dr n. med.

Konrad Słynarski

Ortopeda

Umów wizytę 95 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia 8 000 zł
Rekonstrukcja chrząstki 8 000 - 14 000 zł
Płytkopochodne czynniki wzrostu. 750 - 2 000 zł
Terapia Orthokine 5 000 zł
Przeszczep chondrocytów (metoda jednoetapowa) 40 000 zł
Zwykła wizyta
Przeszczep
Badania lekarskie sportowców
Leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych kolan
Rekonstrukcja łąkotki 8 000 - 12 000 zł
Rekonstrukcja więzadła 12 000 - 17 000 zł
Osteotomia 17 000 - 22 000 zł
Endoproteza stawu 30 000 zł
Kwas hialuronowy 700 zł
Lipogems 7 000 zł
KineSpring
Rehabilitacja
Rewizyjne rekon. stawu kolanowego,więzadeł, łąkotek, chrząstki
Wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod.

W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam każdemu Dr. Słynarskiego, komunikatywny , rzeczowy, cierpliwy odpowiadający na każde pytanie.Pół roku temu operował mi ścięgno achillesa , obecnie funkcjonuję jak nowo narodzony. Zaufałem mu i dlatego niczego się nie obawiałem. Współpraca z Dr. Słynarskim to był bardzo dobry krok z mojej strony bo doktor przywrócił mi zdrowie.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! Wizyta bardzo rzeczowa, konkretna. Pan Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu, odpowiada na każde pytania. Przemiła obsługa i opieka Pani Asystentki

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia.Jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

 • bardzo dobry

  Polecam Dr Słynarskiego. Rzeczowy i konkretny, jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

 • słaby

  Nie bylam zadowolona z wizyty,nie uzyskalam zadnej odpowiedzi.Moze na kolanach pan doktor sie zna,ale ja przyszlam z innym problemem i niestety wyszlam z niczym.Malo tego uwazam,ze wizyta jest bardzo droga w porownaniu do innych lekarzy w Warszawie.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegla wzorcowo.Uzyskalem odpowiedzi na wszystkie pytania.Poswiecono mi wystarczajaco duzo czasu.Jezeli efekty operacji beda takie o jakich byla mowa w naszej rozmowie bedzie dobrze.

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Polsce.Polecam iniekcje w staw kolanowy metodą LIPOGEMS. REWELACJA pod kazdym względem.Dla mnie jest to lekarz bardzo rzeczowy i zna się na swoim fachu.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia. Celem sprawnego umówienia wizyty i jej realizacji należy kontaktować się z asystentką Pana Doktora, a nie główną recepcją.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, kompetentny,bardzo dokładnie wyjaśnia schorzenie pacjenta. Jestem po przeszczepie komórek macierzystych u Pana Doktora, zabieg został idealnie dobrany do mojego schorzenia i poprawił bardzo mój komfort chodzenia. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi i przemiłej Pani Małgosi i personelowi szpitala Lekmed.

 • bardzo słaby

  Duże rozczarowanie...brak rzetelnego zainteresowania schorzeniem lub niemożność postawienia diagnozy. Propozycja drogiego zastrzyku i to wszystko. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę