dr n. med.

Maciej Jędrzejowski

Endokrynolog, Internista

Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Jędrzejowski

  ul. Wokalna 4
  02-787 Warszawa

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Wizyta pierwszorazowa 140 zł
Wizyta + usg tarczycy 200 zł
Wizyta kontrolna 100 zł
USG 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, pracując początkowo w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Od 2010r zatrudniony jestem głownie w sektorze prywatnej służby zdrowia, współpracując z wieloma renomowanymi firmami medycznymi (m.in. Medicover, Enelmed, Luxmed).

Oprócz endokrynologii moją pasją od wielu lat jest ultrasonografia, w szczególności ultrasonografia tarczycy. Znalazło to odzwierciedlenie w tematyce pracy doktorskiej pt. „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”. Przez wiele lat prowadziłem samodzielną pracownię usg przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w szpitalu przy ul. Banacha.

Od 2001r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. W latach 2007-2011 byłem członkiem amerykańskiego towarzystwa naukowego American Association of Clinical Endocrinologists.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz miły, kompetentny i punktualny. Poświęca dużo czasu pacjentowi, rzeczowo wyjaśniając wszystkie kwestie. Zostanę z nim na dłużej.

 • bardzo dobry

  W lipcu byłam na pierwszej wizycie u dr.Macieja Jędrzejowskiego.Przed napisaniem opinii nadmienię ,że jest to kolejny mój lekarz endokrynolog więc mam porównanie.W mojej ocenie jest to lekarz z dużą wiedzą którą cały czas uzupełnia o nowości związane z metodami leczenia.Traktuje pacjenta z empatią i zrozumieniem .Tłumaczy przyczyny choroby oraz metodę leczenia.Jednym słowem jest to lekarz rzetelny i godny polecenia.Oby takich lekarzy było więcej.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, jakiego dotąd spotkałam. Wizyta była bardzo długa, lekarz zapoznał się z całą dokumentacją, obalił wcześniejsze metody leczenia, które były były niekorzystne dla mnie i zlecił cały pakiet badań. BARDZO POLECAM!!

 • Opinia z dnia 21.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam p Macieja Jędrzejewskiego. Pan Maciej jest lekarzem z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem a co najważniejsze w bardzo klarowny sposób wszystko tłumaczy, objaśnia. Jest osobą bardzo miła a zarazem spokojną i konkretną a poczuciem humoru. W końcu miałam wrażenie będąc u endokrynologa, że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach.

 • bardzo dobry

  Bardzo cierpliwy, dokładny i kompetentny lekarz. To była pierwsza wizyta, ale już chociaż trochę "drgnęło" i wiadomo co robić.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, konkretny. Widać, że zna się na rzeczy. Bez problemu kieruje na badania. Dopiero wizyty u tego lekarza dały postawić konkretną diagnozę. Na prawdę polecam.

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta. Profesjonalne podejście, bardzo miły Pan. Zobaczymy jak dalej-generalnie duży pozytyw.

 • bardzo dobry

  Rzeczowo, kompetentnie, po 30 latach życia w tym 15 latach funkcjonowania z objawami choroby - wreszcie postawiona diagnoza. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz miły, sympatyczny, dociekliwy. Co prawda wybrałem się profilaktycznie by zrobić podstawowe badania, ale wrażenie jak najbardziej ok. Polecam. Gdyby w LuxMedzie i polskiej służbie zdrowia byli tylko tacy (nie mówię o tytule naukowym dr tylko o podejściu) to satysfakcja pacjentów by wzrosła znacznie ponad średnią UE.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę