Katarzyna Jamroszczyk, ortodonta Szczecin
Ortodonta dr n. med.

Katarzyna Jamroszczyk

Poproś o włączenie kalendarza
17
 • 6 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest bardzo dobrym specjalista, konkretnie mówi co jest do zrobienia , do niczego nie zmusza .Gdy cos sie dzieje między wizytami kontrolnymi ,dzwoni sie i zawsze jest sie przyjętym.Dba o swoich pacjentów.Jesli nie moze odebrać tel, zawsze oddzwania.Robi wszystko zeby pozostawić wszystkie zęby i tylko w ostateczności każe usunąc jesli nie widzi szansy na poprawe.Polecam szczerze ale też trzeba sie liczyć z kosztami wizyt ktore nie sa tanie .

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ekspert w ortodoncji. Wcześniej obijałam się o kilku innych ortodontów, ale traciłam czas...Wszystkim niecierpliwym radzę do niej poczekać. Ze zrozumiałych względów kolejki ma dość długie na co trzeba wziąść poprawkę i uzbroić sie w cierpliwość. Kiedy nareszcie do niej trafiłam ze swoim synem, przekonałam się co znaczy SKUTECZNY ORTODONTA.

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2011

  Ocena: Dobry

  Super lekarz, wie co robi, a robi wspaniale.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  ja jestem naprawde bardzo zadowolona z wyników leczenia, milam taie krzywe zeby, ze przez poł życia nie umiechałam sie szeroko, tylko zawsze je ukrywałam. myslalam, ze po prostu nie da sie juz ich wyprostować... myliłam sie.! jeszcze troche brakuje do końca leczenia, ale efekty są naprawde zaskakujące i bardzo pozytywne!!! szczerze polecam!!! Weronika

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2010

  Ocena: Neutralny

  szukam ortodonty.. czy Pani Doktor jest naprawdę tak świetnym ortodontom czyto ustawione wpisy? ile kosztuje wizyta? długi jest czas oczekiwania?

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalistka. Duża wiedza i umiejętności, z tego co widzę po swoich zębach w tak krótkim czasie. Stosuje najnowsze metody indywidualnie dobrane dla każdego pacjenta. Myśli nad tym co robi. sŁYSZAŁAM, ŻE STAJE NA GŁOWIE, ŻEBY NIE WYRYWAĆ ZĘBÓW I LECZY TAK, ŻE NIC NIE BOLI.

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam przyjemność pochwalić Pania doktor za profesionalizm , miłą obsługe i rzetelność przekazanej mi wiedzy . Założyłem sobie dwa najdroższe aparaty i wcale nie żałuje , ponieważ efekty są oszałamiające nie współmierne z leczeniem na NFZ :) . Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  SUPER hiper jest to najlepsza specjalistka i wszyscy mogą to potwierdzić na własnym zgryzie. The beściara co czyni cuda jak się innym nie uda a zachwytu co nie miara bo bardzo się stara. GORĄCO Ale to Bardzo Gorąco szczególnie POLECAM !!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr jest niesamowitym specjalista z mojego krzywego zgryzu udalo sie jej wymodelowac prawdziwe cacko. Czuje sie jak nowo narodzona dlatego chyba jest godna polecenia!

  zgłoś nadużycie
 • 25 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Fajna lekarka. Bardzo dokładna. Zwraca uwagę na detale i liczy się ze zdaniem pacjenta. Każdego traktuje indywidualnie. Niestety trudno się do niej dostac na pierwszą wizytę ale warto poczekać. POLECAM.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja