dr n. med.

Konrad Słynarski

Ortopeda

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia 8 000 zł
Rekonstrukcja chrząstki 8 000 - 14 000 zł
Płytkopochodne czynniki wzrostu. 750 - 2 000 zł
Terapia Orthokine 5 000 zł
Przeszczep chondrocytów (metoda jednoetapowa) 40 000 zł
Zwykła wizyta
Przeszczep
Badania lekarskie sportowców
Leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych kolan
Rekonstrukcja łąkotki 8 000 - 12 000 zł
Rekonstrukcja więzadła 12 000 - 17 000 zł
Osteotomia 17 000 - 22 000 zł
Endoproteza stawu 30 000 zł
Kwas hialuronowy 700 zł
Lipogems 7 000 zł
KineSpring
Rehabilitacja
Rewizyjne rekon. stawu kolanowego,więzadeł, łąkotek, chrząstki
Wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod.

W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam każdemu Dr. Słynarskiego, komunikatywny , rzeczowy, cierpliwy odpowiadający na każde pytanie.Pół roku temu operował mi ścięgno achillesa , obecnie funkcjonuję jak nowo narodzony. Zaufałem mu i dlatego niczego się nie obawiałem. Współpraca z Dr. Słynarskim to był bardzo dobry krok z mojej strony bo doktor przywrócił mi zdrowie.

 • słaby

  Nie bylam zadowolona z wizyty,nie uzyskalam zadnej odpowiedzi.Moze na kolanach pan doktor sie zna,ale ja przyszlam z innym problemem i niestety wyszlam z niczym.Malo tego uwazam,ze wizyta jest bardzo droga w porownaniu do innych lekarzy w Warszawie.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegla wzorcowo.Uzyskalem odpowiedzi na wszystkie pytania.Poswiecono mi wystarczajaco duzo czasu.Jezeli efekty operacji beda takie o jakich byla mowa w naszej rozmowie bedzie dobrze.

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Polsce.Polecam iniekcje w staw kolanowy metodą LIPOGEMS. REWELACJA pod kazdym względem.Dla mnie jest to lekarz bardzo rzeczowy i zna się na swoim fachu.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta. Lekarz godny polecenia. Celem sprawnego umówienia wizyty i jej realizacji należy kontaktować się z asystentką Pana Doktora, a nie główną recepcją.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, kompetentny,bardzo dokładnie wyjaśnia schorzenie pacjenta. Jestem po przeszczepie komórek macierzystych u Pana Doktora, zabieg został idealnie dobrany do mojego schorzenia i poprawił bardzo mój komfort chodzenia. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi i przemiłej Pani Małgosi i personelowi szpitala Lekmed.

 • bardzo słaby

  Duże rozczarowanie...brak rzetelnego zainteresowania schorzeniem lub niemożność postawienia diagnozy. Propozycja drogiego zastrzyku i to wszystko. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

 • bardzo dobry

  konkretny,znający się na swojej profesji,wspaniały kontakt z pacjentem,bez zastanawiania bardzo polecam dr. Konrada Słynarskiego oraz cały jego zespół

 • bardzo dobry

  Jestem obecnie pół roku po dwóch operacjach u Dr Słynarskiego. 6 lat miałem problemy z kolanem i teraz po raz pierwszy od 6 lat czuję, że wszystko wraca powoli do normy. Pan Konrad nie jest cudotwórcą, 80% zależy od pacjenta zaparcia i determinacji w dążeniu do zdrowia. Jednak Dr Słynarski zapewni bardzo solidne fundamenty w powrocie do zdrowia. Po poprzednich operacjach u innych lekarzy wielokrotnie miałem pozostawiony bałagan w kolanie który kolidował z moim powrotem do zdrowia. Po operacjach u Pana Konrada jedyne co pozostało to moja ciężka praca podczas rehabilitacji. Jako człowiek, Dr Słynarski jest rzetelny, nie owija w bawełnę, potrafi słuchać oraz wzbudza swoim zachowaniem jak i wyglądem zaufanie. Witanie pacjenta na stojąco w drzwiach z uśmiechem na twarzy pokazuje jego szacunek do pacjenta. Muzyka klasyczna puszczana podczas zabiegu działa relaksująco na pacjenta w tym stresującym momencie. Kończąc, nie tylko Dr Słynarski reprezentuje sobą zachodnie standardy ale ludzie którymi się otacza są również profesjonalistami. Szczerze polecam, ortopeda na lata.

 • bardzo słaby

  Zupełnie nie rozumiem zachwytów dla dr. Słynarskiego. Jestem właśnie po wizycie i szczerze powiem że 250 zł za wizytę podczas której pana dr stać jedynie na przypisanie tramalu i maści venoruton to kpina! Trafiłam z bolacym, spuchnietym kolanem, na oko widać ze jest ostry stan zapalny jednak p. Dr. tego nie widział. Zaproponował natomiast zastrzyk za bagatela 800 złotych. Wizyta nie warta grosza a uprzejmość pana dr to nie to na co liczy pacjent który wije się z bólu. Na szczęście trafiłam do kompetentnego ortopedy który od razu stwierdził ostry stan zapalny zaaplikował zastrzyk w kolano za 50 zł i stan kolano powoli wraca do zdrowia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę