Kemona Zdzisław, lekarz rodzinny Świdnica
Lekarz rodzinny dr n. med.

Kemona Zdzisław

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

22

Adresy

 • pediatryczny gabinet lekarski.

  Świdnica, Lelewela 4 5

  (74) 85 ... (zobacz więcej)

 • 4 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  nie ma co tu dużo pisać .Lekarz z prawdziwego zdarzenia ....CUDOTWÓRCA dzieki temu Panu wiemy na co było chore nasze dziecko .inni lekarze nie mają tego co ma Pan Kemona. gorąco polecam ...Marek m

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Odkąd poszłam z córką do dr Kemony po raz pierwszy odtąd nie chodzę do innego lekarza, córka niczego się nie boi, sama ściąga koszulkę, otwiera buzi, żadnych łez, zahamowań, nic z tych rzeczy, co było u każdego innego pediatry (również prywatnych). doktor nie jest z tych co to od razu pakują antybiotyki albo sterydy, jest uprzejmy, wyrozumiały, to prawdziwy lekarz z powołania. POLECAM!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Kemona to naprawdę wspaniały lekarz. Byłam u niego kilka razy z dzieckiem i dwukrotnie uratował nas przed szpitalem. Spotkałam się z nim również w szpitalu na oddziale dziecięcym, gdzie wylądowałam z dzieckiem z bardzo silnym odczynem naczyniowo- ruchowym. Pomimo iż nie byliśmy u Pana doktora dwa lata, to pamiętał moje dziecko i bardzo fachowo się nim zajął. Jestem wdzięczna losowi, że udało mi się go spotkać na mojej drodze. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, nawet przez telefon udzieli porady. Jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie i który nigdy mnie nie zawiódł. Dziękuje Panie Doktorze za wszystko.

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2012

  Ocena: dobry

  Dobry lekarz, ma świetną pamięć do pacjentów i ich dolegliwości. Trafnie rozpoznaje choroby jednak zbyt często daje antybiotyki. Duży plus za dostępność. Kiedy tylko zadzwonię to uzyskam poradę i nie ma problemu z dostaniem się na wizytę nawet w święta.

  zgłoś nadużycie
 • 18 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy pediatra jakiego znam! Po kilkumiesięcznych tułaczkach po lekarzach,z naszym ciągle chorym dzieckiem, po licznych badaniach ,pobycie w klinice, dotarliśmy do doktora Kemony, który wyleczył mojego synka z wiecznego zapalenia oskrzeli . Do tego czasu moje dziecko wzięło mnóstwo antybiotyków, a odkąd leczymy się u doktora - zapomnieliśmy niemalże o ich istnieniu :) Jest bardzo dobrym pediatrą. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ ,PANIE DOKTORZE!

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2010

  Ocena: neutralny

  UKUTECZNY TO FAKT ALE LECZY TYLKO ZA POMOCĄ ANTYBIOTYKÓW NAWET ZWYKŁY KATAR WIĘC LEPIEJ POSZUKAĆ INNEGO LEKARZA

  zgłoś nadużycie
 • 14 września 2010

  Ocena: słaby

  Nie mam pojęcia czy lekarz kompetentny czy też nie, ale wiem, że zdrowie dziecka nie jest dla niego priorytetem. Kiedy późnym wieczorem trafiłam do szpitala z niespełna miesięczną córeczką z powodu zachłyśnięcia odmówił mojemu dziecku konsultacji po prostu nie chciało mu się zejść do nas na izbę przyjęć, stwierdził, że skoro nic się nie dzieje to możemy czekać. Lekarz z neonatologi zszedł do nas po ok. 20 min ponieważ musiał być obecny przy cesarskim cięciu. Żenada

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  DOKTOR KEMONA JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM NA ŚWIECIE!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam :-) Dokładny, dużo pyta, wyjaśnia i dlatego jeździmy do niego 50km ( w jedną stronę). Po urodzeniu naszej córeczki 5 miesięcy tułalismy sie po lekarzach i szpitalach. Koleżanka, która też jeździła ze swoim bobasem, poleciła mi doktora...i jestem jej wdzięczna!!! Skierował nas do szpitala, 3 dni, zrobione były wszystkie badania i wiedzieliśmy co się dzieje. Od tamtego czasu minęło 4 lata i jeździmy do doktora jak córcia zachoruje, ponieważ wiemy że jej to pomoże i zostanie wyleczona...w przeciwieństwie do miejscowych lekarzy, którzy przepisują leki, które nic nie dają i leczenie ciągnie się 2 tygodnie. Dr Kemona jest super i zna się na tym co robi, można mu zaufać. *** DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ***

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo kompetentny, miły, życzliwy i rzeczowy. Zawsze bardzo dokładnie bada dziecko. Bez problemu można uzyskać telefoniczną prade. Szczerze polecam!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami