dr n. med.

Karol Całka

Radiolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

 • Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr Karol Całka CENTRUM TELERADIOLOGII

  Szałe Kaliska 149
  62-860, Opatówek, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  18
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zwykły człowiek, a jednak niezwykły, nie mam słów ,wdzięczności dla pana doktora.Chora siostra , dotychczas w swojej chorobie,stwierdziła że takiego podejścia profesjonalnego jak u dr Całki nie spotkała.Serdecznie dziękuję panie doktorze, ,że wybrał pan zawód lekarza, a i i taką specjalizację ,jaką jest onkologia.My pacjenci potrzebujemy właśnie takich profesjonalnych specjalistów- ,bezinteresownych mądrych,życzliwych niezależnie kim pacjent jest, i na co choruje.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista radiolog, który nie unika trudnych tematów i potrafi przystępnie je objaśnić. Jednocześnie potrafi przy tym znaleźć wyważoną formułę, nie dyskredytując innych opinii. Pragnie przede wszystkim pomóc, w moim przypadku bezinteresownie. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i szczerze polecam innym pacjentom.

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec ponadto profesjonalista w tym co robi i nadzwyczaj skromny człowiek ma ogromną wiedzę i cierpliwość do tłumaczenia wszelkich wątpliwości pacjenta przy tym nie patrzy na zegarek byle odhaczyć pacjenta. Bardzo polecam i dziękuję za pomoc:-)

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz, doskonały fachowiec, służy wiedzą i radą, potrafi dostrzec człowieka w człowieku. Dziękuję za wszystko,

 • bardzo dobry

  Doskonały fachowiec i wrażliwy człowiek. Doktor często kosztem czasu prywatnego pomaga pacjentom. Poznałem go jako człowieka zaangażowanego ponad przeciętnie w swoją pracę. Zawsze odbiera telefon, zawsze odpisuje na meile, zawsze ma czas żeby pomóc innemu człowiekowi nawet jeśli nigdy nie widział go na oczy. Prawdziwy lekarz - rzadki przypadek wśród nastawionych na zysk i poklask białych fartuchów. W razie potrzeby nie waha się by polecić innego specjalistę - co świadczy o bezinteresowności i pełnym zrozumieniu sytuacji chorych. Opisy szczegółowe i dokładne - w razie pytań wszystko tłumaczy na język zrozumiały dla przeciętnego człowieka. Polecam serdecznie!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Karol Całka ( 28 października 2010)

  Dziękuję bardzo za miłą ocenę mojej pracy.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista i prawdziwy lekarz. Zawsze odpisuje na melie , zawsze odbiera telefony, zawsze pomocny i zaangażowany ponad przeciętnie w problemy zdrowotne swoich pacjentów. W mojej opinii bezinteresowny, zorganizowany i uczciwy. Często korzysta ze swoich kontaktów i wiedzy - pomagając w rozwiązaniu wielu problematycznych zagadnień. Szczerze polecam każdemu pacjentowi i w pełni przychylam się do wszystkich innych pozytywnych komentarzy i ocen.

 • bardzo dobry

  Doktora Całke znam od ponad 20 lat. Karol!!! pozdrawiam Ciebie!!! To dobry fachowiec i uczciwy człowiek.Mamo Krewetki,nie wiem czym Pani się zajmuje ale wiem,że gdy idzie Pani do fryzjera,kosmetyczki,czy innej placówki usługowej to płaci Pani za każdą wizytę i robi sobie krzywdy.dziwne,że idąc na wizytę do lekarza robi się od razu problem.Tak zwana zmiana recepty to też ocena stanu zdrowia,zaordynowanie leków i przejęcie ODPOWIEDZIALNOŚCI za swoje zalecenia-to chyba więcej niż podcięcie włosów,zrobienie fryzury?... Pozdrawiam Pana DFoktora Całke i Mamę Krewetki oraz wszyskich uczestników tego forum Dyziek

 • bardzo dobry

  Wspaniały,a przede wszystkim bezinteresownie pomocy człowiek co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadko spotykane.Myslę,że dzięki takim ludziom świat jest lepszy.Pozdrawiam i gratuluję.

 • bardzo dobry

  Dr Karol Całka to człowiek, dzięki któremu żyję. Potrafi odczytać ze zdjęcia to czego inni nie widzą. Przy tym jest człowiekiem z klasą, bardzo uczciwy, zawsze pomocny-o każdej porze dnia i nocy. Niejednokrotnie spotkałam się z tym, iż nie chciał przyjąć wynagrodzenia za swoją pracę. Rewelacyjny specjalista a przy tym zwyczajny człowiek.

 • bardzo dobry

  Ja również chciałam podziękować Panu dr. Karolowi Całce , że jest wspaniałym człowiekiem a takich w środowisku lekarskim jest coraz mniej . Ma bardzo dobre i ludzkie podejście do pacjęta , będę mu wdzięczna do końca życia za serce okazane w tak trudnych dla mnie chwilach.Polecam go z szczerego serca.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją