Katarzyna Przybyszewska, gastrolog Kraków
GastrologPediatra dr n. med.

Katarzyna Przybyszewska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19
 • 26 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Absolutna REWELACJA! Panią Przybyszewską znaleźliśmy dla mojego 6-letniego Stasia jeszcze będąc w Omanie- zapytaliśmy o możliwość konsultacji po powrocie i dostaliśmy już wtedy serię wskazówek i zaleceń na podstawie nadesłanych badań. Duży gest wykonany bezinteresownie- dziś nie często spotykany! Kiedy wreszcie wizyta osobista była możliwa, pani doktor dokładnie zebrała pełny wywiad, zleciła badania o których nie pomyśleli inni lekarze. Co najważniejsze była na prawdę przekonywująca oraz miała super podejscie do dziecka które jest już zmęczone ciągłymi wizytami w szpitalach. Dziś idziemy na kontrolę bo za chwilę wracamy do Omanu- na pewno spokojniejsi. Pozdrawiamy i dziękujemy! Staś z tatą i mamą.

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2014

  Ocena: Neutralny

  Byłam z 5-miesięcznym dzieckiem na pierwszej wizycie i kolejnej nie będzie. Pani doktor poświęciła nam kwadrans, pobieżnie zbadała dziecko, poleciła zagęszczać pokarm (eureka!) i zgłosić się do innego specjalisty (który stwierdził, że wszystko w porządku). Zgłosiłam się za to do innego gastrologa, który poświęcił nam trzy razy więcej czasu i znalazł przyczynę problemu.

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wreszcie spotkałem prawdziwego specjalistę, a o to teraz trudno! Polecam serdecznie. Dziękuję Wdzięczny Rodzic

  zgłoś nadużycie
 • 14 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor Przybyszewska w bardzo krótkim czasie zdiagnozowała u mojej 10 letniej córeczki chorobę Leśniowskiego-Crohna . Wspaniały lekarz, dobry człowiek i świetny diagnosta . Szczerze polecam rodzicom, którzy zaniepokojeni są zdrowiem sowich dzieci. Z wyrazami szacunku i słowami podziękowania: Rodzice i Karolinka .

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Szczerze polecam dr Przybyszewską. Chodziliśmy do niej z córeczką i w tym roku kończymy już leczenie, została ostatnia kontrola. Badania bardzo dokładne, wizyty bez pośpiechu i bardzo dobry kontakt z dzieckiem.

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2012

  Ocena: Słaby

  Wizyta prywatna u pani doktor trwała dosłwnie 2 minuty a kosztowała 100 zł.Pani doktor stwierdziła że dziecko ma nietolerancję laktozy i dlatego ma bóle brzucha.Pytania i prośby o zlecenie lub propozycję dodatkowych badań zostały zbyte uśmiechem.Robiliśmy badania na własną rękę,szukałam , czytałam, wyszło że dziecko ma problemy z trzuską,wystarczyło badanie amylazy za 9 zł, ale po co pomyśleć,najlepiej podać najprostszą diagnozę.8lat wcześniej to samo powiedziała starszemu-miał bakterie-wystarczył antybiotyk.Myślałam, że podejście pani doktor się zmieniło,jednak nie...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam panią doktor jako osobę bardzo konkretną i kompetentną,a przy tym potrafiącą nawiązać fajną relację z dzieckiem!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  lekarz również pediatra kiedyś pracowała w szpitalu uniwersyteckim w prokocimiu i tam uratowała moje dziecko gdyby nie pani doktor nie miałabym dzisiaj syna cudowny człowiek jeszcze lepszy lekarz trafia bezbłędnie z diagnozą

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam szczęście, że moje dziecko trafiło akurat do Niej. Bardzo kompetentny lekarz, przy tym sympatyczny człowiek. Nie stresuje ani dzieci ani rodziców, bardzo szczegółowo poinformowała mnie o chorobie syna (celiakia), jak wygląda gastroskopia, na czym polega dalsze leczenie. Więcej takich lekarzy, a nasza służba zdrowia rzeczywiście spełniałaby swoją funkcję.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  leczyłam się przez 15 lat u Pani doktor i gdyby nie tak dobry lekarz który się zna nie tylko na praktyce i teorii to do dziś mogłabym nie wiedzieć że mam celiakię. Pozdrawiam wszystkich czytający ta opinię !:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online