuje naście gastroskopii dziennie - no cóż, każda po 150 zł,.. faktycznie można być zmęczonym! Nadal szukam dobrego gastrologa, który podejdzie do pacjenta w sposób całościowy.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny specjalista lekarz-gastrolog, posiadający odpowiednią wiedzę mędyczną, umiejętności i doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia. Uprzejmy, życzliwy i zawsze wykazuje zrozumienie dla pacjenta. Pracuje także w EUROMEDzie, gdzie cieszy się szacunkiem i uznaniem pacjentów i kierownictwa. Leczy członków mojej rodziny.

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, celnie stawiający diagnozę, po 45 minutowym badaniu postawił mi Pan Doktor celną diagnozę, a lekarz rodzinny badał mnie 4 lata (!!!!) i nie wiedział co mi jest. Skierował mnie dalej, bo miałąm problem urologiczny. Cudowny człowiek, wspaniały Lekarz. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Dr Mazura. Faktycznie wykazuje dużą troskę o pacjenta, nie meczy zbędnymi badaniami. Bardzo pozytywnie.

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u doktora Mazura. Cóż mogę napisać?! Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Mimo, iż jestem w połowie drogi mojego przypadku, to głęboko wierzę, że zaproponowana przez doktora kuracja, pomoże. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę, a Panu Maciejowi życzę wiele sił i motywującego poczucia dobrze wykonanej " roboty". Dziękuję też za czas, którego Pan doktor w czasie wizyty- nie liczy....

  zgłoś nadużycie
 • 11 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz.Badanie wykonane profesjonalnie,nie to co na kasę chorych.Miałam pierwsze badanie refundowane przez NFZ,nie wspominam go mile.U doktora Mazura było zupełnie inaczej,pełen komfort badania(a nie należy ono do przyjemnych).Bardzo polecam dr.Mazura.Super lekarz:):):)

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry lekarz.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, badanie kolonoskopowe przeprowadzone profesjonalnie. Diagnoza bez zbędnego owijania w "bawełnę". To nie jest lekarz dla pacjenta który na silę szuka sobie choroby.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę