Maciej Mazur, gastrolog Poznań
Gastrolog lek.

Maciej Mazur

Poproś o włączenie kalendarza
30

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA! Zmiana adresu gabinetu!!!

  Badania i konsultacje w zakresie chorób wewnętrznych. Zabiegi endoskopowe.
  www.mazur.poznan.pl

Usługi

 • USG jamy brzusznej
 • Rektoskopia
 • Kolonoskopia
 • Gastroskopia

Choroby

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma szeroką wiedzę, potrafi ją przekazać pacjentowi, nie spieszy się, ma czas dla pacjenta. Dąży do znalezienia przyczyny choroby, nie leczy tylko samych jej skutków. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz:) Dziękuję za trafną diagnozę pozwalającą na dobranie leków, dzięki którym ustąpiły moje dolegliwości: bóle brzucha, biegunki, anemia.Dr Mazur nie bagatelizuje problemów zgłaszanych przez pacjenta jak lekarze z NFZ, szczegółowo przeprowadza i analizuje wszystkie badania.Na ich podstawie wykrył u mnie chorobę Leśniowskiego- Crohna.W razie potrzeby dr Maciej służy także radą poprzez kontakt telefoniczny.Dr Mazur szuka przyczyn choroby we wszelki możliwy sposób, jest bardzo przyjazny.Dzięki niemu nabrałam zaufania do lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam doktora Macieja Mazura. Ogromnie dużo mu zawdzięczam! Przede wszystkim trafne rozpoznanie raka żołądka i to w bardzo wczesnym stadium rokującym nadzieję na skuteczne leczenie. To dzięki interwencji doktora Mazura jestem obecnie po szczęśliwej operacji endoskopowej. Badanie kontrolne nie wykazało obecności komórek nowotworowych. Dr Maciej Mazur to człowiek który z pasją wykonuje swój zawód, kompetentny i rzeczowy. Otwarty umysł. Posiada doskonałe wyposażenie gabinetu i sprzęt diagnostyczny. Przede wszystkim to życzliwy i ciepły człowiek który troszczy się o pacjenta. Przejawia się to chociażby przez stały kontakt telefoniczny. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt, profesjonalny sprzęt i szybka diagnoza. Lekarz bardzo rozmowny, badania przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalizm, dobry sprzęt endoskopowy, praktyczna wiedza, duże doświadczenie. W moim przypadku Pan Doktor bardzo mi pomógł. Trafnie postawił diagnozę i właściwie pokierował leczeniem. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjątkowo życzliwy lekarz, poświęca dużo czsu pacjentowi i uważnie go słucha. W jasny i zrozumiały sposób opisuje problem i dokładnie wyjaśnia zasady proponowanego leczenia. Czytelnie i dokładnie.rozpisuje czas i dawki zalecanych leków. Jest otwarty na wszelkie nowości w swojej dziedzinie. Nie ma skostniałego i rutynowego podejścia do wykonywanej pracy. Serdecznie polecam

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, trafiłam do dr Macieja Mazura dzięki tej platformie. Długo próbowałam znaleźć przyczynę mojego złego samopoczucia, ale byłam zbywana lub źle diagnozowana przez innych lekarzy. W narastających problemach zdrowotnych postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobiłam badania krwi , które w połączeniu z objawami zaniepokoiły mnie na tyle, że pozwoliłam sobie na pierwszy telefon do dr Mazura ok godz. 20:00. Byłam mile zaskoczona: spokojna rozmowa o tychże wynikach, moim samopoczuciu oraz zaleceniach na dalsze badania sprawiła, iż poczułam, że trafiłam w dobre ręce. Dr przeprowadzał u mnie w znieczuleniu kolonoskopię ( polecam- nie ma się czego bać), trafnie postawił diagnozę Leśniowskiego -Crohna. Od tego czasu w razie jakiejkolwiek pytań dzwonię do dr i odbywam BEZPŁATNĄ konsultację telefoniczną. Kiedy dr nie ma czasu odebrać potrafi oddzwonić nawet po 22:00.Dzwoniłam kiedy miałam przeprowadzoną ekstrakcję zęba i nie wiedziałam czy przepisany przez stomatologa antybiotyk mi nie zaszkodzi, dzwoniłam nawet kiedy zrobiłam sobie gastroskopię na NFZ ( nie u dr Mazura) i też chętnie porozmawiał ze mną na temat tego badania.Takie przykłady mogłabym tutaj mnożyć. Dla mnie to wspaniały człowiek, lekarz z powołania, na pewno nie materialista. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i empatię:). Polecam na 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Tylko dzięki dr Mazurowi od lat nie muszę się męczyć z brzuchem. Szkoda tylko, że takich lekarzy jak on jest tak mało. Zadowolona pacjentka

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Muszę powiedzieć, że był to mój najlepszy kontakt od lat z przedstawicielami tego zawodu. Organizacja pracy świetna, personel miły, wszyscy tam pracujący począwszy od pani w recepcji, a skończywszy na Panu Doktorze byli świetni. Czułam się otoczona troską i bezpiecznie, co jest raczej niespotykane w naszym kraju. Samo badanie ( w moim przypadku gastroskopia) było zupełnie bezstresowe i bezbolesne ponieważ miałam możliwość wykonać je pod narkozą, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Dostałam też płytę ze zdięciami własnego żołądka i przełyku (teraz mogę zobaczyć jak bogate jest moje życie wewnętrzne :) , opis choroby, diagnozę i receptę. Ten zespół naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Od 2 miesięcy mam problemy z przełykiem, ucisk w gardle, uczucie suchości, wstrętna zgaga. Pan doktor na wstępie stwierdził, że to nie ma nic wspólnego z układem pokarmowym, że to z nerwów, sugerując, że wiele osób mając powyższe objawy cierpi na choroby psychiczne, w tym schizofrenię! Gastroskopię wykonał dobrze, nie mogę powiedzieć. Natomiast to by było na tyle. Nic nie powiedział. Nie wiem, czy mam dalej brać leki, jakie leki, co mam zrobić, aby przestała mnie dopadać zgaga, co jeść a czego nie. Być może spodziewałem się za wiele, ale po takich dobrych opiniach w internecie to chyba normalne. W końcu poszedłem do gastrologa, a nie do wróżki. Na końcu Pan doktor stwierdził, że jest zmęczony, bo wykonuje naście gastroskopii dziennie - no cóż, każda po 150 zł,.. faktycznie można być zmęczonym! Nadal szukam dobrego gastrologa, który podejdzie do pacjenta w sposób całościowy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami