dr n. med.

Kosma Kozłowski

Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Piszę w imieniu mojej mamy starszej pani , która przez rok jeżdziła do specjalistów szukając pomocy.Po dwóch pobytach w szpitalu wylądowałyśmy u dr. Kozłowskiego i cóż po szybkiej diagnozie od razu zdecydowałyśmy sie na zabieg najnowszymi metodami , do których NFZ pewnie będzie dorastał przez wiele lat.Okazało sie, że można uratować nogę dla której nikt nie dawał szansy- pewnie, że bałyśmy się, bolało i kosztowało. Minął rok, noga wyleczona jezdzimy do kontroli i polecam doktora wszystkim i bardzo dziekuję w imieniu mamy i moim. Świnoujszczanki.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Dr. Kozlowskiego to przyjemnosc. To jest to czego sie powinno wymagac od innych lekarzy. Dr. zrobil USG, wszystko wyjasnil. Nie bylo pytania bez odpowiedzi. Moj problem to zylaki konczyn dolnych. Niestety bez operacji sie nie obejdzie. Zabieg bedzie wykonany laserowo, po ktorym podobno nie wystepuje bol i mozna od razu normalnie funkcjonowac. Zobaczymy jak to bedzie po zabiegu. Tego lekarza jak narazie w 100% polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i serdeczny człowiek. Oby więcej takich lekarzy z powołania w naszej służbie zdrowia

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Miałam zabieg na jedną nogę.Jestem bardzo zadowolona.Opieka super!!!!W najbliższym czasie wybieram się na zabieg drugiej nogi.Polecam Pana doktora Kozłowskiego !!!!!!!!!Dziękuję całemu personelowi SONOMED za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam Jadwiga.

 • bardzo dobry

  Kilka lat temu miałem zabieg usunięcia żylaków u dr.Kozłowskiego. Bardzo dobry chirurg naczyniowy!!! super człowiek !!! Profesjonalna i bardzo miła opieka w klinice SONOMED. Panie Doktorze dziękuję za profesjonalizm i niesamowitą dbałość o (zawód ,etykę) powołanie lekarza a wręcz SZTUKĘ. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Super fachowiec, operował mojego ojca, któremu uratował życie! Jestem mu za to bardzo wdzięczny!!!!!!

 • bardzo dobry

  Pan dr Kozłowski jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Miałam zabiegi chirurgiczne przeprowadzone na na obu nogach i jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ,że już nie cierpię bólu żylaków ,które dokuczały mi przez całe dotychczasowe życie.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się

 • bardzo dobry

  Miałam zabieg u dr.Kozłowskiego. Jest najlepszym chirurgiem naczyniowym!!! Wspaniały człowiek!!! Opieka w Klinice SONOMED również wspaniała. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krzysztof Gutowski - chirurg, Marcin Wiśniowski - chirurg, Maciej Miernik - chirurg, Karol Tejchman - chirurg, Jerzy Szczepan Zgrych - chirurg, Hanna Chojnacka - chirurg, Mariusz Antoszewski - chirurg, Bogdan Juliusz Kowalik - chirurg, Krzysztof Garda - chirurg, Juliusz Wyrwas - chirurg, Aleksander Władysław Łącki - chirurg, Stanisław Kowalik - chirurg, Jerzy Wiśnik - chirurg, Piotr Gazda - chirurg, Grzegorz Wojciechowski - chirurg, Piotr Henryk Puchalski - chirurg, Anna Pacewicz - chirurg, Andrzej Sikorski - chirurg, Dariusz Manowiec - chirurg, Krzysztof Szczepan Michalczyk - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Andrzej Dmytrzak

chirurg plastyczny,  chirurg

Umów się