Joanna Basa, hematolog Bielsko-Biała

Joanna Basa

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz bardzo arogancki, można powiedzieć gbur. Nie ma za grosz zrozumienia dla pacjenta, zero empatii. Traktuje pacjentów jak debili. Chcesz coś się dowiedzieć, to szukaj w internecie. Lekarka nie widzi powodu, aby cokolwiek wytłumaczyć. Jeżeli coś powie, to z łaską i językiem fachowców. Traktuje pacjentów jak zło konieczne. Każda wizyta to stres i poniżenie. Zastanawiam się dlaczego jeszcze pracuje z chorymi ludźmi, skoro tego nie lubi. Powinna być dawno zwolniona. Co z tego, że coś tam wie skoro ta wiedza nie jest przekazywana pacjentom. Czy skuteczna i kompetentna -nie do końca. Według innych lekarzy nie umie prawidłowo diagnozować, zleca masę badań, głównie z krwi przez długie miesiące i nie widać ani końca, ani konkretnej diagnozy. Czas ucieka. Choroba się rozwija, a lekarka dalej nie wie co dolega pacjentowi. Raczej bazuje na tym, że w okolicy nie ma dużej konkurencji i nie mają pacjencji szansy na lepszego lekarza z powołaniem.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 8 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przed wizytą czytałam opinie o pani doktor i szłam lekko zaniepokojona. Nie wiem skąd wzięły się te negatywne oceny, bo ja odniosłam wrażenie, że pani doktor jest sympatyczna, a przede wszystkim wydaje się być dobrym, wnikliwym lekarzem. Zwykle nie oceniam lekarzy przez internet, ale tym razem postanowiłam napisać, żeby osoby, które będą czytały opinie tutaj nie zniechęcały się, tylko przekonały same.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor za mądrość jak w sobie ma, za pomoc, za wszystko co robi dla nas pacjentów i ich rodzin. Ona jest lekarzem z powołania, lekarzem o WIELKIM DOBRYM SERCU. Zawsze jej będziemy dziękować za pomoc, za wszystko co dla nas robi. Zapominacie we wcześniejszych opiniach, że jest tylko człowiekiem, ale jest też lekarzem, który nigdy nie zawodzi swoich pacjentów. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ZA URATOWANIE ŻYCIA I PROWADZENIE W CHOROBIE MOJEGO MĘŻA

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Niestety,ludziom zwyczajnie mało inteligentnym,czy to z urodzenia,czy z choroby trudno rozumieć co do niego mówi kompetentny,mądry i profesjonalny lekarz.I nie jest to winą lekarza lecz pacjenta.Dr Basa jest wybitnym lekarzem i to dla pacjenta powinno być ważne,w jego własnym zdrowotnym interesie,a nie subiektywne opinie o sposobie bycia.Jestem, jako ratowany od najgorszego przez Dr Basę, pełen szacunku i podziwu dla niej jako lekarza i Człowieka.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry diagnostyk.Mila, kompetentna, Gorąco polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2012

  Ocena: Słaby

  pani doktor Basa jest osoba mało życzliwą w stosunku do pacjenta,nie można z nią porozmawiać na zasadzie wymiany zdań, ponieważ nie dopuszcza pacjenta do wypowiedzenia swojego zdania a gdy wejdzie się jej w słowo od razu staje się nerwowa i podnosi głos. Nie szanuje pacjenta i traktuje go jak zło konieczne. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety, pani Basa jest niedokładna, chce jak najszybciej odprawić pacjenta. Poza tym nie można się z nią normalnie porozumieć, porozmawiać - jest nerwowa, nieskora do współpacy. Wiem, że zawód hematologa jest trudny, a pani Basa jest dodatkowo jedynym hematologiem na obszarze Bielska- Białej, i też w sąsiednich miastach pracuje, jeśli się dobrze orientuję, więc jest zwyczajnie zmęczona... Ale trochę szacunku...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz żeby nie jej szybka decyzja już by mnie nie było na tym świecie Dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę sie u pani doktor już długo i nie mogę powiedzieć złego słowa mi też uratowała życie. Wiedzę posiada dużą udziela się i ciągle dokształca .A jej specyficzny sposób rozmowy z pacjentem jest konkretny i czasem zabawny co dla niektórych jest zbyt trudne do zrozumienia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 24 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Opryskliwa, perfidna, niemiła, uratowała mi życie. Będę jej wdzięczny do końca życia. Mogłem osierocić trójkę dzieci.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Joanna Basa - hematolog