lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg, Flebolog

72 opinii +dodaj

Umów wizytę 1551 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuj... więcej

Umów wizytę

 • Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów.

  Jaroszyka 3
  10-687 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja z badaniem usg-doppler 150 zł
  Konsultacja z badaniem usg-doppler
  Evlt (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
  Skleroterapia
  Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
  Zwykła wizyta
  Cyfrowa fotopletyzmografia
  Veinvawe - termokoagulacja naczynek
  Miniflebectomia
  Laserowe leczenie grzybicy paznokci

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Szanowni Państwo
Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u dr Pomorskiego i już należę do grona pacjentów, którzy wyrażają te bardzo dobre oceny.. hm.. nie będę oryginalna.. Pan Krzysztof wzbudził moje zaufanie i błyskawicznie podjęłam decyzję, zatem wszystkim poszukującym fachowej porady gorąco polecam poradę dr Pomorskiego. Uprzejmość, doświadczenie i taka oczekiwana przez pacjentów dokładność w opisie problemu, sposobu leczenia i ewentualnych zagrożeń. Dodatkowym, bardzo istotnym plusem jest sposób monitorowania wizyt, rejestracja, słowem czułam się jak ..dopieszczony pacjent. Serdecznie dziękuję i niebawem stawię się na zabieg.

 • bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolna z wizyty, zostałam właściwie obsłużona. Mam pozytywną opinię o ostatniej wizycie. Doktor profesjonalny,życzliwy a co najważniejsze postawił trafną diagnozę. Przeprowadza dogłębny wywiad. Każde zadane przez Doktora pytanie ma konkretny cel

 • bardzo dobry

  Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Każda wizyta była przeprowadzona na wysokim poziomie . Czas spędzony w gabinecie bez stresu i skrępowania. Wszystkie kwestie leczenia,zabiegu wyjaśnił,wytłumaczył. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tego Doktora. Wszystkim gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Podczas rozmowy i badania nie czuje się dystansu jaki wyznaczają niektórzy lekarze.Wystarczył krótki wywiad i badanie ultrasonograficzne i wiem co dalej robić, a wiadomo pacjent uświadomiony to pacjent szczęśliwy. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła wizyta ;PEŁEN Profesjonalizm; konsultacja przeprowadzona bardzo życzliwie -sympatycznie .Dziękuje i Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 13 stycznia 2016)

  Również dziękuję za skorzystanie z mojej praktyki oraz opinię. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Konkretny lekarz, który potrafi wyjaśnić przypadek w przystępny sposób. Wrażenie po wizycie bardzo pozytywne. Pozostaje mi tylko czekać na zabieg. Serdecznie polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 27 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję za piękną opinię. Zapewniam Panią, że dołożę wszelkich starań, aby wyniki leczenia były równie pozytywne. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolona z wizyty.-ogromny profesjonalizm -przemiła atmosfera-Życzę sobie i wszystkim pacjentom aby na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan Krzysztof Pomorski Anna Kardacz

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 13 stycznia 2016)

  Dziękuję, Pani Anno, za przepiękną opinię. Cieszę się, że nie zawiodłem Pani oczekiwań związanych z konsultacją. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Przemiła wizyta, a przede wszystkim profesjonalizm i kompetencja wyczuwalne od pierwszych chwil. Bardzo dziękuję za cierpliwość i poczucie bezpieczeństwa, którymi Pan doktor obdziela pacjenta. Oczekuję ze spokojem na zabieg.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 27 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję za tak znakomitą opinię. Ufam, że dalsze leczenie będzie równie Panią satysfakcjonujące. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Oboje z mężem jesteśmy pacjentami Pana Krzysztofa Pomorskiego. Kilka miesięcy temu mąż miał zabieg- usunięcie żylaków laserowo-efekt świetny, natomiast dla mnie zastosował odpowiednią terapię zgodnie ze stopniem zaawansowania choroby i w przystępny sposób wytłumaczył. Wizyty przebiegały bezstresowo i sympatycznie. Serdecznie polecamy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 13 stycznia 2016)

  Bardzo Państwu dziękuję za piękną opinię. Bardzo mi miło, że jesteście Państwo zadowoleni z przeprowadzonych konsultacji i zabiegów. Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam - Krzysztof Pomorski z Zespołem.