W gabinetach na ul. Wajdeloty w Gdańsku, Staniszewskiego i Mireckiego w Gdyni, Braterstwa Narodów w Kwidzynie udzielam prywatnych konsultacji i kwalifikuję do prywatnych zabiegów tzw. małej chirurgii ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta konsultacyjna 100 zł
Zwykła wizyta
Zabiegi ambulatoryjne
Zwykła wizyta
Zabiegi szpitalne wg cennika Clinica Medica

Informacje o lekarzu

O mnie

W gabinetach na ul. Wajdeloty w Gdańsku, Staniszewskiego i Mireckiego w Gdyni, Braterstwa Narodów w Kwidzynie udzielam prywatnych konsultacji i kwalifikuję do prywatnych zabiegów tzw. małej chirurgii i prywatnych zabiegów w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi przeprowadzam w Clinica Medica przy ulicy Mireckiego 11. Każdy zabieg poprzedza konsultacja celem właściwej do niego kwalifikacji.

Rejestracja daty i godziny przyjęcia do gabinetu w Gdańsku w systemie elektronicznym na tej stronie lub w wyjątkowych pilnych przypadkach poprzez numer telefonu komórkowego
Konsultacje w poniedziałki od 19.30
Rejestracja daty i godziny przyjęcia do gabinetu w Kwidzynie w systemie elektronicznym na tej stronie lub poprzez numer telefonu stacjonarnego w wyjątkowych pilnych przypadkach poprzez numer telefonu komórkowego
Konsultacje w środy od 18.00
Rejestracja daty i godziny przyjęcia do obu gabinetów w Gdyni poprzez numer telefonu stacjonarnego
Konsultacje i zabiegi ambulatoryjne we wtorek od 18.30 do ostatniego pacjenta Gabinet Mireckiego
Konsultacje we czwartek od 18.00 do ostatniego pacjenta Gabinet Staniszewskiego
Terminy zabiegów szpitalnych są ustalane indywidualnie z pacjentem

Zwracam się z gorącą prośbą do Szanownych Pacjentów o odwoływanie wizyt w przypadku niemożności przyjścia w wyznaczonym terminie.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Panie doktorze dziekuje ,JEST PAN WIELKI. Wyleczył mnie Pan, dziekuje. Od dwocw lat nie choruje. czasem Pana widze jak Pan przechodzi kolo mojej pracy ,ale nie mam odwagi do Pana podejsc. dziekuje jeszcze raz,za zycie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Krzysztof Szyszko ( 1 lutego 2015)

  To dla mnie największa satysfakcja móc pomóc w potrzebie ciała i ducha Serdecznie pozdrawiam i proszę podejść Cała przyjemność będzie po mojej stronie :)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest Człowiekiem o wielkim sercu!!! pełen empatii, wrażliwości i życzliwości!!! Dziękuję bardzo za troskę!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Krzysztof Szyszko ( 3 grudnia 2014)

  Dziękuję z całego serca i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia

 • bardzo dobry

  Dr Krzysztof Szyszko powinien być przykładem dla wszystkich lekarzy oraz studentów medycyny. Stworzony do tego co robi. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Bez względu na to czy człowiek jest pierwszym pacjentem o godzinie porannej czy setnym o wieczornej. Posiada ogromna wiedzę i bardzo dobrze ją wykorzystuje a jeszcze większe serce.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Krzysztof Szyszko ( 2 grudnia 2014)

  dziękuję z całego serca

 • dobry

  Pan Doktor sympatyczny, miły i dokładny, rzeczowo objasniający sprawy związane ze stanem zdrowia :-)

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, szczery i bardzo życzliwy. Potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, aby wszystko było zrozumiałe. Naprawdę wspaniały człowiek

 • dobry

  Bardzo dobre podejście do pacjenta - cierpliwy i ciepły lekarz, potrafiący wyjaśnić wątpliwości i podopowiedzieć rozwiązanie problemu, nie kryjąc przy tym, że problem jest

 • bardzo dobry

  To była bardzo miła wizyta. Lekarz z przyjemnością pomógł mi z moim problemem. Nie zbagatelizował sprawy lecz uznał, że każda zmiana na skórze jest ważna i wymaga kontroli. Mimo nie najlepszej diagnozy wyszłam z uśmiechem, bo lekarz potrafi uspokoić i dodać otuchy.

 • bardzo dobry

  Dr Szyszko to na prawdę wspaniały człowiek i prawdziwy lekarz z powołania, który bez wątpienia pragnie pomagać ludziom i ma poczucie obowiązku wynikającego z jego pracy zawodowej. Dziękuję Panu za wszelką pomoc, wyjaśnienia, rady i szczerość. Pozdrawiam, Tomasz T.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Krzysztof Szyszko ( 11 sierpnia 2014)

  Dziękuję za tak miłe słowa. Ta i wiele ocen od moich Szanownych Pacjentów pozwalają mi mieć poczucie że to co robię ma głęboki sens.

 • bardzo dobry

  Niezwykly, spokojny, cierpliwy, pelen zaangażowania. Z troska i zrozumieniem przedstawia problem zdrowotny. B pomogl. Dziekuje. Z pełną odpowiedzialnościa - polecam. RyszardSZ

 • bardzo dobry

  No pierwszy raz trafiłam na tak sympatyczną osobę. A jeżdżę po całej Polsce do lekarzy od 10 lat i proszę mi uwierzyć że bywa różnie. A tu pod nosem tak miły, dokładny i profesjonalny Pan Szyszko. Profesjonalizm w 100% i z pewnością jeszcze zawitam :) gorąco polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę