Jerzy Pieniążek, neurochirurg Bytom

Jerzy Pieniążek

Poproś o włączenie kalendarza
42

Adresy

 • 19 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Profesor we wrześniu 2012 roku operował moją córkę Anetę , miała guza na rdzeniu kręgowym, dzięki tej operacji moja córka dzisiaj chodzi tak jakby nigdy nie chorowała, za to będę do końca mojego życia wdzięczna Panu Profesorowi. Po operacji Pan Profesor osobiście doglądał mojej córki i zmieniał jej opatrunek , nie rozumiem więc pretensji niektórych osób ,którzy zostawiają tu swoje wpisy , że profesor nie ma czasu dla pacjentów , moim zdaniem poświęca tyle czasu dla swoich pacjentów ile jest w stanie , w końcu Profesor jest tylko człowiekiem i nie możemy od niego wymagać , że będzie skakał wokół wszystkich na oddziale przez 24 godziny na dobę. Panie Profesorze jeszcze raz w imieniu córki i swoim dziękuję za fachową i troskliwą opiekę.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  super spec wybitny fachowiec i specjalista.Mówi otwarcie i jasno stawia sprawę.Daje nadzieję i spełnia ja kilka miesięcy się męczyłam. Na szczęście trafiłam na odpowiedniego człowieka, który wykonał kawał bardzo dobrej roboty i za to należy się wielki szacunek

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Byłem operowany (kręgosłup l5s1) na oddziale neurochirurgi w szpitalu specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. operował mnie Pan dr Jerzy Pieniążek ze sztabem swoich współpracowników.Dr Pieniążek jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia fachowcem który jest rzeczywiscie profesjonalistą. Naprawde super lekarz polecam każdemu kto potrzebuje tego rodzaju pomocy medycznej. Dziękuje Mirosław Bartocha

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  wyjątkowy, dobry i ciepły człowiek, wybitny specjalista. 1 września byłam operowana przez dr Jerzego Pieniążka i młodego doktorka Adriana Jędrzejka [który wyhaftował na moich lędźwiach b.piękny ścieg]. Wielkie dziękuje i ogromny szacunek [dla młodego dr również, jest także godny polecenia], zresztą cały zespół jest wyjątkowy i życzliwy. Dziękuje także synowi, dr Tomaszowi Pieniążkowi, również b.życzliwy lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Tłumaczy dokładnie co, jak i dlaczego, a w sposobie tłumaczenia widać niesamowitą wiedzę, doświadczenie i na dodatek poziom tłumaczenia jest dostosowany do tego, co pacjent może zrozumieć. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. W moim przypadku na szczęście nie chodzi o operację, która zdaniem trzech poprzednich lekarzy - na podstawie rtg i rezonansu - była nieunikniona. Zastosuję się do Jego wskazań i już po wizycie mam dużą nadzieję na poprawę i zalecznie dolegliwości. Jednak po wizycie wiem, że w przypadku operacji z całym zaufaniem powierzyłabym się w Jego ręce.

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Pieniążek uratował mi życie po wylewie podpajęczynówkowym.... Cóż więcej można dodać? Podczas całego pobytu na oddziale ( ponad 3 tygodnie) czułem, że jestem w bardzo dobrych rękach. Ta uwaga dotyczy zresztą całego zespołu lekarzy, którym kieruje dr Pieniążek.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie opinie bardzo dobre.Wielka wiedza,doświadczenie i poświęcenie dla pacjentów.Byłam operowana trzykrotnie i zawsze z powodzeniem.Bez strachu,bo się czuje,że jest się w "dobrych" i profesjonalnych rękach.Poza tym ważne jest podejście do pacjentów-jest to wg mnie miarą. Wielkiego Człowieczeństwa

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Żona była na wizycie. Wróciła zachwycona. Dokładnie wyjaśnił wyniki z rezonansu omówił schorzenie i zalecił postępowanie. Troche się czeka na umówioną wizytę ale warto.

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  W roku 2005 21grudzien dr.med.Pieniazek operowal mi kregoslup szyjny na poziomie C3,C4,C5 .Moje dolegliwosci ustapily prawie od zaraz.Na potwierdzenie podam,ze juz 18 lutego 2006r.jezdzilem na nartach.W tym rokut tj.2013 15marzec poraz drugi dr.med.pieniazek zoperowal mi kregoslup szyjny na poziomie C5,C6,C7.Aktualnie czuje sie bardzo dobrze,bule ustapily i jestem bardzo wdzieczny panu doktorowi.

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Nie wiem czego chcą ludzie od dr.Pieniążka.Mimo braku czasu i nawału pracy(dr.wpadł do sekretariatu między operacjami)wysłuchał mnie i kazał przyjąć do poradni przyszpitalnej do której wcześniej z powodu b.dużej ilości pacjentów nie chciano mnie przyjąć.Podczas pobytu(byłem operowany na kręgosłup lędżwiowy) zostałem otoczony miłą i fachową opieką medyczną.Dziś wychodząc z tego oddziału neurochirurgii wiem że może i nie jest to Leśna Góra pod względem wygód, ale fachowców lekarzy pozazdrościłaby nie jedna znana europejska klinika.Jestem szczerze wdzięczny tym ludziom i ordynatorowi dr.Pieniążkowi za przywrócenie mi zdrowia i chęci życia.Józef Bugno. 20.12.2012r.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja