dr n. med.

Krystyna Brązert

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Najlepsza Pani doktor na Świecie !!!! Zawsze można na nią liczyć i zawsze wyleczy profesjonalnie moje dzieci . Polecam wszystkim rodzicom !!!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam na taka lekarke... Kompetentna, miła, świetne podejście do dzieci, mam do niej pełne zaufanie! Polecam wszystkim!!!!

 • neutralny

  Specyficzna Pani doktor:) Może wyglądem i zachowaniem nie przypomina typowego pediatry, do tego potrafi być strasznie niepunktualna ... czasami można odnieśc wrażenie, że \"nie jest do rany przyłóż\" dla rodziców ... ALE i to najwazniejsze naprawdę zna się na dzieciach i ich problemach i to dla nich jest lekarstwem:) Pomogła mi wielokrotnie przy dwójce dzieci - i czasami zdawałoby się w niekonwencjonalny sposób :) Rady, których udzieliła np. przy karmieniu niemowlaka były proste, skuteczne i w tym cudowne. Świetnie wykonuje popularne usg. bioderek. Polecam - tylko radzę przyjść godzinę po umówionej porze :)

 • bardzo dobry

  Jest konkretnym, wnikliwym lekarzem, zawsze bada dziecko sama z siebie, ocenia rozwój, ogląda stan skóry, odruchy, wszystko co się da, waży - to standard przy każdej wizycie, ma USG w gabinecie. Stawia trafne diagnozy i nie lekceważy tego, co mówią rodzice. Uważnie słucha, dopytuje, nie zbywa. Jako jedyny lekarz wykryła u synka alergię i naprawdę nam pomogła. Minusem jest wysoka cena za wizytę, chodzimy z synkiem tylko w razie poważniejszych problemów, no i wolałabym, żeby można było do niej dzwonić w razie drobniejszych pytań, bo czasem są wątpliwości jak postąpić, a ona sama nie mówiła nic o możliwości kontaktu. U większości pediatrów prywatnie to standard, a u niej zawsze czuję się niepewnie, czy mogę zadzwonić. Ale to kwestie organizacyjne, jako pediatrę uważam ją za b. dobrego lekarza.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Katarzyna Ewa Wróblewska-Seniuk - pediatra, Małgorzata Rowicka - Pietrzak - pediatra, Jolanta Helena Prahl - pediatra, Ewa Drews - pediatra, Arleta Kowala-Piaskowska - pediatra, Przemysław Płatkiewicz - pediatra, Mariola Schwartz - pediatra, Stefania Suchocka-Łuczak - pediatra, Maria Danuta Mika-Bortkiewicz - pediatra, Tomasz Wiktor Sioda - pediatra, Mariusz Szczepanik - pediatra, Zofia Siwińska-Mrozek - pediatra, Halina Danuta Zabiełło-Śmigaj - pediatra, Magdalena Banaszewska - pediatra, Ewa Kowalska-Schütz - pediatra, Monika Anna Borkowska-Kłos - pediatra, Mirosława Skrycka - pediatra, Elżbieta Ewa Krzysztofik - pediatra, Agnieszka Dzianach - pediatra, Anna Małgorzata Kaszkowiak - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online