lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg, Flebolog

Umów wizytę 1360 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja z badaniem USG-Doppler 150 zł
EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
Skleroterapia
Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
Cyfrowa fotopletyzmografia
Veinvawe - termokoagulacja naczynek
Miniflebectomia
Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Informacje o lekarzu

O mnie

Szanowni Państwo
Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Certyfikaty

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Oboje z mężem jesteśmy pacjentami Pana Krzysztofa Pomorskiego. Kilka miesięcy temu mąż miał zabieg- usunięcie żylaków laserowo-efekt świetny, natomiast dla mnie zastosował odpowiednią terapię zgodnie ze stopniem zaawansowania choroby i w przystępny sposób wytłumaczył. Wizyty przebiegały bezstresowo i sympatycznie. Serdecznie polecamy.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Konsultacja była fachowa, konkretna i przede wszystkim miła i bezstresowa. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  O Panu dr K. Pomorskim słyszałam wiele dobrego od Jego pacjentki i za jej namową trafiłam na pierwszą wizytę. Absolutnie się nie zawiodłam - rzeczowy, kompetentny, bardzo taktowny i sympatyczny lekarz. Z nadzieją czekam na zabieg. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Wspaniałe podejście do ludzi, a do tego pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Jestem właśnie po zabiegu usunięcia żylaków. Bardzo się bałam przed zabiegiem, że będzie bolało i wogóle, a co się okazało - zero bólu ! Był tylko lekki dyskonfort podczas pidawania znieczulenia. Bardzo dziękuję Panie doktorze za wspaniałą opiekę, fachowe wyjaśnienia i za życzliwość. :))) Małgosia z ul. Złotej

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i fachowy lekarz. Dostałem komplet informacji na temat mojego problemu, a wszystko wytłumaczone w bardzo przejrzysty sposób. Przyjemnie się chodzi do lekarza, po którym widać, że zna się na rzeczy, a cała wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 20 września 2015)

  Również dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Życzę dużo zdrowia - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Co za profesjonalizm, jeszcze jestem w szoku że tacy lekarze są. Konkretny, gotowy na pytania i te ...poczucie humoru- rewelacja!!! Polecam, polecam!!! Jak już będę spełniała warunki do zabiegu na pewno go wykonam. Dziękuję bardzo Panie Krzysztofie za uświadomienie mnie że nie jest tak źle jak myślałam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 20 września 2015)

  Cieszę się, że nie zawiodłem Pani oczekiwań związanych z konsultacją. Dziękuję za cudowną opinię i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. I mam nadzieje,że to nie ostatnia. Nad zabiegiem nadal się waham ale z przyczyn czysto finansowych. Ogólnie bardzo polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 20 września 2015)

  Dziękuję pięknie za zamieszczoną opinię. Zapraszam serdecznie i pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz, wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Polecam...warto poczekać na wizytę!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 20 września 2015)

  Staram się, aby czas oczekiwania na konsultację był jak najkrótszy ale niestety nie zawsze się to udaje. Dziękuję za opinię i za słowa, które upewniają mnie, że merytoryczny poziom naszych spotkań spełnia Państwa oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia - Krzysztof Pomorski.

Najbliższe terminy:

kolejne dni