lek.

Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Chirurgią plastyczną interesuje się od czasów studenckich, kiedy to po raz pierwszy – w 1990 wyjechałam na staż do Kliniki T... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Chirurgią plastyczną interesuje się od czasów studenckich, kiedy to po raz pierwszy – w 1990 wyjechałam na staż do Kliniki Traumatologii w Chalons s. Marne. Tam zetknęłam się z chirurgią rekonstrukcyjną po urazach. W 1993 roku na zaproszenie Dr Hanne Kjeldsen wyjechałam na staż na Oddział Chirurgii Plastycznej w Aarhus.

Od 1993 do 1995 roku – jako rezydent, a potem pracownik naukowy i chirurg rozpoczęłam współpracę z Oddziałem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Bristolu, Anglia.

Od 1994 do 2009 roku pracowałam na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Kliniki Chirurgii Urazowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  piersi są różnej wielkości są za małe bo 250ml pani dr powinna doradzić z takim doświadczeniem 350ml nikt nie zauważył że powiększyłam sobie piersi a kosztowało to 15000 zł.jestem w punkcie wyjścia tak już od maja zeszłego roku,pechowy dzień dla mnie 16 maja.

 • dobry

  Pani doktor Kurmanow wykonała u mnie korektę wciągniętych brodawek piersiowych (wada wrodzona). Zabieg, wykonany przy znieczuleniu miejscowym, okazał się prawie bezbolesny i przyniósł dobre efekty. Na podkreślenie zasługuje zwłaszcza fakt, iż nie pozostały po nim żadne blizny; brodawki prezentują się estetycznie i naturalnie. Panią doktor polecam.

 • bardzo dobry

  Dwa miesiące temu przeszłam operacje powiększenia biustu u Pani doktor Kurmanow. Na konsultacjach byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy. Jako trzecia była Pani doktor i przy niej pozostałam, ponieważ poczułam się bezpiecznie. Jako jedyna pokazała mi zdjęcia przed i po. Jako jedyna również wyjaśniła, jak mogą wyglądać moje piersi za kilka lat, jeśli wybiorę zły rozmiar implantu. Nikt wcześniej nawet o tym nie wspomniał. Piersi wyszły pięknie. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Bylam u pani dr na zmianie opatrunku po operacji wykonanej u innego chirurga plastycznego( on wyjechal i nawet nie moglam sie do niego dodzwonic). Pani doktor przyjela mnie przed swoja praca. Poswiecila mi swoj czas-zrobila opatrunki, uspokoila ze wszystko dobrze sie goi - wszystko bez pieniedzy! Wspanialy czlowiek!

 • neutralny

  Nie mogę wypowiedzieć się na temat umiejętności pani doktor, ale na konsultacji na której byłam, była nieprzyjemna, ironiczna i lekceważąca, a przyszłam z nadzieją na pomoc - likwidacja skutków po zabiegu chirurgicznym. Czułam się głupio wysłuchując dziwnych uwag pani doktor. Nie wrócę.

 • bardzo dobry

  W ubiegłym roku Pani Doktor przeprowadziła u mnie zabieg zmniejszenia warg sromowych. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zabieg był wykonany metodą chirurgicznego cięcia w uśpieniu. Operacja została przeprowadzona profesjonalnie, bez żadnych komplikacji. Wszystko ładnie się zgoiło, nie mam zaburzeń czucia w tej okolicy i teraz czuję się świetnie. Pani Doktor Kurmanow jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej, udziela fachowych porad i dba o pacjenta. Polecam każdej kobiecie, która chce coś zmienić w swoim wyglądzie.

 • bardzo dobry

  Dwa lata temu w marcu Pani doktor przeprowadziła u mnie operacje powiększenia piersi, dokładnie wyrównania różnicy między nimi, operacja udała się znakomicie, biust jest piekny, a Pani doktor oprócz profesjonalnej opieki udzieliła mi także fachowej porady w doborze protez. Jak najbardziej polecam

 • bardzo dobry

  29.04.2013 Pani Doktor robiła mi zabieg małżowiny usznej i jestem BARDZO zadowolona z efektu.Bez obaw poddałabym się jeszcze raz.POZDRAWIAM Panią Doktor i bardzo Dziękuję że podarowała mi Pani nowe uszka..Angelika.K :)

 • bardzo dobry

  Witam. Zabieg powiększania piersi miałam w tym samym dniu co Julia. Jestem bardzo zadowolona z efektu.Protezy dobrane idealnie do mojej sylwetki. Serdecznie dziękuję Pani doktor .

 • bardzo dobry

  Na początku czerwca powiększałam u Pani doktor piersi.Świetnie dobrała mi je do sylwetki i zrobiła takie jakie chciałam. Miałam długo wątpliwości by nie wyszły ani za małe ani za olbrzymie, a efekt - bomba :) i w sumie cieszę się , że miałam mały biust bo teraz mam najładniejszy ze wszystkich :)