Jan Szypuła

Ortopeda

Umów wizytę 359 odwiedzin w ciągu 30 dni

PROFEMED: Przy zapisywaniu na wizytę bardzo proszę w komentarzu o podanie daty urodzenia/numeru PESEL. Ortopeda-traumatolog, pracownik Szpitala LUX MED Puławska oraz SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

PROFEMED: Przy zapisywaniu na wizytę bardzo proszę w komentarzu o podanie daty urodzenia/numeru PESEL.
Ortopeda-traumatolog, pracownik Szpitala LUX MED Puławska oraz SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego.

Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szpitalnych, w tym jako Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii. W swojej karierze zawodowej był również biegłym sądowym. Prowadzi prace badawcze nad toksycznym wpływem ksenobiotyków oraz opracowywanie nowych metod (biologicznych) zachowawczego leczenia chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu.

Zakres leczenia operacyjnego: protezoplastyka: stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu ramiennego, rekonstrukcje ubytków kości ścięgien i mięśni, leczenie metodami biologicznymi przewlekłych zapaleń kości, rekonstrukcja obrażeń narządu ruchu, rekonstrukcja wrodzonych i nabytych deformacji narządu ruchu.

Zakres leczenia zachowawczego: pełen zakres leczenia chorób narządu ruchu.

Znajomość języków

 • polski

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Lekarz poświęcił mi niewiele czasu, nie wyjaśnił szczegółów przypadłości. Przepisał jedynie leki, mówiąc że po 10 dniach będzie po problemie i ze mogę uprawiać wszystkie sporty. Kolejni lekarze skierowali mnie na zabieg (nie pilny, ale konieczny), zalecili rehabilitację i wykluczyli bieganie czy squasha. Wyrazili też wątpliwość co do zapisanych przez dr Szypułę leków uznając je za archaiczne i już od dawna niestosowane.

 • bardzo dobry

  Trochę chodzę ostatnio po gabinetach lekarskich , dlatego mogę powiedzieć, że wizyta u dr Szypuły była miłym zaskoczeniem. Po zadaniu mi kilkunastu pytań zbadał mnie dość dokładnie, a później, jeszcze tego samego dnia, podał mi do biodra zastrzyk, który w międzyczasie kupiłem w aptece. Od dwóch dni nie czuję bólu. Nie mogę w to uwierzyć, ale tak jest. Inni doktorzy wysyłali mnie na badania dodatkowe i przepisywali rehabilitację, maści i tabletki, ale bólu nie zlikwidowali. Dziękuję Panie Doktorze

 • neutralny

  jeden z lepszych ortopedow. W każdym razie to jest specjalizacja gdzie bardzo trudno o fachowca to jednak ten wykazuje się znacznie większą atencją od innych. Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolonym pacjentem!!! Bez zbędnego gadania, sprawnie i profesjonalnie Operacja wykonana wzorowo- żadnych powikłań i kłopotów.

 • bardzo słaby

  TRAGEDIA!!! Przyszłam do doktora po skręceniu kręgosłupa. Lekarz nawet mnie nie zbadał i jedynie stwierdził, żebym przykładała termofor. Zapytałam go o plastry, stwierdził, że to super pomysł, że to pomoże, to poprosiłam go o skierowanie i nagle zmiana frontu- "nie, to jednak pani się nie przyda, tylko pani wyda nie potrzebnie pieniądze..." Pytam w takim razie co robić dalej z tym, to pan doktor mówi, rehabilitacja. Ok, więc w takim razie proszę o skierowanie, na co lekarz "alb nie, bo może sobie pani sama poćwiczyć" (?????) Pytam a jak w takim razie mam ćwiczyć, żeby nie uszkodzić bardziej kręgosłupa, na co dostaję odpowiedź "właściwie"... Lekarz wydawał się bardzo nie chętny do wypisania jakiego skierowania. Wypisał jakieś leki i powiedział, żeby przykładać termofor... Cała wizyta trwała może 5 minut... NIE POLECAM!!!

 • bardzo słaby

  Pan doktor nie był w stanie zdiagnozować częstego urazu łąkotki i zbagatelizował wręcz podręcznikowe objawy. Co ciekawe też przepisał bi-profenid, stwierdził, że "to nic" i za tydzień mogę z powrotem trenować... po dwóch tygodniach ledwo chodziłem, ale całe szczęście trafiłem w dobre ręce, tylko czekam teraz na zabieg. ODRADZAM!

 • bardzo dobry

  Doktor Szypuła to wspaniały człowiek i doskonały specjalista. 12 lat temu z powodzeniem operował mój mocno zniszczony staw biodrowy . Po upływie kilku lat musiałem zdecydować się na operację drugiego biodra. Trochę się bałem. Na całe szczęście znalazłem się pod opieką Doktora Szypuły ( był ordynatorem oddziału, na który trafiłem). Zaledwie kilka miesięcy po operacji, mając już dwie endoprotezy, wróciłem do pracy na pełen etat. Doktor Szypuła jest jedynym lekarzem, do którego mam 100-procentowe zaufanie. Niezwykle błyskotliwy i uzdolniony. To przykład lekarza z pasją. Dla NIEGO nieustannie liczy się człowiek, a nie pieniądz. Stawia bezbłędne diagnozy. Dwa lata temu zacząłem mieć problemy ze zdrowiem ( szczegóły pominę). Zdaniem pewnego ortopedy czekała mnie poważna i ryzykowna operacja.Wydawało się, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na nią ( zapisałem się już w kolejce). Postanowiłem to skonsultować z Panem Doktorem Szypułą. Już sama wizyta u NIEGO w jakiś magiczny sposób ukoiła moje mocno nadszarpnięte nerwy. Pan Doktor uważnie przeanalizował moje wyniki badań i rzeczowo przedstawił, na czym będzie polegało leczenie. Wykluczył też konieczność operacji. Po kilku miesiącach mogłem odetchnąć z ulgą, bo wszystko wróciło do normy. DZIĘKUJĘ PANU, PANIE DOKTORZE!

 • bardzo słaby

  Nie polecam i radze trzymać sie z dala od tego lekarza. Ponad miesiac temu nagle zaczęło mnie kłuć w biodrze. Wykonałem RTG, opis: "Wzmożona sklerotyzacja w stropie panewki prawego stawu biodrowego. Poza tym stawy biodrowe i krzyżowo-biodrowe na wykonanych radiogramach w normie. Szpary stawowe zachowane, symetryczne." Pan lekarz obejrzał i powiedział: "no.... no mogło dojść do mikrozłamania, zwężone szpary widze... no trefne te stawy. Hm... prosze na rowerze jeździć. Jeździć, jeździć, jeździć. No i witamina C, to już nie bedę wspominał. Zdjecie prosze zachować. Za parę lat bedziemy porównywać, bo trefne te stawy u Pana. Ale prosze na rowerze jeździć i powinno przejść!". Przypisał Bi-profenid (ketoprofen - lek przeciwbólowy / przeciwzapalny) na 5 dni, w celu, cytuje, "wzmocnienia stawów". W moim przypadku wykazal sie calkowita niekompetencja i nieprofesjonalizmem.

 • słaby

  Nie polecam tego ortopedy. Poszedlem do nigo ze zwichnietym stawem ramiennym. Szybka diagnoza bez wytlumaczenia jaki jest problem i oceny szans na pelne wyzdrowienie. Sam musialem sie o wszystko dopytac i sam musialem prosic o skierowanie na dodatkowe badania... Chyba przeszkadzalem temu czlowiekowi w jego pracy i niepotrzebnie zawracalem mu glowe.

 • bardzo dobry

  W 1996r operował moje prawe kolano W103 WSG urwaną łekotkę, zablokowane kolano. Po 28 latach żeby komuś powiedzieć, które to kolano muszęposzukać moleńkiej blizny, a leżałem ponad 30 dni w szpitalu. W 2011r. w szpitalu MSWiA, drugi raz spotkałem Pana doktora. Pan doktor Szypuła pomógł mojej żonie, sam nie operował, ale powiedział, że trzeba operować gdzie i kto, a wielu lekarzy nie wiedziało co robić - tym razem był to kręgosłup. Dzisiaj ja i moja żona mamy sie dobrze, nie jesteśmy kalekami. A weim co mówię. Jeszcze raz wielki szcunek i dzięki, Mirosław z Lidzbarka Warmińskiego.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę