Ortopeda dr n. med.

Konrad Słynarski

29

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
  Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
  Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod.

  W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 30 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem obecnie pół roku po dwóch operacjach u Dr Słynarskiego. 6 lat miałem problemy z kolanem i teraz po raz pierwszy od 6 lat czuję, że wszystko wraca powoli do normy. Pan Konrad nie jest cudotwórcą, 80% zależy od pacjenta zaparcia i determinacji w dążeniu do zdrowia. Jednak Dr Słynarski zapewni bardzo solidne fundamenty w powrocie do zdrowia. Po poprzednich operacjach u innych lekarzy wielokrotnie miałem pozostawiony bałagan w kolanie który kolidował z moim powrotem do zdrowia. Po operacjach u Pana Konrada jedyne co pozostało to moja ciężka praca podczas rehabilitacji. Jako człowiek, Dr Słynarski jest rzetelny, nie owija w bawełnę, potrafi słuchać oraz wzbudza swoim zachowaniem jak i wyglądem zaufanie. Witanie pacjenta na stojąco w drzwiach z uśmiechem na twarzy pokazuje jego szacunek do pacjenta. Muzyka klasyczna puszczana podczas zabiegu działa relaksująco na pacjenta w tym stresującym momencie. Kończąc, nie tylko Dr Słynarski reprezentuje sobą zachodnie standardy ale ludzie którymi się otacza są również profesjonalistami. Szczerze polecam, ortopeda na lata.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Zupełnie nie rozumiem zachwytów dla dr. Słynarskiego. Jestem właśnie po wizycie i szczerze powiem że 250 zł za wizytę podczas której pana dr stać jedynie na przypisanie tramalu i maści venoruton to kpina! Trafiłam z bolacym, spuchnietym kolanem, na oko widać ze jest ostry stan zapalny jednak p. Dr. tego nie widział. Zaproponował natomiast zastrzyk za bagatela 800 złotych. Wizyta nie warta grosza a uprzejmość pana dr to nie to na co liczy pacjent który wije się z bólu. Na szczęście trafiłam do kompetentnego ortopedy który od razu stwierdził ostry stan zapalny zaaplikował zastrzyk w kolano za 50 zł i stan kolano powoli wraca do zdrowia.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalna obsługa pacjenta i szybka pomoc. Lekarz skierował mnie na rezonans i polecił miejsce w, który miałem badanie praktycznie natychmiast. Niektórzy czekają nawet kilka tygodni na takie badanie. Wizyta w piątek, a rezonans już w poniedziałek.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To była pierwsza wizyta u Dr. Słynarskiego i nie zawiodłam się. Miałam problem z kolanem- oczywiscie pomógł mi. Pan Dr. kulturalny, rzeczowy i spokojny, byłam pod wrażeniem profesjonalizmu. Polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz- kompetentny, miły i rzeczowy. 4 m-ce temu zrekonstruował w moim kolanie więzadła krzyżowe i zszył łąkotkę. Kolano goi się dobrze. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam-rzeczowy i bardzo życzliwy lekarz. Zaproponował innowacyjne techniki leczenia, o których nie wspomniał żaden z wcześniejszych specjalistów z którymi się konsultowałam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Znam Dr Słynarskiego od kilku lat jako świetnego fachowca- poskładał w całość dwóch moich kolegów...teraz przychodzi kolej na mnie. Wizyta jak zawsze pełna profesjonalizmu, dokładnego opisu co się dzieje, łącznie z odpowiedzią na wszystkie moje, nawet najmniej przemyślane pytania. Polecam zdecydowanie!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To była 1-sza wizyta..Dr.Słynarski bardzo sympatyczny, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania ,jestem umówiona na zbieg operacyjny.

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam serdecznie Lekarz Konrad Słynarski jest to wybitny specjalista ,człowiek bardzo cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej oraz bardzo dobrym podejściem do człowieka którego coś boli ..Polecam każdemu bardzo szczerze w razie problemow ortopedycznych tego lekarza oraz cały zespół lekmed przy ulicy Kartezjusza oraz Świetlików .W problemach chirurgicznych również polecam otacza sie wybitnie wyspecjalizowaną kadra oraz wspaniałymi rehabilitantami .Wiele można pisać o lekarzach i ich podejściu do bólu oraz niemocy poruszania sie tutaj Drodzy Państwo w lekmed naprawdę macie komfort fizyczny i psychiczny oraz pewność ze diagnoza postawiona przez dr Konrada Słynarskiego będzie dobra a leczenie efektowne .Najważniejsze co rzadko sie zdarza nawet w prywatnych szpitalach macie potem super kontakt z lekarzem i cała kadra odpowiadają na wszystkie pytania ,oraz zawsze maja czas dla pacjenta w trakcie leczenia jak również po operacji .Rehabilitanci są wspaniali wszyscy bez wyjątku do każdego podchodzą indywidualnie rozumieją ból i wiele cierpień starają sie tak aby szybko wrócić do zdrowia są w stałym kontakcie z lekarzem co jest super ważne i pomocne .Doktor Słynarski jest po prostu człowiekiem rozumiejącym drugiego człowieka .Polecam bardzo jeżeli macie jakiś problem abyście kontaktowali sie z szpitalem lub lekarzem na pewno znajdziecie pomoc na która liczycie .Sama jestem po operacji stawu kolanowego złe wcześniejsze diagnozy innych lekarzy spowodowały iz nie chodziłam 5 miesięcy.Teraz po operacji u lekarza Słynarskiego który przy pierwszej wizycie postawił właściwa diagnozę chodzie bez ortezy nawet po schodach szkoda ze tak późno trafiłam na tego lekarza i jego zespół medyczny dlatego Wam gorąco polecam .Przy operacji anestezjolog rozmawia śmieje sie pielęgniarka trzyma za rękę jak ktoś sie boi naprawdę super atmosfera i muzyka piękna relaksująca po prostu świetnie. Myślę ze warto w czasie bólu i kryzysu otaczać sie miłymi osobami Dziękuję całemu zespołowi lekmed oraz Doktorowi za wszystko Z Poważaniem mec Elżbieta Geasińska Jeleń

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo kompetentny,poswiecił mi dużo czasu omawiając różne aspekty pomocy w chorobie.Lekarz godny polecenia.K.Budziszewska

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?