Patrycja Konopka

Stomatolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nigdy w życiu nie byłam u tak dobrego specjalisty. Pani doktor ma nie tylko wielką cierpliwość, ale i wiedzę. Jest to lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, zna wyniki najnowszych badań. Nie spotkałam stomatologa z tak olbrzymią wiedzą medyczną. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  duży profesjonalizm, fachowość bardzo ciepła,miła, dużo cierpliwości dokładnie tłumaczy nie naciąga na kasę - jednym słowem lekarz z powłania kocha to co robi i co najważniejsze lubi to.

 • dobry

  Nie znam lepszego. Byłem u kilku \"specjalistów\" w Warszawie i poważnie warto. ART-dent - bez kozery ART :)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • dobry

  Bardzo dobre podejszcze do dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy.

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec,znakomicie radzi sobie także z takimi przypadkami,z którymi inni stomatolodzy mają poważne problemy-sprawdziłam w oparciu o własne dzieci!Świetne podejście do maluchów i zestresowanych pacjentów!Fachowość i rzetelność!Oby więcej takich lekarzy!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maciej Reska - stomatolog, Marek Stachera - stomatolog, Andrzej Józef Gefrerer - stomatolog, Justyna Zub - stomatolog, Anna Bogucka - stomatolog, Ewa Latoszek - stomatolog, Agnieszka Rutkowska Głowacka - stomatolog, Krystyna Lizak - stomatolog, Tomasz Czarnecki - stomatolog, Jarosław Kostyra - stomatolog, Maria Strusińska - stomatolog, Krystyna Koch - stomatolog, Jolanta Maria Najko - stomatolog, Julia Reymond - stomatolog, Radosław Mojsiejenko - stomatolog, Paulina Bakuniak - stomatolog, Beata Kolasa - stomatolog, Wojciech Roszkowski - stomatolog, Agnieszka Szczepańska - stomatolog, Olga Androsz-Kowalska - stomatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online