Kosma Kozłowski, chirurg Szczecin
Chirurg dr n. med.

Kosma Kozłowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 30 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Piszę w imieniu mojej mamy starszej pani , która przez rok jeżdziła do specjalistów szukając pomocy.Po dwóch pobytach w szpitalu wylądowałyśmy u dr. Kozłowskiego i cóż po szybkiej diagnozie od razu zdecydowałyśmy sie na zabieg najnowszymi metodami , do których NFZ pewnie będzie dorastał przez wiele lat.Okazało sie, że można uratować nogę dla której nikt nie dawał szansy- pewnie, że bałyśmy się, bolało i kosztowało. Minął rok, noga wyleczona jezdzimy do kontroli i polecam doktora wszystkim i bardzo dziekuję w imieniu mamy i moim. Świnoujszczanki.

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta u Dr. Kozlowskiego to przyjemnosc. To jest to czego sie powinno wymagac od innych lekarzy. Dr. zrobil USG, wszystko wyjasnil. Nie bylo pytania bez odpowiedzi. Moj problem to zylaki konczyn dolnych. Niestety bez operacji sie nie obejdzie. Zabieg bedzie wykonany laserowo, po ktorym podobno nie wystepuje bol i mozna od razu normalnie funkcjonowac. Zobaczymy jak to bedzie po zabiegu. Tego lekarza jak narazie w 100% polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i serdeczny człowiek. Oby więcej takich lekarzy z powołania w naszej służbie zdrowia

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Miałam zabieg na jedną nogę.Jestem bardzo zadowolona.Opieka super!!!!W najbliższym czasie wybieram się na zabieg drugiej nogi.Polecam Pana doktora Kozłowskiego !!!!!!!!!Dziękuję całemu personelowi SONOMED za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam Jadwiga.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka lat temu miałem zabieg usunięcia żylaków u dr.Kozłowskiego. Bardzo dobry chirurg naczyniowy!!! super człowiek !!! Profesjonalna i bardzo miła opieka w klinice SONOMED. Panie Doktorze dziękuję za profesjonalizm i niesamowitą dbałość o (zawód ,etykę) powołanie lekarza a wręcz SZTUKĘ. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Super fachowiec, operował mojego ojca, któremu uratował życie! Jestem mu za to bardzo wdzięczny!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Kozłowski jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Miałam zabiegi chirurgiczne przeprowadzone na na obu nogach i jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ,że już nie cierpię bólu żylaków ,które dokuczały mi przez całe dotychczasowe życie.

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam zabieg u dr.Kozłowskiego. Jest najlepszym chirurgiem naczyniowym!!! Wspaniały człowiek!!! Opieka w Klinice SONOMED również wspaniała. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online