Liliana Skorupska, psychiatra Piła

Liliana Skorupska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

27

Adresy

 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  cudowna osoba, bardzo dobrze wszystko tłumaczy, traktuje pacjenta z szacunkiem, jest świetnym lekarzem, profesjonalistka!

  zgłoś nadużycie
 • 8 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Panie Piotrze (wypowiedz z 5grudnia 2012 roku) niech się Pan ogarnie, lekarz ma odpowiadać na Pana sms? dlaczego skoro tak źle się Pan czuł na lekach od dr Skorupskiej nie poszedł Pan do dr osobiście do Ars Medical-u czy też na Żeromskiego (nie wiem gdzie Pan chodził)? NIE WIERZE ze dr by Pana nie przyjęła w takiej sytuacji jakiej się Pan rzekomo znalazł. " bylem u pani doktor raz dostalem tabletki i zaczelem leczenie. Po kilku tygodniach bardzo zle sie czulem, jescze gorzej jak przed leczeniem." niestety to są jakieś brednie leki psychotropowe mają to do siebie, że przez pierwsze 2-3 tygodnie mógłby Pan się źle czuć, a nie po kilku tygodniach ich brania:) jestem też ciekawa w jakich godzinach Pan dzwonił do dr? Zapewne wie Pan doskonale w jakich godzinach i w jakich dniach odbiera telefony;) Dla mnie najlepszy lekarz jeśli chodzi o tę specjalizację, przez 10 lat brałam po 5-6 różnych leków na dobę w wysokich dawkach, miałam "stwierdzoną" przez "najlepszych" speców w tej dziedzinie z Poznania schizofrenie. w 2007 przeniosłam się do dr, dr Liliana przestawiła mnie na najnowsze leki dzięki którym przestałam być warzywem, jednak moja poprzednia wieloletnia diagnoza nie pasowała dr Lilianie, nie widziała mnie jako schizofreniczki, na dzień dzisiejszy przyjmuje trzy leki w bardzo małych dawkach ŻADNEGO neuroleptyku. podjęłam za namową dr Liliany psychoterapie indywidualna, zaczynam cieszyć się życiem które sens straciło dla mnie ponad 10 lat temu. do dr Liliany chodzę regularnie na wyznaczone wizyty i przyjmuje regularnie leki, nie ma lepszego specjalisty z tej dziedziny niż dr Liliana, byłam u wielu speców w Pile, Poznaniu i okolicach. Wszystkim z pełna odpowiedzialnością i szczerze Polecam dr Skorupska

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2013

  Ocena: Dobry

  Pani Skorupska ma opinie osoby, która wysłucha pacjenta do końca. Posiada także miłe usposobienie i wrażliwe nastawienie do pacjenta, wg mojej opinii jest dobrym specjalistą. Napisałem w zeszłym roku, że przez dość długi okres leczenia nie rozpoznała Ona u mnie schizofrenii paranoidalnej, co zostało stwierdzone przez innych lekarzy. Podejrzenie tej choroby według moich domniemań nastąpiło u nich dość szybko. Jednakże dalsze leczenie pod kontrolą Pani Skorupskiej nasuwało Jej kolejnych wątpliwości co stanu mego zdrowia i za Jej radą udałem się do kolejnego szpitala. Tam też potwierdziła się Jej ocena mego stanu zdrowia, z której wynikało, iż nie cierpię na schizofrenię lecz na pewne zaburzenia psychiczne, których objawy (według tego co udało mi się wyczytać) są zbliżone do części objawów wspomnianej choroby. Za zbyt pochopną, negatywną ocenę przepraszam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam bylem u pani doktor raz dostalem tabletki i zaczelem leczenie. Po kilku tygodniach bardzo zle sie czulem, jescze gorzej jak przed leczeniem. Dokladnie przeczytalem ulotke i skutki uboczne ktore mialem byly opisane aby jak najszybciej skontaktowac sie z moim psychiatra czyli w tym wypadku z pania Skorubska. Dzwonilem kilka razy, wyslalem kilka sms-ow ale niestety nie otrzymalem zadej odpowiedzi!!! Owszem pani Liliana jest bardzo miła osoba , ale zachowanie panie doktor w moim przypadku bylo bardzo NIEPROFESJONALNE a w stanie jakim bylem ZAGRAZAJACE zyciu, Powiem szczerze ze jak by nie pomoc przyjaciol i rodziny oraz to ze odrazu odstawilem te tabletki to nieiwem czy napisal bym to teraz.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor pomogła mojemu mężowi jakieś 2 lata temu.Gdyby nie ona to nie wiem jak by to dzisiaj wyglądało.Pomogła mu wrócić do życia.Bardzo dobra fachowa pomoc.Dawno nie spotkałam takiego lekarza który podchodzi do ciebie jak do człowieka a nie tylko pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2012

  Ocena: Neutralny

  Jest bardzo dobrym lekarzem polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka lat temu byłam pod opieką Pani Doktor i jako jedyna potraktowała mnie jak człowieka, a nie jak schemat z książek. Pełna empatii, cierpliwości i profesjonalizmu w 100% Pani Doktor. Polecam. Pozdrawiam. Ex-Pacjentka

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz :) Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały, kompetentny lekarz :) Kobieta pełna ciepła, empatii i zrozumienia. Potrafi uważnie słuchać i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Pomogła mi od nowa zobaczyć życie w barwnych kolorach. Dzięki niej, moja opinia o lekarzach psychiatrach uległa diametralnej zmianie. Dziękuje Pani Doktor :)

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2010

  Ocena: Neutralny

  Pani doktor bardzo mi pomogła! DZIĘKUJĘ!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami