dr n. med.

Konrad Słynarski

Ortopeda

Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. Od wielu lat prowadzę aktywną m... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Jestem współzałożycielem i wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.
Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod. Co roku udzielam kilkudziesięciu wykładów na międzynarodowych i polskich konferencjach lub szkoleniach.
W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam każdemu Dr. Słynarskiego, komunikatywny , rzeczowy, cierpliwy odpowiadający na każde pytanie.Pół roku temu operował mi ścięgno achillesa , obecnie funkcjonuję jak nowo narodzony. Zaufałem mu i dlatego niczego się nie obawiałem. Współpraca z Dr. Słynarskim to był bardzo dobry krok z mojej strony bo doktor przywrócił mi zdrowie.

 • bardzo dobry

  Zawsze na wizycie w gabinecie u Pana Doktora panuje bardzo sympatyczna obsługa. Dokładnie i kompleksowo lekarz wytłumaczył mi mój problem.Pan Doktor również zaszczepił we mnie nadzieję że wszystko będzie dobrze. Polecam gorąco Pana Doktora każdemu znajomemu.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i rzeczowy Lekarz. Wie o co chodzi w kościach, poza tym przesympatyczny. Polecam każdemu, kto ma problemy ze stawami :) !

 • bardzo dobry

  Wizyta nie była pierwsza. Pan doktor jak zawsze skoncentrowany na pacjencie, cierpliwie słucha, tłumaczy. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt. Mam zawsze sporo pytań. Doktor stara się na wszystkie rzeczowo odpowiedzieć. Problem rozwiązać. I tym razem zaproponował drobny zabieg następnego dnia wiedząc, że za kilka dni wyjeżdżam. Polecam.

 • bardzo dobry

  Konkretny , kompetentny, kontaktowy-3xK- czy jeszcze coś trzeba? I tego właśnie oczekuję od lekarza.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Słynarski uratował moją stopę ! To najlepszy Ortopeda. Dokładnie zdiagnozował moją złamaną kość śródstopia ze znacznym przesunięciem podważając tym samym opinię innych lekarzy, którzy zakuli mnie w gips i zostawili na pastwę krzywego zrostu kości i ból stopy do końca życia. Gdyby nie Pan Doktor dzisiaj pewnie bym kulała... A śmigam!

 • bardzo dobry

  Konsultacja u dra KS merytoryczna przy tym bardzo przyjemna. Więcej niczego już nie potrzeba. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! Wizyta bardzo rzeczowa, konkretna. Pan Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu, odpowiada na każde pytania. Przemiła obsługa i opieka Pani Asystentki

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia.Jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

 • bardzo dobry

  Polecam Dr Słynarskiego. Rzeczowy i konkretny, jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni