Radiolog dr n. med.

Karol Całka

Poproś o włączenie kalendarza
12

Adresy

 • 22 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista radiolog, który nie unika trudnych tematów i potrafi przystępnie je objaśnić. Jednocześnie potrafi przy tym znaleźć wyważoną formułę, nie dyskredytując innych opinii. Pragnie przede wszystkim pomóc, w moim przypadku bezinteresownie. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i szczerze polecam innym pacjentom.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec ponadto profesjonalista w tym co robi i nadzwyczaj skromny człowiek ma ogromną wiedzę i cierpliwość do tłumaczenia wszelkich wątpliwości pacjenta przy tym nie patrzy na zegarek byle odhaczyć pacjenta. Bardzo polecam i dziękuję za pomoc:-)

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity lekarz, doskonały fachowiec, służy wiedzą i radą, potrafi dostrzec człowieka w człowieku. Dziękuję za wszystko,

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały fachowiec i wrażliwy człowiek. Doktor często kosztem czasu prywatnego pomaga pacjentom. Poznałem go jako człowieka zaangażowanego ponad przeciętnie w swoją pracę. Zawsze odbiera telefon, zawsze odpisuje na meile, zawsze ma czas żeby pomóc innemu człowiekowi nawet jeśli nigdy nie widział go na oczy. Prawdziwy lekarz - rzadki przypadek wśród nastawionych na zysk i poklask białych fartuchów. W razie potrzeby nie waha się by polecić innego specjalistę - co świadczy o bezinteresowności i pełnym zrozumieniu sytuacji chorych. Opisy szczegółowe i dokładne - w razie pytań wszystko tłumaczy na język zrozumiały dla przeciętnego człowieka. Polecam serdecznie!!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za miłą ocenę mojej pracy.

 • 29 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalista i prawdziwy lekarz. Zawsze odpisuje na melie , zawsze odbiera telefony, zawsze pomocny i zaangażowany ponad przeciętnie w problemy zdrowotne swoich pacjentów. W mojej opinii bezinteresowny, zorganizowany i uczciwy. Często korzysta ze swoich kontaktów i wiedzy - pomagając w rozwiązaniu wielu problematycznych zagadnień. Szczerze polecam każdemu pacjentowi i w pełni przychylam się do wszystkich innych pozytywnych komentarzy i ocen.

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktora Całke znam od ponad 20 lat. Karol!!! pozdrawiam Ciebie!!! To dobry fachowiec i uczciwy człowiek.Mamo Krewetki,nie wiem czym Pani się zajmuje ale wiem,że gdy idzie Pani do fryzjera,kosmetyczki,czy innej placówki usługowej to płaci Pani za każdą wizytę i robi sobie krzywdy.dziwne,że idąc na wizytę do lekarza robi się od razu problem.Tak zwana zmiana recepty to też ocena stanu zdrowia,zaordynowanie leków i przejęcie ODPOWIEDZIALNOŚCI za swoje zalecenia-to chyba więcej niż podcięcie włosów,zrobienie fryzury?... Pozdrawiam Pana DFoktora Całke i Mamę Krewetki oraz wszyskich uczestników tego forum Dyziek

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały,a przede wszystkim bezinteresownie pomocy człowiek co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadko spotykane.Myslę,że dzięki takim ludziom świat jest lepszy.Pozdrawiam i gratuluję.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Karol Całka to człowiek, dzięki któremu żyję. Potrafi odczytać ze zdjęcia to czego inni nie widzą. Przy tym jest człowiekiem z klasą, bardzo uczciwy, zawsze pomocny-o każdej porze dnia i nocy. Niejednokrotnie spotkałam się z tym, iż nie chciał przyjąć wynagrodzenia za swoją pracę. Rewelacyjny specjalista a przy tym zwyczajny człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja również chciałam podziękować Panu dr. Karolowi Całce , że jest wspaniałym człowiekiem a takich w środowisku lekarskim jest coraz mniej . Ma bardzo dobre i ludzkie podejście do pacjęta , będę mu wdzięczna do końca życia za serce okazane w tak trudnych dla mnie chwilach.Polecam go z szczerego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Chociaż w ten sposób pragnę podziękować Panu Dr Karolowi Całce za to że jest takim specjalistą na, którym można polegać. Dr Karol Całka jest znakomitym radiologiem, na jego opisach polegają wszyscy lekarze do których zgłosiłam się z wynikiem od Doktora. Każdy z tych lekarzy mówił "a to od doktora Całki, no to badanie jest opisane jak należy, na jego opisach można polegać" To miło jak sie idzie do drugiego lekarza i sie słyszy, że inny lekarz zrobił swoją prace sumiennie jak dobry specjalista. Dziękuję i polecam wszystkim korzystanie z jego usług.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja