dr n. med.

Konrad Słynarski

Ortopeda

Umów wizytę 52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia 8 000 - 15 000 zł
Rekonstrukcja chrząstki 8 000 - 15 000 zł
Artroskopia stawu biodrowego 15 000 - 20 000 zł
Płytkopochodne czynniki wzrostu. 750 - 2 500 zł
Terapia Orthokine 5 000 zł
Przeszczep chondrocytów (metoda jednoetapowa) 45 000 zł
Artroskopia stawu skokowego 10 000 - 15 000 zł
Zwykła wizyta
Rehabilitacja
Rewizyjne rekon. stawu kolanowego,więzadeł, łąkotek, chrząstki
Wizyta
Rekonstrukcja łąkotki 8 000 - 15 000 zł
Rekonstrukcja więzadła 12 000 - 17 000 zł
Osteotomia 17 000 - 25 000 zł
Endoproteza stawu 33 000 zł
Artroskopia stawu ramiennego 15 000 - 20 000 zł
Kwas hialuronowy 700 zł
Lipogems 8 000 zł
KineSpring 30 000 zł
Przeszczep
Badania lekarskie sportowców
Leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych kolan
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Jestem współzałożycielem i wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.
Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod. Co roku udzielam kilkudziesięciu wykładów na międzynarodowych i polskich konferencjach lub szkoleniach.
W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam każdemu Dr. Słynarskiego, komunikatywny , rzeczowy, cierpliwy odpowiadający na każde pytanie.Pół roku temu operował mi ścięgno achillesa , obecnie funkcjonuję jak nowo narodzony. Zaufałem mu i dlatego niczego się nie obawiałem. Współpraca z Dr. Słynarskim to był bardzo dobry krok z mojej strony bo doktor przywrócił mi zdrowie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Słynarski uratował moją stopę ! To najlepszy Ortopeda. Dokładnie zdiagnozował moją złamaną kość śródstopia ze znacznym przesunięciem podważając tym samym opinię innych lekarzy, którzy zakuli mnie w gips i zostawili na pastwę krzywego zrostu kości i ból stopy do końca życia. Gdyby nie Pan Doktor dzisiaj pewnie bym kulała... A śmigam!

 • bardzo dobry

  Konsultacja u dra KS merytoryczna przy tym bardzo przyjemna. Więcej niczego już nie potrzeba. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! Wizyta bardzo rzeczowa, konkretna. Pan Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu, odpowiada na każde pytania. Przemiła obsługa i opieka Pani Asystentki

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia.Jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

 • bardzo dobry

  Polecam Dr Słynarskiego. Rzeczowy i konkretny, jasno odpowiada na zadane pytania; mam nadzieję, że trafna diagnoza :)

 • słaby

  Nie bylam zadowolona z wizyty,nie uzyskalam zadnej odpowiedzi.Moze na kolanach pan doktor sie zna,ale ja przyszlam z innym problemem i niestety wyszlam z niczym.Malo tego uwazam,ze wizyta jest bardzo droga w porownaniu do innych lekarzy w Warszawie.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegla wzorcowo.Uzyskalem odpowiedzi na wszystkie pytania.Poswiecono mi wystarczajaco duzo czasu.Jezeli efekty operacji beda takie o jakich byla mowa w naszej rozmowie bedzie dobrze.

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Polsce.Polecam iniekcje w staw kolanowy metodą LIPOGEMS. REWELACJA pod kazdym względem.Dla mnie jest to lekarz bardzo rzeczowy i zna się na swoim fachu.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia. Celem sprawnego umówienia wizyty i jej realizacji należy kontaktować się z asystentką Pana Doktora, a nie główną recepcją.

Najbliższe terminy:

kolejne dni