Ortopeda dr n. med.

Jarosław Kałakucki

Poproś o włączenie kalendarza
15
 • 18 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  MAMA Godny polecenia specjalista. Konkretny. Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Byłam u Doktora państwowo, a mimo to widziałam jego zaangażowanie.lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 23 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Szybki w badaniu ale rzeczowy. Umie odpowiedzieć na każde pytanie, w naszym przypadku dotyczące paromiesięcznego dziecka. Odpowiada w zasadzie zanim dokończy się pytanie. Sympatyczny i miły. Godny polecenia!

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor wykrył u córki dysplazję bioder i zalecił noszenie pieluchy ortopedycznej. Po miesiącu noszenia była już poprawa, pomimo poważnej wady. Po 5 miesiącach biodra były zdrowe :) Trafne rozpoznanie, odpowiednie leczenie. Pomimo tego, że wizyty trwają bardzo krótko jesteśmy bardzo zadowoleni.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i przemiły człowiek, super podejście jak i do dziecka tak i do rodziców. Wytłumaczy rodzicom przebieg operacji i leczenia tak, że prosty człowiek nie mający nic wspólnego z medycyną zrozumie. Operował moją córeczkę (bardzo skomplikowana i ryzykowna operacja - połamana ręka, a odłamki kości usadowiły się w dużej mierze w nerwach, więc ryzyko było bardzo duże) Pan dr. podjął się operacji, wytłumaczył wszystko ale nic nie obiecywał - operację przeprowadził świetnie. W podziękowaniu kupiliśmy z żoną kwiaty i czekoladki - wiecie co zrobił?....czekoladkami poczęstował cały oddział, a kwiaty postawił u pielęgniarek na stole. Moim zdaniem lekarz z powołania. Panie Jarosławie... 4 letnia już Nikola Bardzo Panu Dziękuje, a my rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni. Samych radosnych dni. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Aniu (wpis z 30.05.2012) ja korzystałem tylko z wizyt refundowanych, oraz z operacji nogi u mojego dziecka też refundowanej i dostrzegłem tylko wysoką etykę Pana dr Kałakuckiego. Myślę, że Pani problem z dostaniem się do Niego na wizytę wynika z tego, że ma duże wzięcie jako Świetny Specjalista. Pozdrowienia dla Pana doktora :)

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie znam osobiście pana dra, ale zraziłam się na etapie rejestracji. Wizyty refundowane są przez doktora traktowane jako podrzędne,bowiem już po raz drugi został przesunięty termin wizyty mojego dziecka u tego pediatry.W dniu planowanej i odwołanej wizyty lekarz przyjmował, ale prywatnie (w tej samej przychodni), zatem stwierdzam, że jest to podejście wysoce nieetyczne.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo dziękuję Pani Annie za cenne uwagi. Zapraszam do innego pediatry w przyszłości. PS Chyba, że chciała Pani zgłosić się na wizytę do ortopedy?

 • 6 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem a to przecież bardzo ważne jest delikatny i wszystko dokładnie tłumaczy przed wykonaniem moja córeczka bardzo go polubiła

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  To jest specjalista przez duże S. Operował moją córkę lat 9, usunął narośl kostno-chrzęstną z nogi, która miała być \"obserwowana\" wg innego lekarza a dr Jarosław Kałakucki zasugerował usunięcie bo noga zaczęła rosnąc krzywo. Cechuje go wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Miałem przyjemność widywać Go przez tydzień w szpitalu (DSK na Chodźki) w różnych sytuacjach i zawsze był świetny w tym co robił czy mówił. Nie ma znaczenia gdzie przyjmuje - pacjent zawsze jest najważniejszy. Razem z córką Izabelą bardzo dziękujemy Panu za wszystko co Pan dla nas zrobił - życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy i awansów zawodowych. Andrzej Hołod Tomaszowice

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Mile, fachowo. Bezstresowo dla dziecka! MOgę polecić z czystym sumieniem. Na pewno skorzystam jeszcze z porady tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  DO Dr.Kałkuckiego trafiłam z synem przez przypadek,jakieś trzy lata temu.Dzieki niemu,wiele sie od tej pory zmieniło,w życiu mojego dziecka a także i moim.Po wnikliwych badaniach i konsultacjach,przeprowadził operacje,dzieki której mój syn ma szanse na normalne życie!Jest osobą niezwykle sympatyczną,co w tym zawodzie jest rzadkością.Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i udziela wyczerpujących odpowiedzi.Zawsze na stanowisku i gotowy do niesienia pomocy!Godny polecenia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online