Katarzyna Ziętara, ginekolog Wyszków
Ginekolog dr n. med.

Katarzyna Ziętara

Poproś o włączenie kalendarza
39

Adresy

 • 13 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo troskliwa, dokładna i wnikliwa lekarka, rozpoznała u mnie ciążę zagrożoną i gdyby nie wizyta u niej - urodziłabym w 5 miesiącu. Tylko dla niej nie wróciłam do Norwegii - gdzie nie podtrzymuje się ciąż, i nie żałuję. Z byle bólem kładła mnie do szpitala na kontrolę i zawsze odbierała telefon>). Ze zwolnieniami i zaświadczeniami również nie było problemu. Można liczyć na wsparcie i indywidualne podejście. Synek urodził się zdrowy, silny i duży, ja tez podczas ciąży czułam się dobrze, bezpiecznie. Polecam p. Kasię wszystkim mamom! ewa

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo fajna kobieta :) zawsze pomoże można o wszystkim z nią porozmawiać nie znam lepszego lekarza pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Zientary. Jest przesympatyczna, bardzo troskliwa i dokładna. Wszystko dokładnie wyjaśnia, ma życzliwe podejście do pacjenta u niej człowiek czuje się swobodnie. :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2013

  Ocena: neutralny

  Pani Katarzyna prowadziła moją ciąże od początku była bardzo miła, sympatyczna, troskliwa. Niestety często musiałam czekać na swoja wizytę po 3h pod gabinetem na początku mi to nie przeszkadzało ale już w 8 miesiącu gdzie wizyty są co tydzień albo 2 tygodnie to katastrofa w szpitalu cie nie zapiszą bo nie ma miejsc ale i tak Ziętara każe przychodzić najpierw wchodzą zapisane później te nie...ostatnio czekałam a i tak mnie nie przyjęła bo gabinet o 15 przejmuje inna Pani doktor. Niestety prywatnie jest to samo , umawiałam się na 13 wchodziłam o 16-17 i kasowała 100zł :/ Obecnie jestem w 9 miesiącu i już u Pani Ziętary się więcej nie pokaże szkoda mojego czasu i nerwów.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Ziętara prowadzi moją ciąże i wcześniej nigdy nie spotkałam się z tym aby lekarz podchodził do swojej pacjentki tak indywidualnie jak dr. Kasia. Jest nie tylko sympatyczną osobą, ale uważam także, że jednym z najlepszych ginekologów w Wyszkowie.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat i mam jak najlepsze zdanie. Jedynym mankamentem są kolejki. Ważniejszy dla mnie jednak jest Jej profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Nie byłam najprostszym przypadkiem i dzięki czujności uniknęłam dotkliwych komplikacji. Zawdzięczam Jej bardzo dużo. Z własnego doświadczenia a także z opinii zasłyszanych przed gabinetem wiem, że Pani Kasia należy do tej grupy lekarzy, którzy szukają rozwiązań do końca. Nadzieję podtrzymuje a nie gasi. Pani Ilono, nie jestem lekarzem ale ze względu na swoje problemy zetknęłam się z wieloma lekarzami i niestety nie mogę uwierzyć , że branie przez dwa miesiące witamin przyniosło skutek w postaci ciąży. Bajki ! Natura czasami płata figle. Pani Kasia jest najlepszym lekarzem z jakim dotychczas miałam kontakt.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo symaptyczna i przemiła Pani doktor :). Można z Nią porozmawiać o wszystkim bez żadnego skrępowania. Jako jedyny lekarz w Wyszkowie rozpoznała co mi dolega... Polecam w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  jestem pacjetka dr Zietary i jestem bardzo zadowolona jeszcze w zyciu nie spotkalam tak milego i delikatnego lekarza ginekologa; mam nadzieje ze uda mi sie zajsc w ciaze ktorej pragne

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jako lekarz - wspaniała. Poleciła mi koleżanka mówiąc: " U Niej człowiek czuje się jak u najlepszej koleżanki. Nie krępujesz się, rozmawiasz swobodnie." Gdyby nie pani doktor, być może chodziłabym dalej uważając, że niewielki ból to nieodzowny element ludzkiej egzystencji. Dzięki Niej w porę wykryto raka piersi i innych narządów. Cieszę się, że Ją poznałam, jest dla mnie jak Przyjaciółka z którą rozmawiam swobodnie wiedząc, że w porę odkryje ewentualne dalsze przerzuty. Dziękuję Pani Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  witam. ja jestem bardzo zadowolona z dr Ziętary,prowadziła mi całą ciążę oraz była przy porodzie. teraz jestem w ciąży z drugim dzieckiem i bardzo mi zależy żeby to właśnie ona była ze mną przy porodzie. polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami