Maciej Jędrzejowski, endokrynolog Warszawa
Endokrynolog dr n. med.

Maciej Jędrzejowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6
 • 13 listopada 2013

  Ocena: Słaby

  Wizyta długa, dokładna, pan doktor wszystko mi wytłumaczył (mimo, że choruję już dłuższy czas-Hashimoto), zrobił dobre wrażenie. Niestety rozczarowanie na końcu- pan doktor kontrolnie zleca jedynie badanie tsh i na tej tylko podstawie ustala leczenie. Nieporozumienie i tragedia, zwłaszcza dla początkujących, nieświadomych swojej choroby pacjentów. Nie polecam, chyba, że ktoś potrzebuje tylko iść po receptę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 września 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety zgadzam się z opinią, iż dr Jędrzejowski jest niezwykle nieuprzejmy i lekceważący. Wybrałam się do tego lekarza z wynikami badań z prośbą o ich interpretację oraz dalszą konsultację. Niestety dr Jędrzejowski stwierdził, że skoro nie on skierował mnie na te badania to nie zamierza ich konsultować. Nie chciał nawet spojrzeć na wyniki badań. Po zwróceniu mu uwagi z wielką łaską spojrzał i powtórzył kilka książkowych teorii, a gruczolaka przysadki nazywał celowo nowotworem. Ot taka zemsta na pacjentce, która wybrała się na wizytę u endokrynologa z nieprawidłowymi wynikami badań. Odradzam!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Na pierwszej wizycie u dr Jędrzejowskiego byłam wczoraj. Jestem bardzo zadowolona, wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zlecił dodatkowe badania (o których przez 2 lata nikt nie pomyślał). Ustalił nową dawkę leków i kazał przyjść za 2 miesiące.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2012

  Ocena: Neutralny

  Bardzo nieuprzejmy i lekceważący problemy.Na uwagę,że rozpoczęłam leczenie endokrynologiczne,bo nie mogłam zajść w ciążę, odpowiedział drwiąco:"I co? Zaszła pani".Byłam już u kilku endokrynologów,ale z takim zachowaniem i podejściem do pacjentki się (na szczęście)nie spotkałam. O wypisanie skierowania na badania trzeba "się prosić". Radzę poczekać dłużej na wizytę i iść do kogoś innego.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do pana doktora z lekko podwyższonym TSH, zajął się mną z pełną powagą, przepisał leki i do czasu doprowadzenia wyników do normy, zlecał kontrolne badania i wizyty. Wszystko tłumaczył, był profesjonalny i uprzejmy. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2011

  Ocena: Neutralny

  Trudno ocenić kompetencje dr Jędrzejowskiego jako lekarza, gdyż na konsultacji wyników usg tarczycy jedynie powtórzył diagnozę za opisem lekarza wykonującego usg. Jedyne zalecenie to obserwacja i kolejne badanie za rok. Zapytałam tylko, czy zostanie to zapisane w karcie i czy lekarz pierwszego kontaktu skieruje mnie na badanie za rok, jak przyjdzie pora. Przekazano mi, z pewnym rozbawieniem, ze nikt nie będzie mi wysyłać zaproszenia, i że sama mam się zgłosić w odpowiednim terminie. Niby wszytstko ok, ale nastepnym razem wybiore się do innego endokrynologa. :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online