Krzysztof Kucharski, ginekolog Warszawa

Krzysztof Kucharski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

74
 • 18 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie wykonuje podstawowych badań. Przez kilka lat ani razu nie widział potrzeby zrobienia USG narządu rodnego, USG piersi czy podstawowego badania piersi. Wykonywał tylko cytologię. Zmieniał antykoncepcję dopiero wtedy kiedy to pacjentka uznała, że powinno się zmienić. Od czego jest lekarz? Gabinet malutki. Mało intymności. Dr nie zadaje pytań. Podczas wkładania wziernika lubi sobie żartować, ale nie udziela żadnych konkretnych wyjaśnień jeśli pacjentka zadaje pytania. Czara goryczy przelała się gdy odmówił wypisania pilnej recepty tylko dlatego, żeby nabić sobie ilość wizyt na NFZ. Wtedy zmieniłam lekarza na pierwsze co zostało wykonane to usg piersi - okazało się, że bóle lewej piersi nie były moim widzimisię a konsekwencją zmiany w piersi. NIE POLECAM NIKOMU DR KUCHARSKIEGO. Opinia dotyczy Przychodni na Soczi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 września 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Miałam przyjemność bycia na kilku wizytach u tego doktora, gdy mój, w przychodni na Soczi był na urlopie. Pan doktor jest chyba tylko od wypisywania recept, co najlepsze, sama je sobie wypisywałam, jak potrzebowałam, bez badania, on tylko przybijał pieczątkę. Moja dzisiejsza wizyta: *Co się stało?- czekam na poród. *Wszystko w porządku? - chyba tak. * No to do widzenia. -do widzenia... i tak mniej więcej wyglądały moje wizyty u niego. Najbardziej interesowało go skąd pochodzę i gdzie mieszkam. Te tematy zawsze rozwijał, ale nigdy mój stan zdrowia. Nie polecam, jeżeli już to polecam zmianę lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam na 1 wizycie u p. Kucharskiego na ul. Soczi z drobną infekcją - sprawa nagła, wiec chciałam jak najszybciej rozwiązać problem. Wizyta baaaaardzo krótka, zero wywiadu, rozmowy z pacjentem (krótkie pytanie - co się dzieje? po moim komentarzu krótkie zwrot - na fotel.. wypisanie recepty - oczywiście to ja pisałam na recepcie swoje dane), bolesne badanie i leki (jak się okazało dla mnie wręcz toksyczne) po których mój stan znacznie się pogorszył. Po 2 dniach z ogromnym bólem dostałam się do innego lekarza. Leczenie kosztowne i bardzo długie mnie teraz czeka (leki 300 zł i 14 dni kuracji). Nikomu nie polecam, myślę wręcz nad zgłoszeniem sprawy

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja opinia o panu doktorze Kucharskim to superlatywy. Prowadził moją ciążę, gdzie zawsze odpowiadał na pytania. Wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Nie odniosłam wrażenia, że chce się mnie pozbyć z gabinetu (co w opiniach napisały moje przedmówczynie) wręcz przeciwnie. Ja polecam tego lekarza

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  ja uważam że to anioł nie ginekolog zawsze odpowie na pytania jeżeli jest problem to nie bagatelizuje ale jak przychodzą histeryczki i robią z niczego wielkie hallo to najnormalniej w świecie sprowadza je na ziemie to nie jest typ człowieka łołołoj prosze Pani jaka to Pani biedna bo ma Pani niby problem jest problem to działa bez owijania nie ma problemu to nie gada farmazonów tylko nara do domu i taki powinien być lekarz a nie zbędne pierdzenie i nic z tego nie wynika tez kilka razy panikowałam z torbielą ale sprowadził mnie na ziemie ze to nie problem kazał kontrolować i tak właśnie zrobiliśmy wchłoneło sie wszystko i po co bylo zbedne gadanie i stres

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Na kolejnej wizycie byłam u doktora Krzysztofa Kucharskiego (GINEKOLOG 5716938) w przychodni na ul. Soczi 1 w Warszawie w ramach NFZ. Miałam ze sobą między innymi wyniki badań które robiłam prywatnie. Nie polecam nikomu. Nawet a szczególnie w nagłym przypadkach. Nie wykonuje podstawowych badań pomimo próśb - bo nie widzi wskazań albo tego nie praktykuje. Wywiad to raczej seria uszczypliwości i ironii ze strony doktora. Neguje diagnozy postawione przez innych lekarzy bo jak twierdzi ich nie zna, nie interesuje go problem, nie przeprowadza żadnego wywiadu dotyczącego problemu, nie zleca badań - wręcz ich odmawia. Chce jak najszybciej pozbyć się pacjentki z gabinetu. Wizyta przebiega w nerwowej atmosferze. Można byłoby to tolerować gdyby w parze szedł profesjonalizm i zainteresowanie pacjentem - profesjonalizm na zerowy poziomie, wydaje się posiadać znikomą wiedzę medyczną. Po ostatniej wizycie został złożony Wniosek o wszczęcie postępowania wyjaśniającego (zarówno w Przychodni jak i do Rzecznika Praw Pacjenta).Karze samemu wypisywać skierowania i recepty.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  nie polecam. jestem po dzisiejszej wizycie - i Pan doktor jest bardzo mało profesjonalny!!! Polecam, podobnie jak moje poprzedniczki ZMIANĘ LEKARZA!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam doktora Kucharskiego, prowadził dwie moje ciąże, odbierał dwa porody (jedna z ciąż zagrożona), sprawdził się też w innych, naprawdę kryzysowych sytuacjach. Jest zawsze do dyspozycji, odbiera telefony od pacjentek nawet w środku nocy, zawsze gotowy pomóc.

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2014

  Ocena: Dobry

  bardo miły lekarz, cierpliwie mnie wysłuchał i odpowiadał na te same pytania. W kontakcie z pacjentem przyjemny.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jedyny lekarz z którym można porozmawiać jak z człowiekiem, odpowiada na każde pytania. Nie jest naburmuszonym gburem jak się to często zdarza u lekarzy, miły sympatyczny. Wysłucha i doradzi, prowadzi moją pierwszą ciąże i jest bardzo zadowolona. Chodziłam już do różnych lekarzy, Pan Doktor odpowiada mi najbardziej.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online