Krzysztof Grettka, ginekolog Katowice
Ginekolog dr n. med.

Krzysztof Grettka

Poproś o włączenie kalendarza
74

Adresy

 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z zajściem w ciąże. Pan Doktor nigdy niczego nam nie obiecywał, ale zawsze był szczery i wskazywał różne możliwości. Przy pierwszej wizycie powiedział nam, że zrobimy dwie inseminacje (przy naszych wynikach nie było sensu próbować więcej, ja mam niedrożny jeden jajowód, a partner ma mało ruchliwych plemników) a później in vitro. Inseminacje się nie powiodły, natomiast pierwsze in vitro zakończyło się sukcesem :) Teraz jestem w 13 tygodniu ciąży. Nie obyło się bez problemów. Miałam dużego krwiaka i było bardzo duże ryzyko, że ciąża się nie utrzyma. Wtedy pan Doktor nie pocieszał mnie, ale uczciwie mówił, co może się stać, wiedziałam, że możemy stracić dziecko. Jak powiedział, że jest dobrze, to wiedziałam, że naprawdę jest dobrze i już nic nam nie grozi :) Nie mam wrażenia, że klinika idzie na ilość, a nie na jakość. Specjalizują się w in vitro, więc to robią. Jak zgłaszałam się do pana Doktora, to liczyłam się z tym, że w sposób naturalny nie zajdziemy w ciąże, próbowaliśmy dwa lata i nic to nie dało. Jest to lekarz godny zaufania, nam pomógł, zrobił to, czego oczekiwaliśmy. I efekt jest zadowalający :) Serdecznie polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna że dr. się mną zaopiekował, 10 lat walczyłam o dzidziusia kiedyś w innej klinice, a jak zmieniłam klinikę i trafiłam do wspaniałego dr to mam najcudowniejszą córeczkę na świecie .Dziękuję panie dr. że pan jest i innym pomaga.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki doktorowi jestem mamą miesięcznego chłopca. Po pół roku leczenia udała nam się 5 inseminacja. Doktor Grettka może mało mówi, ale jest dobrym specjalistą.

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam dr. Grettkę. Dzięki niemu jestem dziś mamą 3,5-letniej córeczki. Udało się po roku leczenia w klinice. Na każde zadane przez siebie konkretne pytanie dostawałam rzeczową odpowiedź. Może jest mało kontaktowy i niezbyt wylewny, ale wiedzę ma olbrzymią, a to jest chyba najważniejsze.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Grettka to wspaniały specjalista, bardzo konkretny i profesjonalny. Nie jest osobą wylewną ale jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Zaufaliśmy i tylko dzięki niemu mogę w tej chwili cieszyć się patrzą w oczy mojej córeczki. Zwrócenie się do niego z problemem było najlepszą podjętą przez nas decyzją. Zawsze będę wdzięczna za to co dla nas zrobił.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Pod koniec zeszłego tygodnia zjawiłam się u Pana Doktora na pierwszej wizycie - chcieliśmy z mężem poradzić się kogoś nowego, innego niż nasza Pani Doktor w sprawie niepłodności (staramy się 1,5 roku), pan dr spóźnił się pół godziny, za co nie usłyszałam nawet słowa, dwa razy rozmawiał przez telefon, odpisywał na sms-y, mną raczej nie był zainteresowany, a na pytania zamiast odpowiadać - odburkiwał.. ale nie w tym rzecz.. pierwsze, co usłyszałam, to to, że czas naszych starań o potomstwo jest bardzo krótki - tylko czy ja do kliniki niepłodności przychodzę, żeby lekarz mówił do mnie zniechęcająco? pomyślałam, że to jakiś żart, ale cóż.. zrobił badanie ginekologiczne, po czym usg, gdzie powiedział najpierw, że "coś tu jest, jakaś zmiana" wskazując na wnętrze lewego jajnika, po czym stwierdził, że jednak jest w porządku.. przedwczoraj wylądowałam w szpitalu z bólem lewostronnym nie do wytrzymania - przyczyną bólu okazała się torbiel krwotoczna wielkości macicy w lewym jajniku.. szanowny pan doktor mógł temu zapobiec, bo widział, że coś w tym jajniku jest nie tak, ale to zignorował, wolał zapytać mnie czy miałam badanie na chlamydie i za nie słono skasować.. dodam tylko, że lewy jajnik jest u mnie jedynym dobrze pracującym i o mało go nie straciłam.. żałuję, że się do niego wybrałam i na pewno nie zrobię tego ponownie.

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Człowiek bardzo konkretny, przy czym ludzki, dowcipny i ciepły. Człowiek, który sprawił, że szansa zostania rodzicami po 11-tu latach starań stała się po prostu oczywista. Dziś jesteśmy rodzicami niespełna 4-ro tygodniowej, zdrowej, prześlicznej córeczki. Już myślimy o kolejnym potomku. Życzymy wszystkim co najmniej tyle szczęścia, ile doświadczyliśmy i doświadczamy my.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Po tylu latach starań w innej placówce byłam już zdesperowana i zrezygnowana z chęci posiadania potomstwa. W październiku 2011 trafiał do Provity do dr. Grettki i w marcu 2012 jestem w ciąży. Dr. jest wspaniałym specjalistą konkretnym choć mało mównym. Po zadaniu pytania uzyskuje się wyczerpującą odpowiedź i o to tutaj chodzi. Pozostanie w mojej pamięci jako przyjaciel rodziny

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi jestem w piątym miesiącu wspaniale rozwijającej się ciąży. Jednak nie od początku było tak różowo. Najpierw 4 inseminacje, w końcu in vitro - i udało się za pierwszym razem! Potem znowu kłopoty, na badaniu prenatalnym lekarz (nie dr Grettka) stwierdził za dużą przezierność i falę zwrotna na serduszku. Bardzo nas nastraszył, że dziecko jest chore, dużo gadał, za dużo. Na szczęście zaraz po tym badaniu miałam wizytę u dr Grettki. Doktor przejął się tym i zaraz wszystko dokładnie pomierzył i stwierdził, że według niego jest wszystko w porządku i żeby niczym się nie martwić, że wszystko będzie dobrze. Zaproponował amniopunkcję dla 100% pewności i zgodziliśmy się. Wynik jest prawidłowy. Zdrowy synuś. Doktor Grettka jest dla mnie najlepszym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Nigdy nie owijał w bawełnę, zawsze wszystko wytłumaczył i pocieszał. Wierzę tylko jemu bo jest doskonałym fachowcem i wspaniałym człowiekiem. Co z tego, że mało mówi, jak niektórym się nie podoba - chyba lepiej skupić się na problemie niż gadać bez sensu. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana doktora. Jeżeli Pan to czyta Panie doktorze to pozdrawiam Pana i z całego serca dziękuję. Marta W.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2012

  Ocena: Neutralny

  Dr Grettka wydaje sie byc bardzo dobrym lekarzem ale niestety klinika provita idzie na ilosc a nie na jakosc. kompletny brak czasu dla pacjentow. oczekiwania na wizyte pomimo umowionego terminu godzinne. dzial embrilogii gubi sie w informacjach, lekarze w celu obslugi kazdego pracuja od 8 rano czasem do 23 co ma wplyw na jakosc obslugi. czesto transfer robi inny lekarz ktory akurat ma dyzur. z uwagi na ilosc ludzi spada jakosc obslugi i skutecznosc, nikogo sie nie interesuje powod nieplodnosci ( nie ma czasu zbedne rozwazania jak za drzwiami czeka kolejnych 10 par w kolejce ) tylko tasmowo kazdy otrzymuje stymulacje i invitro... to nie wina Dr Grettki ale takie sa fakty... u mnie po 2 IMSI efektow niestety brak... pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online