Kamila Wesołowska - Budnik

20

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Gabinet Psychologiczny

  Poznań, ul. Wieniawskiego 5/9, II piętro, pkój 205

  6162876 ... (zobacz więcej)

 • Wybierz termin wizyty:

  Centrum Rehabilitacyjne Fizjomedica

  Gniezno, Czarnieckiego 1C/1

  6162876 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Swoją pracę traktuję z pasją. Polepszenie funkcjonowania swoich Klientów, ich nowe, lepsze spojrzenia na własne życie, daje mi ogromną satysfakcję, poczucie sensu i zadowolenia z pracy.

  Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Obecnie certyfikuję się w obszarze psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu. Ukończyłam kurs podstawowy i nadal kontynuuję szkolenie zawodowe. W przyszłości pragnę uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego akredytowany przez WTTS. Moja praca jest superwizowana przez psychoterapeutę WTTS.

  Ukończyłam również kurs z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Poznaniu. Dzięki temu nabrałam doświadczenia i umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Rozumiem i znam ich potrzeb i trudności wynikających z poszczególnych faz rozwoju.

  Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest również pomoc osobom mającym trudności w koncentracji uwagi, procesach zapamiętywania, motywacji do działania. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w Instytucie EEG w Warszawie i prowadzę treningi EEG Biofeedback dla dzieci, dorosłych oraz sportowców.

Usługi

 • Psychoterapia rodzinna 120 zł
 • Konsultacja/porada psychologiczna indywidualna (60min.) 100 zł
 • Psychoterapia indywidualana (55min.) 100 zł
 • Konsultacja/ prorada psychologiczna dla par/małżeństw ( 90min.) 120 zł
 • Psychoterapia par/małżeństw (70-80min.) 120 zł
 • Konsultacja/ psychoterapia dla rodzin (90min.) 120 zł
 • EEG Biofeedback (45min.) 60 zł
 • Zwykła wizyta 100 zł
 • Psychoterapia i wspomanganie rozwoju sportowców
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • 5 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Kamila jest wspaniałą osobą, ciepłą, w pełni zaangażowaną, Potrafi dodać człowiekowi skrzydeł! Osoba o wielkim serduchu. Gdy wychodziłam z jej gabinetu miałam ochotę ją uściskać, gdy widziałam na jej twarzy uśmiech - szczery, cieszący się, że mogła pomóc. Na pewno gdy pojawi się jakiś problem, z którym sama sobie nie poradzę udam się do Pani Kamili ! Dziękuję !

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Ja również dziękuję Pani Marto :) Żeby poczuć się lepiej, czasem wystarczy szczera rozmowa...

 • 5 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wysluchalismy kilka cennych rad ,ktore bardzo nam pomogly.Pomimo Wyjatkowego dnia (Wielki Piatek i poznej pory) pani Kamila rozmawiala z nami bardzo dlugo !

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję. Mam nadzieję, że uda się Państwu te rady wprowadzić i przyniosą one pozytywne konsekwencje dla całej Waszej Rodziny.

 • 20 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Cudowna,ciepła kobieta! Zawsze znajdzie dobre rozwiązanie,potrafi dużo rzeczy uzmysłowić i pokazać. Polecam każdemu:)

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Kamila posiada miłą aparycję która bezsprzecznie ułatwia z nią kontakt. Jej swoboda w prowadzeniu dialogu w parze, z zaangażowaniem i wnikliwą analizą problemu, czyni z niej świetnego terapeutę. Szczerze polecam, zwłaszcza jeśli jest to nasz pierwszy kontakt z psychologiem.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu. Pozdrawiam.

 • 4 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po rozwodzie, przez wiele lat byłam smutna, przygnębiona i zamknięta w sobie, korzystałam z porad kilku psychologów jednak po 2 - 3 wizytach rezygnowałam bo miałam wrażenie, że to i tak niczego nie zmienia. Z dzisiejszej perspektywy moim szczęśliwym dniem był ten, w którym trafiłam do Pani Kamili, ciepłej, serdecznej osoby, przy której potrafiłam otworzyć się tak jak przed samą sobą. Rozmowy z Panią Kamilą dawały mi nadzieję, że życie może być kolorowe i szczęśliwe, choć nie ukrywam, że były też chwile zwątpienia, ale profesjonalizm Pani Kamili i moja praca nad sobą sprawiły, że moje życie dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Pomimo,że wszystko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszystko. Zdałam sobie sprawę, że dużo naprawdę zależy ode mnie. Chcę zwrócić się do osób zagubionych, tych którzy nie wierzą w siebie, tych którzy mają poczucie że nic nie ma sensu, żeby dały sobie szansę na osiągnięcie szczęścia a Pani Kamila jest wspaniałą osobą, która skutecznie może w tym pomóc. Jestem wdzięczna Pani Kamili za dotychczasową pomoc i chcę podziękować za to, że po prostu jest. Marzena.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  "Pomimo, że wszytko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszytko" - tym zdaniem oddaje Pani pięknie sens psychoterapii :) Bardzo dziękuję Pani Marzeno!

 • 5 czerwca 2013

  Ocena: dobry

  Nie wiedziałam czy dobrze robię idąc do psychologa, ale znajomi zauważyli, że mam problem z sobą. Pani Kamila przywróciła mi wiarę w siebie, pokazała jak z dystansem podejść do wielu spraw. To profesjonalista z pasją, idealny psycholog dla kobiet. Każda wizyta w jej gabinecie sprawia, że mam siłę na nowo walczyć z kłopotami.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo dziękuję za wyrażenie opinii! Pozdrawiam Pani Sabino.

 • 18 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Pani psycholog za to, że pomogła mi i mojej małżonce przezwyciężyć kryzys. Pani Kamila pokazała nam jak ze sobą rozmawiać, jak mówić o swoich potrzebach, uczuciach, ale przede wszystkim dzięki tym spotkaniom uświadomiliśmy sobie jak bardzo się kochamy!!! ( a byliśmy już bliscy rozstania). Serdecznie polecam Panią Kamilę wszystkim parą w kryzysie, które nie potrafią się dogadać- to wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać i wcale nie trzeba się rozstawać by na się zakochać :) Jeszcze raz dziękujemy!!!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  ..."wcale nie trzeba się rozstawać by się zakochać..." - myślę, że to cenna uwaga dla wszystkich par będących w kryzysie! Bardzo dziękuję Panie Tomku! Życzę Wam wszystkiego dobrego.

 • 13 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam! Do Pani Kamili chodzę od niedawna, ale już mogę powiedzieć, że mi bardzo pomogła (a nie jest pierwszym psychologiem, u którego byłam, reszta to duże rozczarowanie). Jest psychologiem z powołania, umie na prawdę słuchać i świetnie doradzić, zaraża pozytywną energią. Nie tylko pomaga mi z moim problemem ale dzięki niej dowiaduje się też dużo nowych rzeczy o sobie. :)

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za wyrażenie opinii ! Pozdrawiam.

 • 13 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Chociaż moja terapia wciąż jeszcze trwa, już teraz mogę napisać, że jestem dozgonnie wdzięczny pani Kamili! Z każdego spotkania wychodzę z taką dawką pozytywnej energii i chęci "wzięcia się za siebie", że aż nie mogę uwierzyć, że to ja. Widzę, jak bardzo zmieniło się moje podejście do życia, ocena samego siebie i stosunek do innych ludzi. Powinienem chyba napisać, że Kamila pomogła mi zrozumieć samego siebie. Nigdy nie uważałem się za głupka :), ale dopiero teraz dzięki niej wiem, z ilu rzeczy nie zdawałem sobie sprawy, do ilu miałem podejście, które skutkowało mnożeniem się problemów w mojej głowie. Po prostu dziękuję Pani, a innym polecam!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję serdecznie Panie Marcinie !

 • 4 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani psycholog pełna energii , optymizmu i zaangażowania, naprawdę chce pomóc. Z gabinetu wychodzi się z lżejszym sercem i pozytywniejszym nastawieniem, wierząc, że się uda, że wszystko zależy od nas samych. Jestem jej bardzo wdzięczna za to jak mi pomaga i polecam wszystkim tym którzy nie wierzą w siebie, boją się i smucą.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję Pani Aniu i cieszy mnie to, że mogłam pomóc :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia