Leszek Włodarczyk, ginekolog Bydgoszcz
Ginekolog lek.

Leszek Włodarczyk

Poproś o włączenie kalendarza
19

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Bydgoszcz, Curie-Skłodowskiej 48

  602 28 ... (zobacz więcej)

 • Gabinet Ginekologiczny

  Bydgoszcz, ks. Markwarta 13a

  (52) 32 ... (zobacz więcej)

 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz z poczuciem humoru, zna się na rzeczy i nie raz mi pomógł zwalczyć moje "dolegliwości". Chodziłam do wielu ginekologów, ale żaden nie "przypasował" mi tak jak dr. Włodarczyk.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Na dr. Włodarczyka trafiłam w szpitalu w Świeciu. Po poronieniu, podczas usg, które zrobił mi bardzo szczegółowo, wykrył dodatkowo ciążę pozamaciczną. Dokładnie i obrazowo wszystko wytłumaczył a dzięki jego szybkiej interwencji można było usunąć ciążę farmakologicznie bez ingerencji w narządy rozrodcze- bez konieczności wycinania jajowodu. Po niekorzystnej diagnozie od razu starał się mnie podnieść na duchu. Dr Włodarczyk jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Mam wielki szacunek do Pana doktora i jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. POLECAM GO w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niekulturalny, odrazu po wejściu powiedział: " musimy śpieszyć, syn czeka na pizzę". Nie chciał przeprowadzić badania. Gabinet conajmniej odstrasza, obskurna i stara. Lekarz pogadał bez większego sensu, przypisał tabletki tylko na 2 miesiące. Zmianił cenę wizyty ustaloną telefonicznie. Delikatnie mówiąc ostrzegam!

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Jestem, a własciwie byłam pacjentką Leszka Włodarczyka. Przez kilka lat moja wizyta ograniczała się do zapisywania recept na leki antykoncepcyjne. Nigdy nie zaproponował mi USG i nigdy dokładnie nie zbadał, Przyjmuje na 10 piętrze wieżowca , ma sprzęt sprzed 50 lat chyba - stary, metalowy obdrapany fotel, poczekalnię na 2-3 osoby i na dodatek wszystko słychać co kto mówi. Nie ma sie gdzie rozebrać. To logistyka...Jesli chodzi o mój stosunek jako do fachowca to załamałam sie po ostatniej wizycie jakies pół roku temu, gdzie bez badania i jakichkolwiek wyników założył mi spiralę. Już jej nie mam.....Okazało się że założył mi ja w stanie zapalnym.....Nawet nie chce pisac co działo się później

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2011

  Ocena: Neutralny

  Dr L.Wlodarczyk jest zapewne bardzo dobrym lekarzem, i milym bylam u p.Dr raz w prywatnej przychodni zrobil mi badanie USG TRWALO TO ZA SZJBKO TAKIE BADANIE ROBI SIE DOKLADNIE i powoli powinien byc milszy i nie mniec docinek do pacjentek,kazal przyjsc mi za por roku ale w tym czasie dostalam skierowanie od innego ginekologa do szpitala ,z torbielem przy jajniku na badania chormonow ta diagnoza mogla byc postawiona predzej.Pan dr jest dobrym czlowiekiem pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat doktora Włodarczyka. Chodziłam do doktora z pierwszą ciążą ponad 20 lat temu do przychodni przy ulicy Kołłątaja a z drugą ciążą ponad 18 lat temu prywatnie i chodzę do dzisiaj. Nigdy nie spotkałam się z arogancją doktora ani złym traktowaniem. Jestem osobą przy kości i w związku z tym nie usłyszałam żadnych docinek, tak jak twierdzi jedna z pacjentek. Uważam, że doktor Włodarczyk jest dobrym fachowcem. Zawdzięczam mu zarówno życie moich dzieci jak i swoje. Polecam doktora Włodarczyka, gdyż to bardzo dobry fachowiec i człowiek.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam 32 lata i przerobiłam już wielu ginekologów , od 2 lat regularnie chodzę do doktora Włodarczyka i jestem BARDZO ZADOWOLONA , nie rozumiem waszych negatywnych wypowiedzi, jest to bardzo dobry specjalistka, każdy ma swoje poczucie humoru i sposób bycia który nie musi sie podobać każdemu . NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE DOKTOR WŁODARCZYK JEST MISTRZEM W SWOIM FACHU większość moich koleżanek które chodzą do niego twierdzi tak samo, a wszystkie negatywy według mnie pochodzą prawdopodobnie od kolegów po fachu...

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2010

  Ocena: Słaby

  Nie odniosłam dobrego wrażenia po badaniu. Obskurna poczekalnia.

  zgłoś nadużycie
 • 5 stycznia 2010

  Ocena: Neutralny

  Nie wiem jak ocenić dokładnie tego lekarza,wydaje się miły,ale to nie wystarcza,jeżeli jest się poważnie chorym.Przy wizycie mniałam różne pytania,ale na rzadne z nich nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi.

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam do czynienia z doktorem Włodarczykiem podczas pobytu na oddziale ginekologicznym w Świeciu. Doktor bardzo miły, kompetentny i zaangażowany. Potrafi podnieść chorą na duchu i przejść przez najgorsze ,,piekło,, choroby.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online