dr n. med.

Maciej Jędrzejowski

Endokrynolog, Internista

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul.... więcej

Umów wizytę

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Jędrzejowski

  ul. Wokalna 4
  02-787 Warszawa

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa 120 zł
  Zwykła wizyta 100 zł
  Usg 100 zł
  Wizyta kontrolna 100 zł
  Wizyta + usg tarczycy 180 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, pracując początkowo w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Od 2010r zatrudniony jestem głownie w sektorze prywatnej służby zdrowia, współpracując z wieloma renomowanymi firmami medycznymi (m.in. Medicover, Enelmed, Luxmed).

Oprócz endokrynologii moją pasją od wielu lat jest ultrasonografia, w szczególności ultrasonografia tarczycy. Znalazło to odzwierciedlenie w tematyce pracy doktorskiej pt. „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”. Przez wiele lat prowadziłem samodzielną pracownię usg przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w szpitalu przy ul. Banacha.

Od 2001r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. W latach 2007-2011 byłem członkiem amerykańskiego towarzystwa naukowego American Association of Clinical Endocrinologists.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest człowiekiem o niesamowitej wiedzy i wielkiej klasie. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie zadbał o WSZYSTKIE moje dolegliwości, u żadnego lekarza nie czułam się bezpiecznie. Pan Doktor jest tez bardzo uczciwym człowiekiem, nie faszeruje pacjenta niepotrzebnymi medykamentami, potrafi ocenić pracę kolegów po fachu. Do tej pory, gdy prosiłam o weryfikację sposobu leczenia innych lekarzy niż prowadzący, spotykałam się z odmową. Z całego serca polecam leczenie u doktora Jędrzejowskiego.

 • bardzo dobry

  Na wizycie był mój mąż, lekarz nie miał nic przeciwko, żebym również byla obecna. Bardzo rzeczowy i uprzejmy lekarz. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco. gorąco polecam.

 • słaby

  Lekarz nieuprzejmy i zdegustowany tym, że ma wyjaśnić pacentowi na czym polega diagnoza. Nie miał czasu ani ochoty, aby udzielić mi informacji na temat choroby, którą u mnie wykrył. Nie raczył dopowiedzieć na jakiekolwiek pytania. Był oburzony, że w ogóle chcialam o coś dopytać. Chaotyczny. Zalecenia zapisał na kartce i oznajmił, że "to wszystko z jego strony". Jeśli ktoś nie ma ochoty pracować z ludźmi, powinien zająć się pracą naukową, a nie leczeniem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Maciej Jędrzejowski ( 14 października 2015)

  Przykro mi z powodu nieporozumień w trakcie wizyty. Myślę że do ich powstania mogło przyczynić się spóźnienie pacjentki na wizytę i zgłoszenie się wraz z małym dzieckiem na ręku, które wymagało ciągłej uwagi i nadzoru. Zawsze staram się dokładnie wyjaśnić rozpoznanie, zalecenia oraz odpowiedzieć na pytania. Niestety szybkie postawienie rozpoznania nie zawsze możliwe. Jeżeli trudno przekazać informacje ustnie, niewątpliwą pomocą są zalecenia w formie pisemnej.

 • bardzo dobry

  Lekarz miły, kompetentny i punktualny. Poświęca dużo czasu pacjentowi, rzeczowo wyjaśniając wszystkie kwestie. Zostanę z nim na dłużej.

 • bardzo dobry

  W lipcu byłam na pierwszej wizycie u dr.Macieja Jędrzejowskiego.Przed napisaniem opinii nadmienię ,że jest to kolejny mój lekarz endokrynolog więc mam porównanie.W mojej ocenie jest to lekarz z dużą wiedzą którą cały czas uzupełnia o nowości związane z metodami leczenia.Traktuje pacjenta z empatią i zrozumieniem .Tłumaczy przyczyny choroby oraz metodę leczenia.Jednym słowem jest to lekarz rzetelny i godny polecenia.Oby takich lekarzy było więcej.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, jakiego dotąd spotkałam. Wizyta była bardzo długa, lekarz zapoznał się z całą dokumentacją, obalił wcześniejsze metody leczenia, które były były niekorzystne dla mnie i zlecił cały pakiet badań. BARDZO POLECAM!!

 • Opinia z dnia 21.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam p Macieja Jędrzejewskiego. Pan Maciej jest lekarzem z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem a co najważniejsze w bardzo klarowny sposób wszystko tłumaczy, objaśnia. Jest osobą bardzo miła a zarazem spokojną i konkretną a poczuciem humoru. W końcu miałam wrażenie będąc u endokrynologa, że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach.

 • bardzo dobry

  Bardzo cierpliwy, dokładny i kompetentny lekarz. To była pierwsza wizyta, ale już chociaż trochę "drgnęło" i wiadomo co robić.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, konkretny. Widać, że zna się na rzeczy. Bez problemu kieruje na badania. Dopiero wizyty u tego lekarza dały postawić konkretną diagnozę. Na prawdę polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni