lek.

Leszek Delimat

Neurochirurg

Umów wizytę 283 odwiedziny w ciągu 30 dni

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie. Neurochirurg Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych specjalistów w zakresie neurochirurgii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie. Neurochirurg Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych specjalistów w zakresie neurochirurgii.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta u Doktora to czas poświęcony dla pacjenta: wyjaśnione wszystkie wątpliwości, wytłumaczone wszystkie niejasności, oraz przekazane dobre rady. Dzięki temu dokładnie wiem w jakim stanie jest mój kręgosłup (zagraża mi operacja), co może się wydarzyć i kiedy powinnam zdecydować się na interwencję chirurgiczną, do której nie ma się co śpieszyć... Wiem też jak może być po operacji (plusy i minusy). Rzetelne podejście do problemu, dokładne wytłumaczenie tematu, pełna i wyczerpująca odpowiedź na każde zadane pytanie. Mam nadzieję, że dzięki temu jak najdłużej uda mi się podtrzymać bieżący stan i nie dopuścić do operacji. Dziękuję.

 • słaby

  Doktor Delimat w bardzo nieprzyjemny sposób rozmawiał ze mną, gdy dowiadywałam się o stan mojej mamy, która przebywała na naurochirurgii w szpitalu na Szaserów. Sugerował nawet hipochondrię ze strony mojej mamy, nie zajął się podwójnym widzeniem na które uskarżała się moja mama. Uznał, że wypisze ją w stanie dobrym ze szpitala. To nie jest lekarz, którego mogę polecić, na szczęście trafiłyśmy do szpitala na Wołoską i tam moja mama uzyskała pomoc. Z daleka od takich "lekarzy"

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie, konkretnie i z zadowalającym skutkiem. Jestem 8 miesięcy po operacji wielopoziomowej dyskopatii. Chodzę, biegam, nerwy regenerują się błyskawicznie. Dziękuję doktorze za możliwość powrotu do zdrowia. mam 37 lat i czekał mnie wózek. Póki co zaczynam powoli o nim zapominać. Wyrazy wdzięczności. Marek P.

 • bardzo dobry

  Wysłuchał mnie uważnie.Konkretny, potrafił wszystko wytłumaczyć. Szkoda że takich lekarzy NFZ. Dziękuję

 • bardzo dobry

  Lekarz ktory zna sie na swojej pracy.Malo jest takich lekarzy konkretnych i pewnych w tym co mowio.Jestem po 2 operacjach glowy 2011/2012 i dzieki Niemu moge zyc i funkcjonowac.Zdrowia i dlugiego zycia dla Pana Doktora.Podziekowania sklada Magdalena Jaszczak z Bielska k/Plocka.

 • bardzo dobry

  Pragnę podziękować doktorowi za udaną operację kręgosłupa szyjnego. W styczniu 2013 r. doktor L. Delimat zoperował mi przepuklinę kręgoslupa szyjnego. Nie ukrywam że bardzo się bałam kiedy dowiedziałam się że będzie mnie operował lekarz o którym wogóle nie słyszałam, moim operatorem miał być ktoś inny. Nie żałuję Doktor zrobił to perfekcyjnie, bardzo interesował sięmną zaraz po operacji choć nie byłam jego pacjentką. Przychodził kilka razy dziennie sprawdzać mój stan. Obecnie dolegliwości prawie ustąpily, ręka nie drętwieje, bar nie boli. Jest super bardzo dziękuję dr Leszkowi Delimatowi. Elżbieta S.

 • bardzo dobry

  To fenomenalny lekarz, który potrafi sprawić, iż każdy Jego pacjent czuje się traktowany wyjątkowo, z największą uwagą i troską, przy maksymalnym zaangażowaniu i specjalnych względach Pana Doktora. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Rok temu miałam operacje w odcinku szyjnym kręgosłupa wykonaną przez dr Delimata. Jest to człowiek niezwykle profesjonalny i sympatyczny. Po udanej operacji i intensywnej rehabilitacji wróciłam do zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecic dr Delimata.

 • neutralny

  Rok temu operowano mojego syna na oddziale neurochirurgi szpitala WIM przy ul. Szaserów. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie- chwała fantastycznemu człowiekowi prof. Zielińskiemu. Niestety nie mieliśmy szczęścia, bo na nocnym dyżurze (3-4 doba po zabiegu) pojawił się p.Delimat. Bez dokładnej analizy i weryfikacji zlecił podawanie leków w nadmiarze i mało brakowało a mój syn do dziś dnia był by rośliną. Pan Delimat nie zasługuje na miano lekarza.

 • bardzo dobry

  miałem u doktora Delimata dwukrotną operację kręgosłupa. Zawdzięczam Mu to że po dziś dzień chodzę bo groził mi wózek. Z wyrazami szacunku pacjent z Płocka. Bardzo dobry specjalista.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę